Wszedłem do sklepu monopolowego...

Postautor: Gość » 25 lut 2019, o 20:48

..wziąłem z półki skrzynkę wódki. Postawiłem przed sprzedawcą. Powiedziałem: proszę, oto prezent ode mnie. Pan za ladą się wzruszył, ludzie zaczęli klaskać , łzy ocierać, po cichu skandowali Ja-ros-ław :twisted:

Postautor: Gość » 25 lut 2019, o 21:03

..wziąłem z półki skrzynkę wódki. Postawiłem przed sprzedawcą. Powiedziałem: proszę, oto prezent ode mnie. Pan za ladą się wzruszył, ludzie zaczęli klaskać , łzy ocierać, po cichu skandowali Ja-ros-ław :twisted:
Zdecydowanie więcej Polaków wierzy Austriakowi Birgfellnerowi niż Kaczyńskiemu. Krewnego Kaczyński już naciął na pieniądze. Teraz chce naciąć Ciebie.

Postautor: Gość » 25 lut 2019, o 21:06

Znowu masz zebranie osiedlowe , że tyle wódki wziąłeś? :shock: :P :lol: :panzielony:cały zasił;ek z MOPS przepijesz :lol:

Postautor: Gość » 25 lut 2019, o 21:18

naprawdę gdy wypuszczali ciebie z Radecznicy nie dostałeś żadnych leków? może zamiast wydawac zasiłek z MOPS na wódkę wykupiłbyś recepty? bo wyraźnie widać, że masz coraz większe odloty

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 10:18

naprawdę gdy wypuszczali ciebie z Radecznicy nie dostałeś żadnych leków? może zamiast wydawac zasiłek z MOPS na wódkę wykupiłbyś recepty? bo wyraźnie widać, że masz coraz większe odloty
Wymyśl coś nowszego niż to twoje puste bredzenie o jakiejś Radecznicy i jakichś lekach. To straszne zgrana i zdarta płyta bezkrytyczny, zmanipulowany i ogłupiony do cna miłośniku partii komuchów Piotrowiczów, siedzących w pierdlu "ministrów" Misiewiczów, łapówkarzy Marków Ch,. czy innych notorycznych kłamców Morawieckich :twisted: :twisted: :evil: :evil:

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 10:29

Wymyśl coś nowszego niż to twoje puste bredzenie o jakiejś Radecznicy i jakichś lekach. To straszne zgrana i zdarta płyta bezkrytyczny, zmanipulowany i ogłupiony do cna miłośniku partii komuchów Piotrowiczów, siedzących w pierdlu "ministrów" Misiewiczów, łapówkarzy Marków Ch,. czy innych notorycznych kłamców Morawieckich :twisted: :twisted: :evil: :evil:
Może i zdarta jest ta płyta ale jak widać prawda w oczy kole.

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 12:45

zy ktoś normalny założył by temat ...wszedłem do sklepu monopolowego...albo zaczynający się od słów....jestem gołodupcem...bo to ta sama osoba

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 14:03

:lol: :lol: :lol: wóda potrzebna na zebranie osiedlowe

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 20:11

Po forum widać, że co najmniej połowa wódki już wypita

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 20:29

Z tą twoją wódą i tym twoim zebraniem osiedlowym to tak samo zgrana płyta jak z tą twoją Radecznicą i lekami . Wysil się choć odrobinę i wymyśl w końcu coś nowego. Polkaż, że bezkrytyczny, zmanipulowany i ogłupiony do cna miłośniku partii komuchów Piotrowiczów, siedzących w pierdlu "ministrów" Misiewiczów, łapówkarzy Marków Ch,. czy innych notorycznych kłamców Morawieckich

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 20:35

Dzisiaj zarządziłem w kancelarii potrącenie z pensji w kwocie 100 PLN miesięcznie. Obiecałem za to, że pieniądze te przeznaczę pod koniec roku na 1000 zł dodatkowego wynagrodzenia. Uściskom, podziękowaniom, łzom wdzięczności nie było końca. https://twitter.com/giertychroman

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 21:30

Z tą twoją wódą i tym twoim zebraniem osiedlowym to tak samo zgrana płyta jak z tą twoją Radecznicą i lekami . Wysil się choć odrobinę i wymyśl w końcu coś nowego. Polkaż, że bezkrytyczny, zmanipulowany i ogłupiony do cna miłośniku partii komuchów Piotrowiczów, siedzących w pierdlu "ministrów" Misiewiczów, łapówkarzy Marków Ch,. czy innych notorycznych kłamców Morawieckich
Ty też grasz tą samą płytę , ale jak widać prawda w oczy kole.

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 22:00

Tak. Tak. I zostałeś Carem I któremu Rada Miejska wystawi pomnik. Kto normalny zakłada temat, że wszedł do sklepu monopolowego albo robi zebranie osiedlowe w sprawie zarobków w NBP. Te kolorowanki w postach świadczą o rozchwianiu emocjonalnym. Tego nie da się kontrolować lekami?

Postautor: Gość » 27 lut 2019, o 07:54

Rozumiem, że wódke kupiłeś na zebranie osiedlowe ale po co zaraz zakładać o tym temat?

Postautor: Gość » 27 lut 2019, o 08:49

Rozumiem, że wódke kupiłeś na zebranie osiedlowe ale po co zaraz zakładać o tym temat?
Zupełnie źle zrozumiałeś, jak na pisoidiotę zresztą przystało.
Jeszcze raz wobec tego odmóżdżony spsiały pisośmieciu: Z tą twoją wódą i tym twoim zebraniem osiedlowym to tak samo zgrana płyta jak z tą twoją Radecznicą i lekami . Wysil się choć odrobinę i wymyśl w końcu coś nowego. Pokaż, że nie jesteś bezkrytyczny, zmanipulowany i ogłupiony do cna miłośnik partii komuchów Piotrowiczów, siedzących w pierdlu "ministrów" Misiewiczów, łapówkarzy Marków Ch,. czy innych notorycznych kłamców Morawieckich. Wysil się choć odrobinę i wymyśl w końcu coś nowego, bo o to naprawdę tu chodzi
:panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:

Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”