O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Wychowawca » 20 lis 2006, o 21:40

Temat " 3 razy nie dla władz... "staje się nieaktualny. Zanosi sie na wygraną p.J.Głąba, który ma poparcie wojewody i policji, a to oznacza, że tej władzy jakby już nie było. Zatem otwieram konstruktywny dyskusję na temat jak będzie wyglądać nasza gmina pod rządami wójta Jerzego Głąba.
Na górę

Postautor: gość » 20 lis 2006, o 23:05

Nareszcie ktoś pomyślał i zamknął obrzydliwe tematy na forum" 3 x nie dla władz Lubyczy".Dzięki.A co do p.J.Głąba to przez 18 lat dawał sobie radę na stanowisku dyrektora..Drugi kandydat także nieżle sobie radził i radzi.Lubyczanie dokonajcie więc dobrego wyboru dla dobra tej pięknej okolicy.Powodzenia
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2006, o 23:27

szkoda ze nie ma tu wuesa, tego tematu NA PEWNO by nie zamknął...
Na górę

Postautor: kibic » 20 lis 2006, o 23:45

Jestem przekonany, że wójt J.Głąb pobije rekord opieszałości w budowie sali gimnastycznej. Jeden rekord już ma w budowie szkoły, którą budował przez trzynaście lat (1984-1997) a salę gimnastyczną rozpoczął w roku 1992. Wójt Jasiński tylko kontynuował budowę.
Na górę

Postautor: wyborca » 21 lis 2006, o 07:10

Jeśli p.Głąb będzie sobie dawał radę z kierowania gminą jak szkołą to ja dziękuję. Gostek, który mówi, że dobrze kierował szkołą to chyba turysta, który poraz pierwszy odwiedził naszą gminę albo jest bezrobotnym nieukiem i liczy na dobrą posadę u p.Głąba.
Na górę

Postautor: hela » 21 lis 2006, o 14:15

A czemy wszyscy piszą tylko o Jerzym G. - może napiszmy coś o panu Ciśle.
Na górę

Postautor: Siara » 21 lis 2006, o 14:21

Doszły mnie słuchy że pan S.C. uderza w konkury do pani M.M. - :oops: - ale wracając do tematu - postawić trzeba pytanie co obaj mają do zaproponowania:
Jeden i drugi chcą otworzyć gimnazjum w Machnowie - zaczyna się kolejny etap "pakowania" pieniędzy w Machnów- zaczęło się od Szałaja do Jasińskiego a teraz będzie następny sponsor.
Na górę

Postautor: pegerus » 21 lis 2006, o 17:19

A czy w Machnowie nie żyją ludzie tylko w Lubyczy?
Na górę

Postautor: wako » 21 lis 2006, o 17:40

Kiedy powstawały gimnazja to proponowałem utworzenie filii tego gimnazjum w Machnowie Nowym - to obśmiewał to i był przeciwko temu radny i sołtys J.Wójtowicz z Machnowa Nowego. Ciekawe - prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2006, o 20:59

Tak samo przeciwni gimnazjum byli Jerzy G. i Zenon G. ten pierwszy - bo chciał byc jedynym dyrektorem gimnazjum, ten drugi, bo sie nie chciał sprzeciwic grubemu. Wójt Sz. bał sie obydwu.
Na górę

Postautor: nie-tubylec » 21 lis 2006, o 21:24

Wprawdzie od jakiegos czasu nie mieszkam w lubyczy, ale znajac dobrze J. G. i jego otoczenie spróbuje sobie wyobrazic gmine w jego rekach . Oto prawdopodobny scenariusz. Gmina rzadzi pajac otoczony przez innych reaktywowanych klaunów, których jedynym zajeciem jest poklepywanie podwładnych pracowniczek po posladkach i prawienie im niemoralnych komplementów. Jednoczesnie trwa szeroko zakrojona akcja odwetowa wobec sympatyków pozostałych kandydatów. W wiekszosci szkół wymieniono dyrektorki na
bardziej spolegliwe, czyli swoje, dajace się poklepywac i nie tylko. Nie oszczedzono także zastepcow. Dyrektorem GOK zostaje zaprzyjaźniony z wójtem nauczyciel z bełzca. Wyrzucony Mariusz K. podejmuje prace na widlaku u. L. Kapki. Były sekretarz K. wraz z. byłym wicewójtem Sz., kojarzeni z lewicą schodza do podziemia. Wymiana kadr siega do trzeciego pokolenia i dotyczy nawet sprzataczek. W gminie pojawia się nowa sekretarka – dotychczasowa szefowa kampanii wyborczej – p.M.-mieszkanka brzezin
gm. bełzec. Nowy zastępca wójta J. Sz.dzieli pod stołem atrakcyjne tereny dla swoich.. Na niesfornych mieszkańców osmielajacych się krytykować wójta nasyłana jest policja.. W. Koszel. pisze kolejne doniesienia o przestepstwach. W gminie toczy sie prawdziwa wojna wszystkich ze wszystkimi i kazdego z kazdym, a miejscowa policja chcac uniknąc kłopotów przestaje funkcjonować i nie ściga nawet pospolitych złodzieji. Wielokrotnie zapraszany wojewoda Ż. odmawia przyjazdu zastawiajac się nawałem
obowiazków wynikajacych z rozpatrywania odwołań od błednych decyzji wydawanych przez..............wójta Lubyczy – swego partyjnego kolegę. Tymczasem wójt G. wiekszość czasu spedza na przesłuchaniach w prokuraturze. Robota leży, a wraz z nia gmina. Referat gospodarczy po spuszczeniu ze stanowiska kierownika inz. T. realizuje plan gospodarczego niszczenia gminy przynosząc gigantyczne straty. Lubyczę opuścił ostatni przedsiębiorca, a wraz z nim ostatni wykształcony człowiek wyjechał do anglii.
GOPS szturmuja bezrobotni z machnowa zrobieni w bambuko, domagajac się w zamian za oddane głosy wiekszych zasiłków. Kierownik B. z braku kasy odmawia wypłaty, za co płaci głowa. Zespół szkół nr 6 odgradza się wysokim murem przypominajacym ten ze strefy Gazy. Podobnie robia inne instytucje. Starosta i władze powiatowe omijaja Lubycze szerokim łukiem, przekazują kase innym gminom Rosnie zadłużenie gminy przekraczajac wartośc jej majatku. Powiadomiony o tym fakcie przez wojewode Ż. premier RP
odwołuje wójta i rozwiazuje rade gminy. Zdymisjonowany wójt G oddaje legitymacje partyjną PiS. Premier na miejsce wojta powołuje komisarza, tez z PiS-u, ale już tym razem nie z bełzca......................................................... Na tym kończy się przygoda belzeckiego nikodema dyzmy z samorzadem gminnym.
Tak mniej wiecej może wygladać scenariusz rzadów nowego wójta J.G.. Czyli jeszcze gorzej niż J. S. Oby ten czarny sen nigdy się nie spełnił. Zycze powodzenia w wyborach. Hej.

