Gdzie kupić tanie materiały budowlane?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: maxsio » 15 mar 2011, o 14:59

Jak w temacie. Materiały typu pustaki, bloczki fundamentowe, cement itp. blacha?
dzięki za odpowiedź.
Na górę

Postautor: assss » 15 mar 2011, o 17:20

w belscu u Leśnego dają duzu rabat :D
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2011, o 18:29

liczy sie cena a nie jakiś sztuczny rabat
Na górę

Postautor: xxp » 16 mar 2011, o 20:10

Właśnie czy ktoś się orientuje gdzie można kupić pustaki i pozostały materiał w przystępnej cenie? Oczywiście z transportem, bo własnego nie posiadam.
Na górę

Postautor: jasiek » 16 mar 2011, o 20:39

Na Łaszczowieckiej są składy budowlane.Sławex prowadzi sprzedaż w ramach PSB.
Idziesz kolego do właściciela i pytasz ile rabatu dostaniesz jak będziesz u niego robił zakupy na budowę .Porównaj ceny.Przeważnie dają od 5 do 10% na wszystkie zakupy u nich.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2011, o 20:13

ja kupowałem pustaki i bloczki betonowe w ro gazie bo tam najtaniej wychodziło. drut na leśnej bo tam był ok 15 zł tańszy za sztukę niz gdzie indziej np. w rolgazie. cegłę brałem na lipce bo tam był a najtańsza. wełna pżądna rockwool najtańsza była w sławexie. kompletny zestaw na elewację brałem u lesnego dostałem ok 1500zł rabatu. cement brałem na ul. wojska polskiego tani był ale nie polecam (murarz strasznie klął) jak widzisz trzeba pojeździc żeby tanio kupić dobre materiały. oczywiscie wszędzie był transport.
Na górę

Postautor: ZZ » 18 mar 2011, o 09:13

AAA
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2011, o 13:36

rolgas jest tani? nie żartuj :lol:
Na górę

Postautor: sikisss » 18 mar 2011, o 15:37

niedawno skonczyłem budowe domu i równolegle budował szwagier , wszystkie materiały kupowalismy w zamosciu w centrum budowlanym arkada na szczebrzeskiej , ceny sa srednio 30 % niższe niz w tomaszowie na składach dowóz maja z hdsem , wszystko szybko i sprawnie jedynie dachy kupowalismy w krasnobrodzie po wycenie tez wyszło taniej niz w tomaszowie , szczerze to zanim zdecydujecie sie na zakup materiałów to polecam pojezdzenie i zorientowanie sie bo mozna słono przepłacic
Na górę

Postautor: maxsio » 18 mar 2011, o 19:15

wielkie dzięki.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2011, o 22:59

W Tomaszowle ceny materiałów budowlanych są wysokie bo Ukraińcy je zawyżają ,taniej kupowac w Zamosciu.
Na górę

Postautor: Beata30 » 30 maja 2011, o 13:57

Też jesteśmy z mężem po budowie. Akcesoria kupowaliśmy przez internet w sklepie Xella http://sklep.xella.pl/ i ten namiar mogę podać jako sprawdzony.
Na górę

Postautor: Aleksa » 10 lut 2014, o 21:27

Np. w cegielni Michałów. http://www.cegielniamichalow.pl
Na górę

Postautor: boczek95 » 24 lis 2014, o 22:35

Cześć . Polecam Ci skorzystanie z oferty firmy http://www.bk.biz.pl . Prowadzą oni centrum budowlane w Łasku, obok Łodzi lecz jest możliwość dostarczenia materiału na terenie całego kraju.
W ofercie znajduje się pełen zakres materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.
Firmę wyróżniają konkurencyjne ceny i szybkość realizacji zamówienia .
Na górę

Postautor: Lucek » 5 gru 2014, o 10:03

Odgrzewam wątek - planujemy budowę hotelu na trasie na roztoczu. Chcemy ruszyć z inwestycją w połowie przyszłego roku. Jaki skład budowlany zapewni w okolicy odpowiednią ilość materiałów budowlanych ? Budynek nie będzie należał do najmniejszych.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”