Od samego początku inicjatywa „Stop pedofilii” była bombardowana przez środowiska LGBT

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 21:26

Od samego początku inicjatywa „Stop pedofilii” była bombardowana przez środowiska LGBT, oprócz krytyki medialnej pojawiały się protesty przed miejscami zbierania podpisów – mam tu na myśli szczególnie protesty w Warszawie. Aż nieprawdopodobne, że te środowiska sprzeciwiają się czemuś co dla każdego wydaje się słusznym postępowaniem. Chodzi w końcu o ochronę dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym. Dlaczego tak się działo?

To jest rzeczywiście dziwne. Nawet z perspektywy taktyki prowadzenia kampanii społecznych, to utożsamianie się z pedofilią wydaje się wręcz nieracjonalne. Ale ja powiązałbym to z tym, że środowiska LGBT tak mocno przyjęły za pewnik doktrynę panseksualizmu, że nie rozróżniają już rzeczy, które w naszej kulturze są do przyjęcia, a które są nie do przyjęcia.

Z założenia, że wszyscy – od najmłodszych dni do końca życia – jesteśmy istotami, które obchodzi głównie i wyłącznie seks, wynika przekonanie, że już najmłodsze dzieci też trzeba w tej sferze edukować, dowartościowywać itd. Jeżeli te środowiska postulują edukację seksualną od najmłodszych lat, pomijając przy tym niebezpieczeństwo przedwczesnego rozbudzenia seksualnego i zagrożenie pedofilią to; albo nie zauważają tego, ze przygotowują dzieci na ofiary przestępstw pedofilskich – to byłaby interpretacja przychylne - albo należy uznać, że w rzeczywistości taka jest ich intencja. Trudno przecież rozstrzygnąć czy poszczególne osoby, które chciałyby aby dzieci były zachecane do zachowań seksualnych i uczone wyrażania swoich potrzeb seksualnych, godzą się na to, że te dzieci mogą stać się ofiarami przestępstw seksualnych. Jednak wyobraźnia i wykształcenie propagatorow niebezpiecznych zachowan nie ma żadnego znaczenia. Mówi się, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

Read more: http://www.pch24.pl/czas-zatrzymac-depr ... z5z9SnYAo8
Na górę

Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”