Przepraszam za ewentualne błedy, uczyłem się u takiego samego głęba.
Na górę

Postautor: krakus » 21 lis 2006, o 23:12

Jak zwykle mentalnośc, obywateli naszego kraju GŁUPOTA dlaczegor ozważać takei sprawy, że przyszły wójt gminy ma być zawczasu OBSMAROWANy.Moim zdaniem nie gadajmy o bzdetach TYLKO!!!! zamieńmy słowa w czyn i niech obywtele mieszkający w LUBYCZY wybiorą takiego wójta.Który zacznie cos działać.Z tego co wiem to nic w lubyczy się niedzieje.Bezsensu zawsze nakogoś się nadaje tylko obsmarowywanie każdą osobe w lubyczy bo ten to ten tamto.Jez.... zejdzcie na ziemie.Trtzeba wziąć sie do roboty i działać .A PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE MIESZKAJĄCY W LUBYCZY TRZEBA POMAGAĆ GMINA TO JEST CAŁOŚĆ WÓJT WSZYSTKIEGO NIEZROBI SAM BEZ WASZEJ POMOCY.JEŻELI TAK BĘDZIE ZAWSZE TO NIC NIE BĘDZIE, w tej Lubyczy przez najbliższe 5 lat a może dłużej albo co najlepsze wszyscy powyjeżdżąją tO też może nastąpić znająć i wiedząć co sie dzieje w państwie.WIĘC prosze niegadać głupot tylko wybrać takiego wójta który jest otwarty ma rzetelne i mądre a zarazem przemyslane 5 razy zadanie i dążyć ku jego wykonaniu.WIEC WYBIERZCIE NAJLEPSZEGO KTÓREGO SIĘ NIEPOWSTYDZICIE:):) POZDRAWIAM.A CHCIAŁBYM POWIEDZIEĆ ZĘ OBYDWU KANDYDATÓW NA WÓJTA GMINY LUBYCZY KRÓLEWSKIEJ ZNAM BARDZO DOBRZE I OBAJ SĄ ZAJEBIŚCI:):):);)
Na górę

Postautor: SM » 22 lis 2006, o 09:43

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Wyborców NIWA

Niniejszym oświadczamy, iż KWW NIWA podjął decyzję o nie popieraniu żadnego z kandydatów na stanowisko Wójta Gminy Lubycza Królewska w drugiej turze wyborów, które odbędą się 26 listopada 2006.
Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wyborców, których poparcie uzyskaliśmy dotychczas, o udział w drugiej turze wyborów. Decyzję o wyborze kandydata pozostawiamy do indywidualnego podjęcia przez każdego z wyborców, zgodnie z własnym sumieniem i przemyśleniami.
Równocześnie pragniemy zadeklarować współpracę z nowym Wójtem niezależnie od tego, kto nim zostanie. Wyrażamy głęboką nadzieję, iż główny cel jaki przyświeca nam wszystkim, czyli rozwój naszej gminy i powiatu, będzie jednoczył nas wszystkich do dalszej pracy bez względu na różnice.
Z wyrazami szacunku i podziękowaniem za obdarzenie nas zaufaniem

KWW NIWA
Tomasz Leszczyński
Na górę

Postautor: GOść » 22 lis 2006, o 11:18

Ciekawe czy pan T.LESZCZYńSKI o godz. 9.43 pracuje w Urzędzie Gminy czy w NIWIE.Kto mu płaci ????
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2006, o 11:57

W kraju żałoba po tragicznie zmarłych górnikach. Może byście ją uszanowali?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”