Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 mar 2011, o 20:42

Witam! Chciałabym oddać dziecko do przedszkola Baśniowa Kraina na ulicy Króla Zygmunta ale nie jestem pewna czy to dobry wybór. Czy ktoś mógłby mi doradzić coś lub napisać o tym przedszkolu?
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 11:53

odradzałabym! dlaczego?

Właśnie dzisiaj zobaczyłam jak jedna z Pań popychała dziecko! tak po prostu nie jedno krotnie, przeszkadzało jej to że dziecko nie idzie tą stroną chodnika którą ona by chciała aby szło, rozumiem jeżeli dziecko wybiega na ulicę to złapać aby nie wybiegło ale to że idzie nie po tej stronie masakra. Druga Pani z tyłu ciągnęła dziecko za kaptur! DOSŁOWNIE
w ten sposób się nie postępuję z dziećmi skoro sobie nie radzą z tak dużą grupą dzieci to niech na spacer biorą małą grupkę albo zatrudnią więcej przedszkolanek i oby były z odpowiednimi kwalifikacjami!!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 22:57

Mnie pani w przedszkolu kiedyś wytargała za ucho i jakoś nie marudzę.... Takie jest życie , jak to mawiają Francuzi.
Jak dziecku nie uświadomisz co to jest dyscyplina , to później wyrośnie z niego łobuzowaty gamoń.
Na górę

Postautor: Aska » 29 kwie 2011, o 23:04

hmm panie przedszkolanki mają sie nie wiadomo za co nic nie piszcie szkoda dzieciiii
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 23:07

Aska pisze:hmm panie przedszkolanki mają sie nie wiadomo za co nic nie piszcie szkoda dzieciiii


To gdzie mamy dzieci zagonić samopas ?? - w kartoflisko ??? :?:
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 23:34

DYSCYPLINA DYSCYPLINĄ NIE SĄDZĘ ABY MAŁE DZIECKO 2 LETNIE WIEDZIAŁO CO TO DYSCYPLINA. JASNE ŻE NIE MOŻNA SOBIE DAĆ NA ŁEB WEJŚĆ ALE NIE DOPUSZCZAĆ DO TAKIEGO STOPNIA ABY TWOJE DZIECKO W PRZEDSZKOLU OBCA BABA POPYCHAŁA ZA NIC!
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 23:39

Gość pisze:Mnie pani w przedszkolu kiedyś wytargała za ucho i jakoś nie marudzę.... Takie jest życie , jak to mawiają Francuzi.
Jak dziecku nie uświadomisz co to jest dyscyplina , to później wyrośnie z niego łobuzowaty gamoń.


Dyscyplina zgodzę się ale nie do przesady!!
Chciałabyś aby ,,JAKAŚ PANI, w przedszkolu targała twoim dzieckiem może nie masz dzieci i dlatego nie wiesz co to jest dbanie i wychowywanie nie ważne nie wnikam głębiej.

Więc chyba byś nie chciała, aby z Twoją pociechą tak postępowali, Chociaż w tych czasach to wszystkiego po ludziach spodziewać się można
pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 23:45

Nie przesadzajmy i nie bądźmy przewrażliwieni.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2011, o 00:29

Na złe im to nie wyjdzie.
Życie straci przy tym, że je ktoś popchnie czy złapie za kaptur?
Na górę

Postautor: janina » 30 kwie 2011, o 20:16

nie ale psycha siadzie heee agresja wywołuje co?????\
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2011, o 22:02

Takie głupoty już piszecie, że strach. A ile to razy same ciągniecie swoje dzieci, aby nie wpadły pod samochód? A może to a być jakaś nagonka? To siedź sama z dzieckiem w domu i nie narzekaj.
P.S.
Nie mam nic wspólnego z tym przedszkolem ani żadnym innym.
Na górę

Postautor: jaona » 1 maja 2011, o 10:45

jesli nic nie masz z tym przedszkolem to po co piszesz heeeee aa sama sobie zaprzeczasz za te pieniądze co sie płaci w tym przedszkolu to tez dużo oczekujemy jako rodzice. A co wazne nagrany jest filmik juz został wysłany do właściciela przedszkola pani która widziała sytuacje nagrała jaka mądra ee
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 11:25

Przedszkolanki to były zaraz po wojnie! Teraz ten zawód, a osoby go wykonujące są po studiach wyższych, nazywa się nauczyciel przedszkola:!
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 11:44

A mnie dziwi coś innego. Przedszkola w naszym miasteczku zakończyły w kwietniu rekrutację - zapisy, a na słupach pojawiły się dopiero plakaty reklamujące przedszkole - Baśniowa Kraina. Czyżby brak zainteresowania tym przedszkolem???
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 12:20

Gość pisze:Przedszkolanki to były zaraz po wojnie! Teraz ten zawód, a osoby go wykonujące są po studiach wyższych, nazywa się nauczyciel przedszkola:!

i powiedz czy to ma jakieś znaczenie tylko ambicje pani przedszkolanki bo ma studia a kto teraz ich nie ma?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”