hip hop tomaszowski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: email » 22 kwie 2007, o 10:32

czesc,wiem ze moze nie znajde odpowiedzi na nurtujace mnie pytanko ale i tak spytam,wczoraj slyszalem plytke demo TOMASZOWSKIEGO HIP HOPU byl rewelacyjny chlopaki fajne maja sample i niezle im to wyszlo,chce sie dowiedziec czagos wiecej moze ktos zapoda linka moze meila do tych chlopakow,bo osobiscie chcialbym im pogratulowac,robota git ja lubie.powaga
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2007, o 14:14

kiedys tu bylo sporo na ten temat. ale chyba juz nieaktualizowane http://www.tshh.friko.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2007, o 07:32

sample mogą miec fajne, ale zastanawiam się nad jakościa tekstów. Tomaszów słynie z tego, że jak się wjedzie do miasta i ma właczone radio CB to słychać przekleństwa takie, ze nigdzie indziej w kraju tak nie klną, to już sobie wyobrażam, jakie będą tekstu tego rewelacyjnego zespołu "hip - chłopowego" :)
Na górę

Postautor: m » 23 kwie 2007, o 14:48

chodzi wam o tych jakos tam thcpropagandzia czy cos w tym stylu ?
jesli ci to mi sie nie podobało, teksty marne raczej
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2007, o 11:46

Anonymous pisze:sample mogą miec fajne, ale zastanawiam się nad jakościa tekstów. Tomaszów słynie z tego, że jak się wjedzie do miasta i ma właczone radio CB to słychać przekleństwa takie, ze nigdzie indziej w kraju tak nie klną, to już sobie wyobrażam, jakie będą tekstu tego rewelacyjnego zespołu "hip - chłopowego" :)

tak tak tylko w tomaszowie przeklinaja Nie osmieszaj sie koles
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2007, o 12:15

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:sample mogą miec fajne, ale zastanawiam się nad jakościa tekstów. Tomaszów słynie z tego, że jak się wjedzie do miasta i ma właczone radio CB to słychać przekleństwa takie, ze nigdzie indziej w kraju tak nie klną, to już sobie wyobrażam, jakie będą tekstu tego rewelacyjnego zespołu "hip - chłopowego" :)

tak tak tylko w tomaszowie przeklinaja Nie osmieszaj sie koles



ja nie mowie, ze tylko w TL przeklinają. W innych miastach owszem też i w zasadzie qwszedzie klną, ale najgorsze hamstwo pod tym wzgledem panuje w TL :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2007, o 16:25

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:sample mogą miec fajne, ale zastanawiam się nad jakościa tekstów. Tomaszów słynie z tego, że jak się wjedzie do miasta i ma właczone radio CB to słychać przekleństwa takie, ze nigdzie indziej w kraju tak nie klną, to już sobie wyobrażam, jakie będą tekstu tego rewelacyjnego zespołu "hip - chłopowego" :)

tak tak tylko w tomaszowie przeklinaja Nie osmieszaj sie koles



ja nie mowie, ze tylko w TL przeklinają. W innych miastach owszem też i w zasadzie qwszedzie klną, ale najgorsze hamstwo pod tym wzgledem panuje w TL :)

skoro tak twierdzis to ci powiem tak - " w doopie byłeś i goowno widziałeś" i jak ci ktos juz powiedzial wyżej wez sie nie osmieszaj.
Na górę

Postautor: email » 24 kwie 2007, o 23:12

no niezle ja tylko zapytalem czy moze ktos zna tych kolesi bo chce powiedziec im jak dobra robote zrobili, a tu masz sprzeczka sie zaczyna
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 08:38

email pisze:no niezle ja tylko zapytalem czy moze ktos zna tych kolesi bo chce powiedziec im jak dobra robote zrobili, a tu masz sprzeczka sie zaczyna


email, ja sie nie chce sprzeczac. jestem tylko zawodowym kierowca i wiem co pisze. czasami mi wstyd przed kolegami z innych rejonow kraju, kiedy wjada do tomaszowa i slysza bluzgi jak nigdzie indziej.
A ostatnio jeszcze znajomy kolega celnik żalil sie mi, ze w tomaszowie panuje moda na podawanie nazwisk celnikow przez CB. To chore jest
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 12:20

Mało kto z "niedzielnych" kierowcow klnie na radyjku. Wszystkie przekleństwa słyszane w eterze sa wypowiadane wlaśnie przez "zawodowych" kierowcow, którzy żalą sie jacy to oni są nieszczęśliwi bo zamknęli im urząd celny, lub muszą sie zaladować i w droge bo szef tak kazał. pozdrowionka
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 12:46

Anonymous pisze:Mało kto z "niedzielnych" kierowcow klnie na radyjku. Wszystkie przekleństwa słyszane w eterze sa wypowiadane wlaśnie przez "zawodowych" kierowcow, którzy żalą sie jacy to oni są nieszczęśliwi bo zamknęli im urząd celny, lub muszą sie zaladować i w droge bo szef tak kazał. pozdrowionka

ale co te wszystki rzeczy maja wspolnego z tematem????
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2007, o 07:46

