badziwna obwodnica

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: fbs » 7 maja 2023, o 19:31

Jadac od zamoscia , do tl owinno sie lekko odbic na stara droge i smignac dalej, A co jest ? jazda po oblotkach, gdzie tir sie nie miesici. zapewne to robota tej stacyjki, gdzie nic nie kupie i tak. kto to widzial taki wjazd do miasta>?
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2023, o 19:35

Ja pitolę. Ale bełkot:) Jesteś najbany czy uposledzony?
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2023, o 08:13

Jadac od zamoscia , do tl owinno sie lekko odbic na stara droge i smignac dalej, A co jest ? jazda po oblotkach, gdzie tir sie nie miesici. zapewne to robota tej stacyjki, gdzie nic nie kupie i tak. kto to widzial taki wjazd do miasta>?
Po to jest obwodnica aby tiry omijały to miasto, a jak chce tirem wjechać, to niech jedzie na Łaszczowiecką. I informacja dla tych co nie potrafią pojąć o co chodzi z tym wjazdem, wjazd powstał aby do TL mogły wjechać pojazdy, które nie maja prawa poruszać się po drodze ekspresowej, np ciągniki rolnicze. To, że teraz SK zaczyna się za tym skrzyżowaniem, to umożliwia wjazd również innym, ale to jeszcze tylko jakiś czas. Po przedłużeniu SK-i, skrzyżowania już nie będzie, a ten wjazd będzie wyprowadzony na drogę serwisowa, np aby dojechać do Dąbrowy Tarnawackiej, Tartaku, Tarnawatki. I teraz zamiast jęczeć jaki ten wjazd jest beznadziejny, możecie zacząć jęczeć czemu na Łaszczowieckiej nie robią nic aby ja udrożnić. Bo wjazd koło OK zniknie, ale na Łaszczowieckiej zostaje i zanim cały ruch tam zostanie przeniesiony, trzeba aby Łaszczowiecką przystosować do obsługi zwiększonego ruchu.
Na górę

Postautor: srth » 9 maja 2023, o 16:59

Po to jest obwodnica aby tiry omijały to miasto, a jak chce tirem wjechać, to niech jedzie na Łaszczowiecką. I informacja dla tych co nie potrafią pojąć o co chodzi z tym wjazdem, wjazd powstał aby do TL mogły wjechać pojazdy, które nie maja prawa poruszać się po drodze ekspresowej, np ciągniki rolnicze. To, że teraz SK zaczyna się za tym skrzyżowaniem, to umożliwia wjazd również innym, ale to jeszcze tylko jakiś czas. Po przedłużeniu SK-i, skrzyżowania już nie będzie, a ten wjazd będzie wyprowadzony na drogę serwisowa, np aby dojechać do Dąbrowy Tarnawackiej, Tartaku, Tarnawatki. I teraz zamiast jęczeć jaki ten wjazd jest beznadziejny, możecie zacząć jęczeć czemu na Łaszczowieckiej nie robią nic aby ja udrożnić. Bo wjazd koło OK zniknie, ale na Łaszczowieckiej zostaje i zanim cały ruch tam zostanie przeniesiony, trzeba aby Łaszczowiecką przystosować do obsługi zwiększonego ruchu.
wlasnie to jest chore ze wjazd zniknie , powinien byc na miare naszych mozliwosci . Udroznienie laszczowieckiej, przede wszystkim tam sa dlki i korki o 3. ta obwodnica utrudnia zycie i tyle, obojetnie jaki mozg nad nia myslal ,to jest problem z wyjazdem z miasta i tyle
Na górę

Postautor: omno » 12 maja 2023, o 13:17

Nie było obwodnicy, źle, jest obwodnica, też źle...Jakie to polskie :D :D Wszyscy płakali, że biznes upadnie jak będzie obwodnica, teraz płaczą, że dalej ruch jest na lwowskiej. No jest bo jak ludzie chcą coś załatwić w tomaszowie to muszą wjechać do centrum, to chyba oczywiste :D Ale co ja tam wiem, lepiej wiedzą Ci którzy potrafią tylko pisać na forum ale jak trzeba działac to już ich nie widać :D
Na górę

