Convoy bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: niki » 17 sie 2011, o 16:24

Mam pytanie jaki jest cennik biletów tej firmy na trasie Tomaszów Lubelski - Zamość ( przez Krynice) - chodzi mi o bilety jednorazowe i miesięczne
Na górę

Postautor: glanc » 17 sie 2011, o 19:55

jezdziłem ostatnio jak się nie zmieniło to 5 zł ale jeden gość czasami bierze 4 zł fajny gość
Na górę

Postautor: niki » 18 sie 2011, o 17:02

glanc pisze:jezdziłem ostatnio jak się nie zmieniło to 5 zł ale jeden gość czasami bierze 4 zł fajny gość


Pytam ponieważ każdy kierowca bierze inną cenę jeden chce 5 zł a drugi 4 zł. Tak samo za przejazd do Łabuń jeden żąda 3zł (2 razy więcej niż Big Bus) a drugi 2 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2011, o 13:13

Ja zawsze płaciłem 5zł. 4zł płacisz za ulgowy.
Na górę

Postautor: uczen » 3 wrz 2011, o 17:39

Mam pytanie do tych co takie bilety mają ile kosztuje bilet miesięczny szkolny na trasie Krynice - Zamość a ile . kosztuje taki bilet na trasie Tomaszów Lub. - Zamość. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2011, o 08:17

Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2011, o 18:53

IT sie niedługo nimi zajmie
Na górę

Postautor: klientk » 9 wrz 2011, o 18:33

Gość pisze:IT sie niedługo nimi zajmie


A dlaczego się nimi zajmie? Co oni złego zrobili?
Prędzej powinni ukarać BB za że przewożą pasażerów ponad limit.
Na górę

Postautor: franinek » 14 paź 2011, o 11:46

Convoyem jeżdżę już przeszło 7 lat. Niestety, to co ostatnio robią to zakrawa na oszustwo. Jak nigdy nic do Przybysza nic nie miałem tak teraz z miłą chęcią należało by mu się pod...banie do Urzędu Marszałkowskiego.
Ostatnio zmienili rozkłady jazdy: brak uaktualnionych rozkładów na przystankach, brak wizytówek z rozkładem, z resztą na co im rozkłady jak i tak jeżdżą niezgodnie z planem jazdy. Ceny? Jaki kierowca takie "widzimsie" o cenie za przejazd, a do tego "jak jak gościo mi się nie podoba to z zamościa do tomaszowa pojedzie z 5 PLN, a jak spoko panienka to za frajer.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2011, o 10:01

Tajniacy już jeździli tomaszowskimi busami i mają bardzoooo ciekawe dowody.
Na górę

Postautor: niki172 » 17 paź 2011, o 14:20

Gość pisze:Tajniacy już jeździli tomaszowskimi busami i mają bardzoooo ciekawe dowody.


Co masz na myśli?
Na górę

Postautor: Kasienk5 » 30 gru 2011, o 19:21

Od 2 stycznia 2012 roku Convoy bus będzie jeździł według nowego rozkładu jazdy, dodatkowo w niektórych godzinach będzie jeździł na Stare Miasto. Są już rozkłady jazdy na tabliczkach przystankowych.
Na górę

Postautor: marcin_rom » 1 sty 2012, o 16:30

teraz maja przystanek na Armii Krajowej 8)
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2012, o 19:46

marcin_rom pisze:teraz maja przystanek na Armii Krajowej 8)

w tym bagnie ?
Na górę

Postautor: max » 2 sty 2012, o 20:17

Co się dziwisz są w odpowiednim miejscu dla wieśbusiarzy, czyli w bagni i tego typu firmy tam też powinny skończyć.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”