Żłobek gucio

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 sie 2017, o 09:18

Ludzie w tym Tomaszowie są naprawdę dziwni.Najpierw godzą się na warunki stawiane przez ,,usługodawcę,, a potem gdy im coś się odmieni oczywiście smarują d.u.p.ę nie sobie tylko właśnie jemu.Skoro TY nie wywiązałeś się z umowy to czego jedziesz po kimś?!Czy tak samo marudzisz gdy nie płacąc za rachunek telefoniczny dostajesz kare umowną kilkaset złoty?Kradzież w białych rękawiczkach??Przecież w umowie mieliście napisane warunki,nie musieliście się zgadzać na nią,nikt przed wami nie ukrywał faktu że wpisowe przepadanie.Popatrzcie na przedszkola,żłobki(prywatne) wszędzie jest wpisowe.Wytykacie błędy swoje przypisując je innym.Najłatwiej komuś obsmarować 4 litery a samemu być anonimowym.Wasza mentalność jest na poziomie dziecka.W życiu człowiek nie raz popełniał błędy,narażał się na koszta,czasem przez roztargnienie,niewiedzę,brak umiejętności nawet za zbytnią ufność drugiemu człowiekowi ale nigdy nie miało się pretensji do kogoś gdy samemu coś się s.p.i.e.p.rz.y.ł.o ! Tak czytam ten wpis i nachodzi mnie jedno fundamentalne pytanie.Czy gdybyście jednak dziecko oddawali do żłobka to te wpisowe 300zł już byście sobie darowali?Płacąc jeszcze za żłobek co miesięczną opłatę?Przecież wtedy też byście byli stratni gdyż 300zł zapłaciliście więcej za nic-czyż nie?W takim razie po co w ogóle takie dyrdymały pisać?!Moim zdaniem dobrze że Pani Anna zabrała pieniądze to powinno nauczyć na przyszłość trochę pokory do firm i usługodawców bo nikt nie pracuje za frajer,każdy chcę tylko taniej,lepiej,szybciej tylko gdzie w tym są właściciele firm?Zawsze dostają cięgi za takich ludzi jak WY bo to nie wina żłobka że coś nie wyszło rodzicom dziecka a żłobek zaklepał miejsce które dało by zarobić i albo od razu znajdzie się dziecko na to miejsce albo i nie ale nikt już na to nie patrzy bo oczywiście biznes może ponieść straty ale nie konsument który sam w kulki poleciał i wyżywa się na kimś bo on jest bez skazy!Skoro sypiesz ustawami to czego wcześniej nie zorientowaliście się że taka praktyka jest ,,nie legalna,,?? W takim razie w Polsce trzeba by było zamknąć połowę firm świadczących jakieś tam usługi bo pobierają zaliczki,wpisowe itp. Ludzie myślcie trochę nie bądźcie baranami!Chętnie bym zobaczył jak wy w swojej pracy postrzegacie klientów i jak reagujecie gdy to klient coś odwali a do was ma pretensje!
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2017, o 19:09

Odezwali sie obroncy! Czyzby wlascicielka sama odpisywala?
Radze trzymac dzieci z daleka od tych wariatow!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2017, o 20:02

Odezwali sie obroncy! Czyzby wlascicielka sama odpisywala?
Radze trzymac dzieci z daleka od tych wariatow!
nie,patrze obiektywnie na to co ktoś opisał.Wariat to z Ciebie :lol:
Na górę

Postautor: Kasia88 » 28 wrz 2017, o 21:05

Moja córka chodzi do Gucia od miesiąca i uważam ze to była najlepiej podjęta decyzja. Ważne na samym początku było dla mnie to ze na dni adaptacyjne mogłam pójść razem z dzieckiem i spędzić tam tyle czasu ile chciałam. Posiedzialam wiec tam trochę i jeżeli chodzi o pracę żłobka to nie można mu nic zarzucić. Po za tym Pani Ania, jest złotą kobietą. Pomogła nam przejść przez tą traumę związaną z rozlaka z dzieckiem. Z czystym sumieniem mogę polecić żłobek! Wasze pociechy będą tam miały jak w domu a dla rodziców zostanie zasłużona chwila odpoczynku 😉
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2017, o 09:11

Moja córka chodzi do Gucia od miesiąca i uważam ze to była najlepiej podjęta decyzja. Ważne na samym początku było dla mnie to ze na dni adaptacyjne mogłam pójść razem z dzieckiem i spędzić tam tyle czasu ile chciałam. Posiedzialam wiec tam trochę i jeżeli chodzi o pracę żłobka to nie można mu nic zarzucić. Po za tym Pani Ania, jest złotą kobietą. Pomogła nam przejść przez tą traumę związaną z rozlaka z dzieckiem. Z czystym sumieniem mogę polecić żłobek! Wasze pociechy będą tam miały jak w domu a dla rodziców zostanie zasłużona chwila odpoczynku
wszystko się zgadza:) Moje dziecko tez tam chodzi :) Tylko ja sobie nie mogę pozwolić jak Pani na odpoczynek :D Nie mniej pozdrawiam i do zobaczenia;)
Na górę