Postautor: msciciel » 12 maja 2023, o 16:50

Nie było obwodnicy, źle, jest obwodnica, też źle...Jakie to polskie :D :D Wszyscy płakali, że biznes upadnie jak będzie obwodnica, teraz płaczą, że dalej ruch jest na lwowskiej. No jest bo jak ludzie chcą coś załatwić w tomaszowie to muszą wjechać do centrum, to chyba oczywiste :D Ale co ja tam wiem, lepiej wiedzą Ci którzy potrafią tylko pisać na forum ale jak trzeba działac to już ich nie widać :D
nie umiesz czytac? czy mi kazesz wjazd do miasta zrobic? od strony zamoscia powinien byc wjazd na stara droge , to tylko odbicie w bok w prawo i tyle. to nie, zrobili poza oplotkami zeby kolo tej stacyjnki przejezdzac, oczywiscie ze to jest uraganie ludzkiej godnosci zeby nie zrobic normalnego zjazdu do miasta, bez prokuratury sie nie skonczy, ktos tomaszowiakom pogorszyl zamiast polepszyci mam w d ze costam jest lepiej w centrum , dla m ie jezdze jak durny po oplotkach
Na górę

Postautor: ndn » 13 maja 2023, o 14:16

Ten wjazd do tl bedzie zawsze jak kazda prowizorka. Jak mozna powanie traktowac miasto , ktore ma taki wjazd? przy stacyjce auta tylna osia wpadaja do rowu, powinno sie z zamoscia leciutko odbic w prawo i juz jestem na starej drodze, co za debil ten objazd obmysli? a wzyscy jezdza bo polska to kraj absurdow. Zobaczymy co telewizja na to bo jedyne uzasadnienie tej drozki to , zeby auta kolo stacyjki jezdily
Na górę

Postautor: NEO » 13 maja 2023, o 17:43

Przecież te wszystkie drogi projektują dyletanci,po co myśleć przyszłościowo jak aby zarobić tu i teraz.To żaden dureń co to wszystko zatwierdza nie wie że TL leży na trasie Warszawa-lwów,wystarczy sprawdzić każdą statystykę i wiadomo że ten debil co zaprojektował światła na zamojska/łaszczowiecka to dureń do kwadratu.Duże rondo z wydzielonymi zjazdami to standard w cywilizowanym świecie,aha i jeszcze ten geniusz co pozwolił biedronce wjeżdżać razem z WSK we wjeździe szerokości dwóch osobówek.No i w końcu władze miasta,tak tiry ze wschodu na łaszczowieckiej czują się jak u siebie w domu,tak wiem wiem zawsze te same tłumaczenie że nie nasze drogi i w ogóle,to zacznijcie pić wódę z innymi toważyszami,to może coś w końcu załatwicie.😎
Na górę

Postautor: sdg » 13 maja 2023, o 20:13

To nie jest zadna obwodnica. ktos sobie robi jaja z tomaszowiakow, zeby jezdzic jakimis oplotkami i palic paliwo nadrabiajac drogi na 2 biegu bo jaki pajac tak zrobil, to krew sie gotuje.Powienin byc od zamoscia lagodny zjazd na stara droge a w druga strone jak nie wiadukt to wlaczenie sie bez swiatel.obecna droga kolo stacyjki jest za waska i stwarza niebezpieczenstwo, zakloca spokoj tam mieszkajacych.
Na górę

