hip hop tomaszowski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: drusznik » 26 kwie 2007, o 10:11

"zanim zechcesz psioczyć na moją klikę
lepiej od razu z dachu skoczyc na dynke
$$$FORSA$$$ pisze: Coś mi się wydaję, że masz nieszczęśliwe życie a u innych widzisz tylko wady.

ja reprezentuje rym z bitem co morduje składy
superERO JWP półżartem półserio
daj minute puszcze nute usłyszą ją nad Syberią"

sluchacze rapsow widze ze odwiedzaja foruma
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 26 kwie 2007, o 10:49

drusznik pisze:"zanim zechcesz psioczyć na moją klikę
lepiej od razu z dachu skoczyc na dynke
$$$FORSA$$$ pisze: Coś mi się wydaję, że masz nieszczęśliwe życie a u innych widzisz tylko wady.

ja reprezentuje rym z bitem co morduje składy
superERO JWP półżartem półserio
daj minute puszcze nute usłyszą ją nad Syberią"

sluchacze rapsow widze ze odwiedzaja foruma


A jadnak ktoś skumał :D Nie znam tomaszowskiego hip-hopu, ale chętnie się z nim zapoznam, więc jak ktoś zapoda link to będę wdzięczny. Pozdro

--------------------------------------------------------------------------------------
O.S.T.R. "HollyŁódź" ---> POLECAM
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2007, o 12:37

$$$FORSA$$$ pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Mało kto z "niedzielnych" kierowcow klnie na radyjku. Wszystkie przekleństwa słyszane w eterze sa wypowiadane wlaśnie przez "zawodowych" kierowcow, którzy żalą sie jacy to oni są nieszczęśliwi bo zamknęli im urząd celny, lub muszą sie zaladować i w droge bo szef tak kazał. pozdrowionka



tyle tylko, że tych niedzielnych kierowcow jest jak na lekarstwo a jak już jadą, to wiozą ze sobą małe dzieci Bluzgami operują głownie przemytnicy w tym kobiety :) jedziesz przez tomaszów i słyszysz taki tekścik na kazdym kroku.

np taki: "Elo koleżanko, jak tam kur... sytuacja w tym pieprzonym hrebennem, ktore chu... mają dzisiaj zmianę?? (tu pada odpowiedź z podaniem nazwisk poszczegolnych celnikow) oczywiście odpowiedź przeplatana jest przecinkami w postaci ku..., chu... itp Koniec rozmowy jest zakończony jakże wymownym i PEDALSKIM słowem BAJO (pisze o tym "BAJO" bo zygac mi sie chce jak slysze to slowo z ust facetow

analizując taką rozmowe można dojśc do wniosku, że tym przemytnikom od siedmiu bolesci nie chce się zbytnio jeździć na ukrainę, zatem zostancie w domu, nikt wam nie karze i nie klnijcie na CB

Drugą grupą ludzi mających w tomaszowie swoj wyrafinowany jezyk , to ludzie mlodzi. Zawodowi kierowcy nie sadze by klęli, jak już to rzadko. szefowie wymagają od nas kultury. Skąd ja wiem, że szef nie jedzie za mną i nie slucha??



Czy ty czasem nie jesteś z LPR-u? Coś mi się wydaję, że masz nieszczęśliwe życie a u innych widzisz tylko wady. Przecież zawsze można wyłączyć radio i nie słuchać "pedalskiego bajo". Poza tym możesz założyć sobie temat pt.: "Wpływ przekleństw na wizerunek regionalnej ludności" albo napisać o tym pracę naukową. Jesteś smutny i śmieszny za razem, bo twoje wypociny nie mają nic wspólnego z podjętym tematem. Idź stąd i nie wracaj



Bo co, prawde ci powiedzialem, to mnie wyganiasz?? To ze nawoluje do zachowania kultury, jestem twoim zdaniem z LPR-u?? co ty tu chrzanisz, czlowieku puknij się w glowke i zastanow co piszesz. A czytając twoje wypowiedzi dochodze do wniosku ze nalezysz do tej "tomaszowskiej elity chamów", ktorzy kklna na kazdym kroku

Chciało by ci sie zaspiewac piosenke "ja jestem maczo..."
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 27 kwie 2007, o 09:16

Anonymous pisze:Bo co, prawde ci powiedzialem, to mnie wyganiasz?? To ze nawoluje do zachowania kultury, jestem twoim zdaniem z LPR-u?? co ty tu chrzanisz, czlowieku puknij się w glowke i zastanow co piszesz. A czytając twoje wypowiedzi dochodze do wniosku ze nalezysz do tej "tomaszowskiej elity chamów", ktorzy kklna na kazdym kroku

Chciało by ci sie zaspiewac piosenke "ja jestem maczo..."


To może spotkamy się dziś o 22:00 w parku pod muszlą koncertową? Bardzo chętnie posłucham jak śpiewasz.
Na górę

Postautor: Bystry » 27 kwie 2007, o 09:36

Ej ludzie kiedy używacie opcji "cytuj" kasujcie zbędne teksty a zostawiajcie tylko porządany fragment cytowanego tekstu, bo niechce mi sie tyle przewijać :idea: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2007, o 12:15

$$$FORSA$$$ pisze:To może spotkamy się dziś o 22:00 w parku pod muszlą koncertową? Bardzo chętnie posłucham jak śpiewasz.


a co argumentów juz ci brak, ze chcesz uzywac przemocy. tak to jest jak ludziom brakuje intelektu, to myślą, że siłą coś wywalczą...

jakie to płytkie...
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2007, o 13:58

Anonymous pisze: a co argumentów juz ci brak, ze chcesz uzywac przemocy. tak to jest jak ludziom brakuje intelektu, to myślą, że siłą coś wywalczą...

jakie to płytkie...

Jakiej przemocy?!
..przecież on chce usłyszeć Twój śpiew.


..jesteś taka piękna, nagrana na dźwiękach. Wszystko co mi mówisz biorę kochana do serca..

;-)

vasyl
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2007, o 11:54

Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2007, o 12:47

Anonymous pisze:http://www.youtube.com/watch?v=JQ_k0y_M9Ro&mode=related&search=
pozdrowienia dla tego typa!



mogliby sie nauczyć tanczyc :)
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2007, o 17:23

a co to taniec z gwiazdami?
Na górę

Postautor: email » 2 cze 2007, o 16:05

mi sie podobalo,dla mnie bomba pelne poparcie za teledysk i muzyczke
Na górę

Postautor: esha » 21 cze 2007, o 18:06

email pisze:mi sie podobalo,dla mnie bomba pelne poparcie za teledysk i muzyczke


dzieki dla moderatora ;p pozdrawiam skandal, waha, hassa, cale psr studio.

tak poza tym rap w toamszowie idzie ku najlepszej drodze;p ema
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2007, o 12:04

AVE SKANDAL AVE PSR :P :lol: :D :D :D :D
Na górę

Postautor: Józek Murinjoł joł » 3 lip 2007, o 13:16

http://hip-hop.pl/ustawki/projektor.php ... 1207535643

Powyżej link to najbardziej popularnego serwisu o hip hopie. Zresztą sprawdźcie sami :D
Na górę

Postautor: promotor » 6 lip 2007, o 03:56

http://www.speedyshare.com/434337620.html


o to przyklad tego ze wysarczy troche checi;p
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”