Postautor: MartaA » 29 wrz 2017, o 10:24

Moje dziecko chodziło do Gucia przez rok i jestem z tego okresu bardzo zadowolona (teraz jest w takim wieku że poszedł do przedszkola). Bez płaczu wchodziło na salę, a czasami żeby go stamtąd zabrać nawet po prawie 9h było trudno :) oczywiście, zdarzały się sytuacje że coś mi przeszkadzało, ale to ja jestem matką i tylko ja umiem się zająć najlepiej swoim dzieckiem (nawet tato czy babcia nie są do końca idealni oczywiście wg mnie ;)), więc co się dziwić że jednak obcym osobom coś nie wyszło. Czasami również "na mieście" usłyszałam coś nieprzychylnego, ale nie dogodzisz wszystkim. Reasumując: Szczerze polecam, wiem że moje dziecko było w dobrych rękach.
Na górę

Postautor: Kasia88 » 5 paź 2017, o 20:57

Moja córka chodzi do Gucia od miesiąca i uważam ze to była najlepiej podjęta decyzja. Ważne na samym początku było dla mnie to ze na dni adaptacyjne mogłam pójść razem z dzieckiem i spędzić tam tyle czasu ile chciałam. Posiedzialam wiec tam trochę i jeżeli chodzi o pracę żłobka to nie można mu nic zarzucić. Po za tym Pani Ania, jest złotą kobietą. Pomogła nam przejść przez tą traumę związaną z rozlaka z dzieckiem. Z czystym sumieniem mogę polecić żłobek! Wasze pociechy będą tam miały jak w domu a dla rodziców zostanie zasłużona chwila odpoczynku
wszystko się zgadza:) Moje dziecko tez tam chodzi :) Tylko ja sobie nie mogę pozwolić jak Pani na odpoczynek :D Nie mniej pozdrawiam i do zobaczenia;)
Miałam na myśli odpoczynek od opieki nad dzieckiem... dla mnie pójście do pracy to prawie jak bezdzietny urlop na Majorce :P
Na górę

Postautor: Mama » 5 gru 2017, o 19:13

Wracając do tematu żłobka. Żłobek Gucio jest cudownym miejscem, które polecam każdemu. Moja córeczka chodzi tam już ponad rok, zawsze jest szczęśliwa i uśmiechnięta. W żłobku zawsze organizowane są bardzo fajne zajęcia, dziecko jest regularnie przewijane. Opiekunki kochają dzieci, a pani dyrektor jest bardzo wyrozumiała i pomaga wszystkim. Ze szczerego serca polecam każdemu.
Na górę

Postautor: jaaa22 » 8 sty 2018, o 20:57

Witam, a czy dzieci do żłobka mogą chodzić przez "cały" rok? Chodzi mi o okres wakacyjny.Czy wtedy żłobek jest nieczynny? Dziękuję za odpowiedz ;)
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 17:24

Witam, a czy dzieci do żłobka mogą chodzić przez "cały" rok? Chodzi mi o okres wakacyjny.Czy wtedy żłobek jest nieczynny? Dziękuję za odpowiedz ;)
W wakacje tez jest czynny.tylko niedziele i swiet to wiadome a co do soboty to trzeba zgłosic i sie dogadac
Na górę

Postautor: EwelJ » 23 lut 2018, o 10:37

Moja córka chodziła do Gucia ponad rok i szczerze polecam! Teraz jest już w przedszkolu i świetnie sobie radzi bo została doskonale przygotowana. Proszę pamiętać,że żłobek to pierwszy i najtrudniejszy etap dla dziecka, więc wszelki negatywne opinie są nie na miejscu. Gucio to miejsce godne polecenia! Pozdrawiam serdecznie
Na górę

Postautor: Mama » 6 cze 2018, o 21:58

Moja córka uczęszcza do Gucia od ponad pół roku. W żłobku organizowane są różnorodne zajęcia, które wpływają na rozwój mojej córy. w Guciu dzieci mają bardzo duży wybór zabawek, korzystają z placu zabaw, który jest zorganizowany w ogrodzie za budynkiem. Panie opiekunki są wspaniałe, bardzo dobrze zajmują się dziećmi. Dbają o to, aby dzieci były bezpieczne, najedzone, przebrane i szczęśliwe w czasie pobytu w żłobku. Pani właścicielka zawsze służy pomocą i rada. Szczerze polecam Gucia wszystkim rodzicom i ich pociechom. Jestem bardzo zadowolona z uczęszczania mojej córki do tego miejsca. Jest to miejsce godne polecenia.
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2018, o 23:22

A język angielski jest?
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2018, o 08:41

A język angielski jest?
Jest angielski,ale czy to priorytet?
Na górę

Postautor: gosc132 » 6 lis 2018, o 13:53

Serdecznie nie polecam tego żłobka..
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”