Postautor: Janon » 15 maja 2023, o 14:55

nie umiesz czytac? czy mi kazesz wjazd do miasta zrobic? od strony zamoscia powinien byc wjazd na stara droge , to tylko odbicie w bok w prawo i tyle. to nie, zrobili poza oplotkami zeby kolo tej stacyjnki przejezdzac, oczywiscie ze to jest uraganie ludzkiej godnosci zeby nie zrobic normalnego zjazdu do miasta, bez prokuratury sie nie skonczy, ktos tomaszowiakom pogorszyl zamiast polepszyci mam w d ze costam jest lepiej w centrum , dla m ie jezdze jak durny po oplotkach
TO JEDŹ DZBANIE JEDEN TAK JAK NALEZY CZYLI PRZEZ ŁASZCZOWIECKA A NIE OPLOTKAMI JA PIER... ALE Z WAS BANDA DEKLI
Na górę

Postautor: reger » 15 maja 2023, o 16:27

TO JEDŹ DZBANIE JEDEN TAK JAK NALEZY CZYLI PRZEZ ŁASZCZOWIECKA A NIE OPLOTKAMI JA PIER... ALE Z WAS BANDA DEKLI
zamknij jape frajerze.jezdzilem zamojska to teraz na laszczowiecka pojade , gdzie o 15 jest korek .moze jeszcze przez bezec durniu?jezdzenie kolo tej stacyjki jest niebezpieczne , za wasko , to bardzo dziwne poprowadzenie tamtedy calego ruchu, bardzo.sprawa do prokuratury i tyle
Na górę

Postautor: nicky » 15 maja 2023, o 18:15

Niestety, to nie jest żadna obwodnica, tylko część drogi ekspresowej s17, "sprzedana" jedynie tomaszowiakom pod mylną nazwą obwodnicy. Ale jakby powiedzieć mieszkańcom, że będą mieli drogę szybkiego ruchu praktycznie poprowadzoną przez miasto to może by się zbuntowali, a tak mają "obwodnicę" i się cieszą. Dlatego też nie ma żadnych zjazdów na Listopadowej, Ściegiennego, bo na "eSce" takowe mogą być co jakieś 10km, tyle ile długości ma owa "obwodnica".
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2023, o 18:29

zamknij jape frajerze.jezdzilem zamojska to teraz na laszczowiecka pojade , gdzie o 15 jest korek .moze jeszcze przez bezec durniu?jezdzenie kolo tej stacyjki jest niebezpieczne , za wasko , to bardzo dziwne poprowadzenie tamtedy calego ruchu, bardzo.sprawa do prokuratury i tyle
Za wąsko. 🤣🤣🤣 Odezwał się niedzielny kierowca, za wąsko.😂😂😂 Podawaj do prokuratury, dziwne, że jeszcze tego nie zrobiłeś. 🤣😂🤣😂
Na górę

Postautor: hdfh » 15 maja 2023, o 20:11

Za wąsko. 🤣🤣🤣 Odezwał się niedzielny kierowca, za wąsko.😂😂😂 Podawaj do prokuratury, dziwne, że jeszcze tego nie zrobiłeś. 🤣😂🤣😂
nie odwracaj kota ogonem bo w zadnym miescie nie ma takiej maniany z wjazdem. Kolo stacyjki zasypali row bo auta wpadaly. tirem nie ma szans przejechac , ten kto taki wjazd do miasta zafundowal powinien poleciec. co komu szkodzilo jadac od zamoscia zeby odbic lekko w prwo i juz na starej drodze. proste i latwe To nie, jedz na 2 bo ja mam duzo czasu i paliwa zeby szukac wzjadu . Jeszcze jakis pisze ze nie bedzie kolo stacyjki , tylko na laszczowieckiej wjazd. To ci z zamojskiej beda przez laszczowiecka jechac do zamoscia?oczywiscie ze zawiadomie prokurature bo ten wjazd zagraza bezpieczenstwu
Na górę

Postautor: pytek » 15 maja 2023, o 20:34

POPIERAM AUTORA OSTATNIEGO WPISU.PROPONUJĘ ZORGANIZOWAĆ BLOKADĘ ULICZNĄ W TYM MIEJSCU. POWOŁAĆ KOMITET ORGANIZACYJNY, POWIADOMIĆ ODPOWIEDZIALNE SŁUŻBY ORAZ ADMINISTRATORA DROGI. ZADANIE PILNE !!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”