Pożegnanie z obwodnicą

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 paź 2009, o 18:25

Gość pisze:Jeździcie po Gradzie, a tymczasem wybrany w tym samym okręgu Żmijan jest ... przewodniczącym Komisji Infrastruktury.

http://www.kurierlubelski.pl/module-dzi ... 78687.html
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2009, o 18:28

Gość pisze:Jeździcie po Gradzie, a tymczasem wybrany w tym samym okręgu Żmijan jest ... przewodniczącym Komisji Infrastruktury.

czemu mamy nie jezdzić?skoro jest opobą publiczną posłem obiecuje i jak zwykle bajera zresztą wujek ma POdobną a Donald nie lepszą ABY NAM SIĘ ŻYŁO LEPIEJ :lol: :lol: :lol: PO tak trzymaj jestesmy z Tobą
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2009, o 12:12

gościu pisze:Gościu, nie wyzywaj kogoś, jak ktoś Ci tego nie robi. Nie umiesz na odpowiednim poziomie dyskutować i zacietrzewiasz się jak licho.A widać ,że jak chcesz komuś" dołożyć" to Ci się kiepsko pisze. Kupa błędów, w tym również ortograficzne.Proponuję przed opublikowaniem tekstu dokładne jego przeczytanie oraz sprawdzenie przy wykorzystaniu słownika.
Wydanie decyzji wywłaszczeniowej na grunty pod budowę obwodnicy Tomaszowa to nie wszystko. Właścicielom gruntów, które są przeznaczone pod tą inwestycję ma być wypłacona kasa, która wg ciebie nie jest istotna. Ale dla wielu ludzi, którym zabiera się prawo do własności gruntów jednostronną decyzją administracyjną jest, bo pozbawia się ich prawa własności.
W tym roku właściciele działek byli zapoznawani z wysokością przyznanych im odszkodowań na podstawie operatów wykonanych przez rzeczoznawców. Ci, którzy nie zgadzają się z wielkością przyznanego odszkodowania mają prawo odwołać się.
Min.Infrastruktury ma wpływ,czy dana droga będzie budowana ,czy też jej budowa będzie przesunięta w czasie, ale kasa na inwestycje wpływa głownie za pośrednictwem Min. Finansów. Ciekawe mnie tylko , dlaczego 4 lata temu nie pisałeś gościu na tym forum z takim zacięciem,że w sprawie obwodnicy nic się nie robi.


Aż roi się od błędów. Styl pod zdechłym Azorem. Lekarzu ulecz się sam.
Na górę

Postautor: Gościu » 5 lis 2009, o 13:14

Skoro się nie podoba ani forma i treść okaż swe umiejętności. Takich " krytyków" to na tym forum są dziesiątki.Różnią się tylko stylem i metodami uprawiania krytyki. Niewielkim wysiłkiem chcą pokazać, że potrafią krytykować.
Na górę

Postautor: Łabędzi śpiew posła Mżawki » 5 lis 2009, o 15:16

Gościu pisze:Skoro się nie podoba ani forma i treść okaż swe umiejętności. Takich " krytyków" to na tym forum są dziesiątki.Różnią się tylko stylem i metodami uprawiania krytyki. Niewielkim wysiłkiem chcą pokazać, że potrafią krytykować.


To była tylko krytyczna odpowiedź na "krytykanctwo". Jeśli ktoś wytyka komuś błędy, powinien być wzorem w dziedzinie, do której odnoszą się jego uwagi. W przeciwnym razie naraża się na odwet.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2009, o 17:22

wzorem do naśladowania pod względem ort.jest poseł -szef klubu PiS p.Gosiewski! GW (jak zwykle złośliwie) opublikowała jego tekst z błędami ( na pewno sami zrobili).wytykają też P.Gosiewskiemu,że to właśnie on nadzorował prace na ustawą o grach,czym chwalił się w PB.On sam już tego nie pamięta,Podła a GW,tak atakować wzorowego Polaka,męża ,ojca,słowem uczciwego Polaka
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2009, o 20:31

Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2009, o 08:32

Gość pisze:wzorem do naśladowania pod względem ort.jest poseł -szef klubu PiS p.Gosiewski! GW (jak zwykle złośliwie) opublikowała jego tekst z błędami ( na pewno sami zrobili).wytykają też P.Gosiewskiemu,że to właśnie on nadzorował prace na ustawą o grach,czym chwalił się w PB.On sam już tego nie pamięta,Podła a GW,tak atakować wzorowego Polaka,męża ,ojca,słowem uczciwego Polaka


Wiadomo kto pracuje w GW, a więc kto popiera POmyleńców. Powoływanie się na koszerną jako autorytet świadczy o braku jakiegokolwiek rozeznania. Co zaś do "lepkich łapek" i aferzystów Platforma osiągnęła mistrzostwo.
Na górę


Postautor: Izzzzi » 29 lut 2020, o 12:35

Przecież obwodnica die buduje i yo jaka piękna
Na górę

Postautor: mmk » 5 mar 2020, o 18:40

A jednak powoli , ale powstaje i to nie tylko obwodnica ale cała nowa droga S17. W planach dalszych równolegle linia kolejowa na Lublin-Lwów.
Co na to zwolennicy PO i PSL?
Warto udać się tłumnie na spotkania- końsultacje społeczne dotyczące projektu drogi S17.
Ciekawe dlaczego tak późno ogłaszane są takie terminy spotkań. Zobacz ...
http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... tykul=1471
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 18:44

Ja też mam plany lotów w kosmos ale nie zdążyłem jeszcze powiedzieć rządzącym i kicha, nie będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 21:05

Ja też mam plany lotów w kosmos ale nie zdążyłem jeszcze powiedzieć rządzącym i kicha, nie będzie.
Ty już dawno odleciałeś. :P Dopalacze ciebie wykończą. Różne cuda widzisz a obwodnicy w budowie nadal nie widzisz
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 14:37

Ty już dawno odleciałeś. :P Dopalacze ciebie wykończą. Różne cuda widzisz a obwodnicy w budowie nadal nie widzisz
Nie widzę żadnej drogi S17, takie plany roztaczają od 20 lat. To wszystko to faza jest projektowa.
Wszystko szlak trafi, łącznie z plus 500, które w przyszłym roku ma kosztować 40mld. Kryzys na niespotykaną skalę nadchodzi....
Tylko głupcy nie widzą co się już zaczyna dziać.
Dziekujemy ci PIS za przygotowanie społeczeństwa do niego.
Hamulcowy na forum znowu zrzuci winę na Tuska i PO.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 19:40

Ja też mam plany lotów w kosmos ale nie zdążyłem jeszcze powiedzieć rządzącym i kicha, nie będzie.
Naprawdę nadal nie widzisz obwodnicy w budowie? A Sasina w Big Busie widziałeś:)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”