Pożegnanie z obwodnicą

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Mieszkaniec Tomaszowa » 17 sie 2009, o 12:58

Kilka dni temu w telewizji podano informację,że Tomaszów musi " trochę"poczekać na rozpoczęcie budowy dużej obwodnicy.Pytanie do władz wojewódzkich- jak długo-lub ile lat?Do tego czasu tiry rozjeżdżą ulicę Zamojską i Lwowską. Już studzienki pozapadały się.Może warto byłoby rozpocząć blokady tych ulic.Może pokażą się władze wojewódzkie,na czele z marszałkiem i poinformują mieszkańców dlaczego ta inwestycja jest mniej ważna od innych na 17-tce.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2009, o 14:27

Panie pośle Grad i Żukowski czekamy na odpowiedz!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2009, o 14:28

GDZIE TAK MÓWILI?? SKĄD MASZ TAKIE CIEKAWE INFORMACJE??? bO NA STRONIE GDDKiA PISZĄ CO INNEGO
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2009, o 14:54

Wszystko pod kontrolą:P Jakiś czas temu w TT redaktor mas napisał że budowę obwodnicy zawdzieczamy staraniom posła Grada wiec strachu nie ma. Jak poseł obiecał to przecież dupy z gęby nie zrobi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2009, o 15:15

Gość pisze:Wszystko pod kontrolą:P Jakiś czas temu w TT redaktor mas napisał że budowę obwodnicy zawdzieczamy staraniom posła Grada wiec strachu nie ma. Jak poseł obiecał to przecież dupy z gęby nie zrobi.

he he tak to fakt może wujkowi też podziękujmy KOLESIOSTWO
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 08:10

Gość pisze:
Gość pisze:Wszystko pod kontrolą:P Jakiś czas temu w TT redaktor mas napisał że budowę obwodnicy zawdzieczamy staraniom posła Grada wiec strachu nie ma. Jak poseł obiecał to przecież dupy z gęby nie zrobi.

he he tak to fakt może wujkowi też podziękujmy KOLESIOSTWO

Oczywiście że to niemożliwe, wujek pchnął na posły, wujek obiecał tyle tylko, że wujkowi też obiecano z Kataru i co chyba będzie lipa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wujka może nie być !!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 08:56

Faktycznie w Panoramie Lubelskiej było o budowei dróg w lubelskim i nasza obwodnica za szybko nie powstanie ;/
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 09:53

ich miejsce to raczej pańszczyzna a nie polityka i salony Łosiniec tak jest odpowiedni
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 13:20

Polak to taka dziwna Natura,ludziom żle życzy, sąsiadowi, policji nie lubi i siebie samego nie nawidzi zamiast się modlić że by wszystko się udało,to szuka taniej sensacji.Przecież my wszyscy mieszkańcy(i nie tylko) TOMASZOWA LUBELSKIEGO BĘDZIEMY KORZYSTAĆ z tej obwodnicy!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 14:10

Gość pisze:Polak to taka dziwna Natura,ludziom żle życzy, sąsiadowi, policji nie lubi i siebie samego nie nawidzi zamiast się modlić że by wszystko się udało,to szuka taniej sensacji.Przecież my wszyscy mieszkańcy(i nie tylko) TOMASZOWA LUBELSKIEGO BĘDZIEMY KORZYSTAĆ z tej obwodnicy!!!!!!!!!!!

Ty mnie do " Modlenia " nie namawiaj :shock: Cyba że dasz na msze i ja przypadkiem !!! będe w kościele :panzielony: Minister Grad za stocznie wylatuje ! w tej chwili pewnie się pakuje ! A młody Gradzik POseł to obiecać wam może wszystko co chcecie albo i więcej jak jego szef Donald T. i tak obietnicy nie dotrzyma jak cały rząd i nierząd PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 14:28

Ale ja w związku z tym korzystaniem właśnie:P Bo to taki sukces był niby, ta budowa obwodnicy w III kwartale tego roku i ten sukces to sobie na łamach TT poseł Grad przypisał i ja natychmiast głęboką wdzięczność do Niego poczułem i z tej wdzięcznośc to nawet głos w wyborach do europarlamentu na PO oddałem, bo jak tu nie zagłosować na partię która tak się o obwodnicę wystarała, a teraz poszedłem popatrzec jak tam prace nad tą obwodnicą i co widzę? Robotników przebranych za zające i sarny którzy w pocie czoła wyjadają trawę. MOże to jakiś nowatorski sposób budowy jest? Coś w rodzaju sprzedać stocznie i nie dostać pieniędzy?Ja tam nie wiem, ale jeśli już o korzystaniu mowa to zasze wydawało mi się że dosyć trudno skorzystać z czegoś czego nie ma? A co do Polaków to trzeba również dodać że cześć z nich jest bardzo zakłamana, szczególnie ta która obiecuje i nie dotrzymuje słowa:P
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 15:45

jak tam można krytykować KOLESIOSTWO a jak się obrażą?i co?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 16:52

No tak. Co racja, to racja. Aż mi wstyd i ogólnie to nawet strasznie mi jest, gdyż pomyślałem sobie co by to było gdyby tak rzeczywiście się poobrażali. Wszak mogłoby nawet w ramach protestu dojść do samorozwiązania PO a to klęska dla ludzkości byłaby niechybnie, bo którzby wtedy naród ku obiecanej drugiej irlandii poprowadził
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 17:32

Ciemno wszędzie !! Głucho wszędzie !!!!!!!!! Co to będzie !!!!! Co to będzie jak ministra wujcia Grada nie będzie !!!!!!!!!!!! Jeszcze tyle wspaniałych rzeczy mogli nam obiecać a nie obiecaja juz . OJ nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2009, o 20:06

Ludzie przestańce sobie robić jaja z poważnej sprawy! Weźmy sie w garść i jutro robimy blokate. W Augostowie mogą to my nie mozemy? Jutro o 17 na przejsciu koło parku! Komu zależy to przyjdzie! Ja tam bede! Pozdrawiam!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”