Anonymous pisze:Mało kto z "niedzielnych" kierowcow klnie na radyjku. Wszystkie przekleństwa słyszane w eterze sa wypowiadane wlaśnie przez "zawodowych" kierowcow, którzy żalą sie jacy to oni są nieszczęśliwi bo zamknęli im urząd celny, lub muszą sie zaladować i w droge bo szef tak kazał. pozdrowionka



tyle tylko, że tych niedzielnych kierowcow jest jak na lekarstwo a jak już jadą, to wiozą ze sobą małe dzieci Bluzgami operują głownie przemytnicy w tym kobiety :) jedziesz przez tomaszów i słyszysz taki tekścik na kazdym kroku.

np taki: "Elo koleżanko, jak tam kur... sytuacja w tym pieprzonym hrebennem, ktore chu... mają dzisiaj zmianę?? (tu pada odpowiedź z podaniem nazwisk poszczegolnych celnikow) oczywiście odpowiedź przeplatana jest przecinkami w postaci ku..., chu... itp Koniec rozmowy jest zakończony jakże wymownym i PEDALSKIM słowem BAJO (pisze o tym "BAJO" bo zygac mi sie chce jak slysze to slowo z ust facetow

analizując taką rozmowe można dojśc do wniosku, że tym przemytnikom od siedmiu bolesci nie chce się zbytnio jeździć na ukrainę, zatem zostancie w domu, nikt wam nie karze i nie klnijcie na CB

Drugą grupą ludzi mających w tomaszowie swoj wyrafinowany jezyk , to ludzie mlodzi. Zawodowi kierowcy nie sadze by klęli, jak już to rzadko. szefowie wymagają od nas kultury. Skąd ja wiem, że szef nie jedzie za mną i nie slucha??
Na górę

Postautor: drusznik » 26 kwie 2007, o 09:40

do przedmowcy: czlowieku! piszesz posta na kilkaset znakow o cb w temacie o hiphopie tomaszowskim? zastanowcie sie! wcale sie nie dziwie obiegowym opiniom o tym forum.

co do tomaszowskiej sceny hh to sluchalem TA (tomaszowscy artysci) ale z tego co wiem to Ci ludzie chyba juz nie dzialaja (pisze jako osoba nie pochodzaca z TL wiec prosze o wyrozumialosc) no i Propagandzia o której ktos wspominal- chlopaki maja zapal i zaciecie.

V
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 26 kwie 2007, o 09:57

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Mało kto z "niedzielnych" kierowcow klnie na radyjku. Wszystkie przekleństwa słyszane w eterze sa wypowiadane wlaśnie przez "zawodowych" kierowcow, którzy żalą sie jacy to oni są nieszczęśliwi bo zamknęli im urząd celny, lub muszą sie zaladować i w droge bo szef tak kazał. pozdrowionka



tyle tylko, że tych niedzielnych kierowcow jest jak na lekarstwo a jak już jadą, to wiozą ze sobą małe dzieci Bluzgami operują głownie przemytnicy w tym kobiety :) jedziesz przez tomaszów i słyszysz taki tekścik na kazdym kroku.

np taki: "Elo koleżanko, jak tam kur... sytuacja w tym pieprzonym hrebennem, ktore chu... mają dzisiaj zmianę?? (tu pada odpowiedź z podaniem nazwisk poszczegolnych celnikow) oczywiście odpowiedź przeplatana jest przecinkami w postaci ku..., chu... itp Koniec rozmowy jest zakończony jakże wymownym i PEDALSKIM słowem BAJO (pisze o tym "BAJO" bo zygac mi sie chce jak slysze to slowo z ust facetow

analizując taką rozmowe można dojśc do wniosku, że tym przemytnikom od siedmiu bolesci nie chce się zbytnio jeździć na ukrainę, zatem zostancie w domu, nikt wam nie karze i nie klnijcie na CB

Drugą grupą ludzi mających w tomaszowie swoj wyrafinowany jezyk , to ludzie mlodzi. Zawodowi kierowcy nie sadze by klęli, jak już to rzadko. szefowie wymagają od nas kultury. Skąd ja wiem, że szef nie jedzie za mną i nie slucha??



Czy ty czasem nie jesteś z LPR-u? Coś mi się wydaję, że masz nieszczęśliwe życie a u innych widzisz tylko wady. Przecież zawsze można wyłączyć radio i nie słuchać "pedalskiego bajo". Poza tym możesz założyć sobie temat pt.: "Wpływ przekleństw na wizerunek regionalnej ludności" albo napisać o tym pracę naukową. Jesteś smutny i śmieszny za razem, bo twoje wypociny nie mają nic wspólnego z podjętym tematem. Idź stąd i nie wracaj
Na górę

Postautor: Po(L)ak » 26 kwie 2007, o 10:04

Pozdro Cezi! Czekam na kolejna płytke!

"dlatych, którzy mysla, ze muwimy tylko kur*a, no to kur*a kur*a kur*a sprawdź człowieku mój rap!"

PDK
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”