szwajcaria stoll freres kontrakt od1 kwietnia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Xxxxsgsh » 5 lut 2017, o 13:13

Odpisz że tak zgadzasz się czy że pasuje Ci ten termin co podali. Prawdopodobnie odesla ci w zalczniku kontrakt który musisz podisac i odeslac zeskanowany na emaik wraz z ksero dowodu bo też cię o tonpoprosza
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2017, o 13:30

Xxxxsgsh pisze:Odpisz że tak zgadzasz się czy że pasuje Ci ten termin co podali. Prawdopodobnie odesla ci w zalczniku kontrakt który musisz podisac i odeslac zeskanowany na emaik wraz z ksero dowodu bo też cię o tonpoprosza


Dzięki.Mam propozycję też innej pracy i muszę dać znać do połowy lutego czy jestem zainteresowany.Wolałbym jechać racze Stoll i nie wiem czy czekać,żeby nie przepadła i ta i druga.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2017, o 13:40

Gość pisze:
Xxxxsgsh pisze:Odpisz że tak zgadzasz się czy że pasuje Ci ten termin co podali. Prawdopodobnie odesla ci w zalczniku kontrakt który musisz podisac i odeslac zeskanowany na emaik wraz z ksero dowodu bo też cię o tonpoprosza


Dzięki.Mam propozycję też innej pracy i muszę dać znać do połowy lutego czy jestem zainteresowany.Wolałbym jechać racze Stoll i nie wiem czy czekać,żeby nie przepadła i ta i druga.


Odpisałem,że na 100% jestem zainteresowany pracą i czekam na informację.
Na górę

Postautor: Andrz » 5 lut 2017, o 18:21

Witam. Do otrzymywania wypłaty ze Stolla może być konto walutowe w euro? Czy trzeba założyć konto we frankach?
Na górę

Postautor: heellloo » 6 lut 2017, o 07:40

Hej!! Na jaki e mail wysyłaliscie dokumenty i co trzeba wysłać?;}}
Na górę

Postautor: Ania123 » 6 lut 2017, o 14:38

Czy zdarzyło się komuś aby kontrakt przyszedł pocztą tradycyjną czy zawsze przez e-mail.
Na górę

Postautor: gosc3367 » 7 lut 2017, o 10:53

Witam przyszlo juz komus jakies dokumenty z stoll freres??
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2017, o 11:12

gosc3367 pisze:Witam przyszlo juz komus jakies dokumenty z stoll freres??


Mi przysłali tylko propozycję od kiedy do kiedy.Odpisałem,że jestem zainteresowany i przez pięć dni cisza.Nie wiem co mam robić,czy wyślą ten kontrakt czy nie a mam też możliwość jechać gdzie indziej.Chyba jutro napiszę do nich kiedy prześlą ten kontrakt bo w końcu nie pojadę tu i tu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2017, o 23:18

Ktoś był już i jedzie w tym roku po raz drugi ? Proszę jakiś kontakt
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2017, o 09:05

Jedzie ktoś na kontrakt od 01.05.17 ?
Na górę

Postautor: Przemoo » 15 lut 2017, o 12:37

Witam, słyszałem że warunki u stolla się poprawiły, że nie zwalniają tak chyba ze ktoś juz nie daje rady to sam odchodzi, czy to prawda czy dalej tak samo jak było ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2017, o 08:46

Dalej jest to samo. Może i warunki ogolne sa ok jak na prace za granicą ale wystarczy że maja zły dzień i potrafią ludzi wysyłać do domu po paru dniach... więc jest nie za wesoło
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2017, o 10:54

Gość pisze:Ktoś był już i jedzie w tym roku po raz drugi ? Proszę jakiś kontakt


Tu nikt Ci nie odpowie.Z Tomaszowa i okolic jedzie pewnie z 30 osób jak co roku.Niestety na tym zadu....u panuje zawiść i strach przed odebranie pracy.Kryją się nawet przed rodziną,żeby czasem ktoś nie zapytał jak się dostałeś,może byś załatwił.Tak to już u nas jest.
Na górę

Postautor: gosc2 » 23 lut 2017, o 12:41

Ktoś był już i jedzie w tym roku po raz drugi ? Proszę jakiś kontakt
tak bylem rok temu i w tym roku jade znowu. a co tam??
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2017, o 12:54

Ktoś był już i jedzie w tym roku po raz drugi ? Proszę jakiś kontakt
tak bylem rok temu i w tym roku jade znowu. a co tam??
M
Mam kontrakt od 01.05(poniedziałek) Bus 28.04(piątek). Z tego co mi napisali ze Stoll muszę być na miejscu do 11.00. bo potem zamykają firmę.Wiadomo jak to bywa z busami i można zajechać później.Chciałbym mieć jakiś kontakt gdyby tak się stało,żeby w razie czego zadzwonić i nie zastać zamkniętej firmy.Jadę pierwszy raz.Mam parę pytań.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”