Kompleks debila

Postautor: Gość » 14 gru 2016, o 20:27

Co to za debil wypisuje takimi wielkimi kulfonami, kompleks małego ptaszka, czy wzrostu ? :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 14 gru 2016, o 20:35

Gość pisze:Co to za debil wypisuje takimi wielkimi kulfonami, kompleks małego ptaszka, czy wzrostu ? :lol:

Piszę tak, bo inaczej nie przeczytasz, ani nie zrozumiesz tępa, jełopowata zakuta pało zaślepiona miłościa do partii Misiewiczów i Piotrowiczów.
PS. Tu też domagasz sie swojej porcyjki wyzwisk? Dostaniesz ją zidiociała łachudro. Dostaniesz z nawiazką tak, jak uprzedzałem
:panzielony: :panzielony: :panzielony:

Postautor: Gość » 14 gru 2016, o 20:42

Rany Julek, ale debil ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:
widzisz odpowiadając , potwierdziłeś że jesteś debilem, ale mam ubaw . :lol: :lol:

Postautor: Gość » 14 gru 2016, o 20:59

Kombinujesz. Ale przynajmniej teraz same wielkie litery. Bo już mieszałeś małe i duże. Od razu widać rozchwianie emocjonalne.Od rana do wieczora walisz tymi kulfonami. Na rencie jesteś? A wykupujesz leki?

Postautor: Gość » 14 gru 2016, o 21:05

Ale to dobrze że tak pisze, przynajmniej jest szybko rozpoznawalny w różnych tematach.
Może by mu nadać ksywę ''Dyzio KULFON'' ?

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 09:37

Może wystąpić do admina o nadanie jeszcze większych czcionek. Dla naszego forumowego debila te są najwyraźniej za małe :panzielony:

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 09:46

Gość pisze:Może wystąpić do admina o nadanie jeszcze większych czcionek. Dla naszego forumowego debila te są najwyraźniej za małe :panzielony:

Cztery wpisy pod rząd w dyskusji z samym sobą. ZBOK!!! ZWYKŁY ZBOK. Dawaj dalej Jeremiahu, Hornie, SND, Rammi, Hakerze, Franzu, Gościu. Czy ty naprawdę nie widzisz jak sam z siebie idiotę na forum robisz zapluty ryju rozkochany w partii Misiewiczxów i Piotrowiczów???

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 09:49

Gość pisze:
Gość pisze:Może wystąpić do admina o nadanie jeszcze większych czcionek. Dla naszego forumowego debila te są najwyraźniej za małe :panzielony:

Cztery wpisy pod rząd w dyskusji z samym sobą. ZBOK!!! ZWYKŁY ZBOK. Dawaj dalej Jeremiahu, Hornie, SND, Rammi, Hakerze, Franzu, Gościu. Czy ty naprawdę nie widzisz jak sam z siebie idiotę na forum robisz zapluty ryju rozkochany w partii Misiewiczxów i Piotrowiczów???

Większego zboka jak tego debila od wielkich liter na forum już nie ma :lol: :lol: :lol: Ciągle napdla o rozporku Kaczyńskiego. Widocznie go to podnieca :panzielony:

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 10:07

Gość pisze:
Gość pisze:Cztery wpisy pod rząd w dyskusji z samym sobą. ZBOK!!! ZWYKŁY ZBOK. Dawaj dalej Jeremiahu, Hornie, SND, Rammi, Hakerze, Franzu, Gościu. Czy ty naprawdę nie widzisz jak sam z siebie idiotę na forum robisz zapluty ryju rozkochany w partii Misiewiczxów i Piotrowiczów???

Większego zboka jak tego debila od wielkich liter na forum już nie ma :lol: Ciągle napdla o rozporku Kaczyńskiego. Widocznie go to podnieca :panzielony:

Przeciez to TY jełopie i zboku więcej piszesz o tym, co ja piszę o rozporku Kaczyńskiego, niż ja rzeczywiście piszę o rozporku Kaczyńskiego. Tylko takie argumeny ci zostały śmieciu rozkochany w partii Misiewiczów i Piortowiczów??? :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 10:11

Gość pisze:
Gość pisze:

Większego zboka jak tego debila od wielkich liter na forum już nie ma :lol: Ciągle napdla o rozporku Kaczyńskiego. Widocznie go to podnieca :panzielony:

Przeciez to TY jełopie i zboku więcej piszesz o tym, co ja piszę o rozporku Kaczyńskiego, niż ja rzeczywiście piszę o rozporku Kaczyńskiego. Tylko takie argumeny ci zostały śmieciu rozkochany w partii Misiewiczów i Piortowiczów??? :lol: :lol: :lol:

Wiesz co wszo komunistyczna lepiej być rozkochanym w Misiewiczach i Piotrowiczach niż w debilach , którzy nazywają Polskę ch_j , dupa i kamieni kupa , oraz ludzi ciężko pracujących idiotami i złodziejami , którzy chętnie by pracowali za 6000 tyś. zł.

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 10:30

MNIE DUŻE LITERKI NIE PRZESZKADZAJĄ, WRĘCZ UŁATWIAJĄ SEGREGOWANIE SMIECI, KTÓRE TU WRZUCA NIJAKI FRANC WPROWADZAJĄCY STANDARDY UKRAINSKIE I PISOWSKIE NA TO FORUM. PO PROSTU PRZESIĄGŁ TĄ TEMATYKĄ. FACET JUŻ OD 5 DZIŚ NADAJE W KÓŁKO TO SAMO. :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 10:42

No jak mogą tobie przeszkadzać skoro nimi napdlasz? :P Sam nie rozumiesz o co ci chodzi bo nie ma prawa zabraniającego napisać o piątej rano. Jeżeli tobie chodzi o jakąś netykietę to właśnie nie pisze się capslockiem na forach.

To chyba twoje największe osiągnięcie w życiu to odkrycie z tymi nickami :P Tylko, ze nikt nigdy nie zaprzeczył a ty dalej mało orgazmu nie dostaniesz :P

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 10:59

pRZYJMIJ DO WIADOMOŚCI ZAKUTY KACAPSKI ŁBIE, ŻE TU PISZE KILKA OSÓB I NIE JA PISZĘ POGRUBIONYMI KIRSYWAMI. zACZNIJ STOSOWAĆ NETYKIETĘ OD SIEBIE TY CHAMIE, KTÓRY KAŻDEGO TU PROWOKUJESZ. :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 11:05

Gość pisze:pRZYJMIJ DO WIADOMOŚCI ZAKUTY KACAPSKI ŁBIE, ŻE TU PISZE KILKA OSÓB I NIE JA PISZĘ POGRUBIONYMI KIRSYWAMI. zACZNIJ STOSOWAĆ NETYKIETĘ OD SIEBIE TY CHAMIE, KTÓRY KAŻDEGO TU PROWOKUJESZ.:

:lol: :lol: :lol: Ty masz kłopot nawet z prawidłową składnią. Jesteś pewien, że powinieneś na forum się wypowiadać? :panzielony:

Postautor: Gość » 15 gru 2016, o 11:26

Co tam jeszcze stękasz ,,dyziu kulfonie'' :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”