szwajcaria stoll freres kontrakt od1 kwietnia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jshh » 21 mar 2016, o 11:02

Ile można zarobić w tej Szwajcarii? Jakie maja wymagania odnośnie języka,trzeba znać francuski,niemiecki czy jest może jakiś polski koordynator na miejscu?
Jak większość ludzi stwierdziłam że z zarobków w tym kraju nie da się odłożyć ani niczego dorobić i chyba czas stąd uciekać.
Na górę

Postautor: betka » 21 mar 2016, o 12:08

U rolnika tyle nie zarobisz co w stollu, u rolnika pracujesz od switu do nocy zwykle w smrodzie i moze 1900 lub nawet mnie wyciagniesz na reke, a w stollu masz 2500 a jak masz rodzine to nawet i duzo wiecej. Tylko ze rygor jest,ale da sie przyzwyczic, wystarczy dobrze pracowac,szybko a bedzie ok, bo tam z ztego co wiem to wywalaja czesto kogos,jak ktos sie opiernicza,ale nie nazwałabym to obozem, bo nie pracuje sie tam po 16 godzi tylko normalnie po 8 czy 9. a warunki sa super,nawet lepsze niz u niektórych w domu. wypas ogolnie daja studia gdzie jest łazienka kuchnia i 2 osoby w nim.
Na górę

Postautor: sylwiia » 21 mar 2016, o 15:55

dostałam kontrakt
ale ie wiem czy jechac trche sie obawiam skora tak piszecie ze w kazdej chwili mogą wywalić
a mam inna oferte i nie wiem
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2016, o 18:51

Jak będziesz pracowala to nikt bez powodu Cie nie zwolni. Po prostu musisz robic swoje i nie sluchac nikogo oprócz brygadzisty oczywiście.
Na górę

Postautor: gosc2 » 21 mar 2016, o 20:46

Witam, jade tam pierwszy raz. podpowiedzcie prosze co zabrac ze soba?? jaka ilosc jedzenia mozna tez wziasc bo slyszalem ze sa jakies ograniczenia...
Na górę

Postautor: sylwiia » 21 mar 2016, o 22:02

a co jaki czas jest mozliwość zjazdu do ppolski???
i czy są z tym problemy??
i na ile mozna?
Na górę

Postautor: sylwiia » 21 mar 2016, o 22:10

a co jak nie pojadę napisać coś do nich???
i czy to bedze mialo wplyw np ze w przyszlości już ie dostane oferty??
Na górę

Postautor: betka » 22 mar 2016, o 11:20

hej sylwia odezwij sie do mnie na tel, ja ci wszystko powiem 600 354 529
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2016, o 17:47

Jesli o jedzenie chodzi to jest limit na mieso,nie wiem dokladnie ile ale chyba tylko 2kg mozna zabrac,w tym wliczone puszki z miesem itp. Musisz sobie zabrac garnki,talerze,sztucce,śpiwór,poduszkę,przescieradlo,srodki chemiczne. Jesli dostałeś kontrakt a nie pojedziesz to nie licz na kolejny w przyszlosci bo nie dostaniesz. Ogólnie warunki na hotelu bardzo fajne. Pokoje dwuosobowe z kuchnia i lazienka.
Na górę

Postautor: sylwiia » 24 mar 2016, o 17:18

hej betka wczoraj dzwoniłam do ciebie
napisz kiedy mogę zadzwonić???
dzisiaj też próbowałam ale nikt nie odbiera
Na górę

Postautor: Jedrek » 24 mar 2016, o 21:45

Ja dzisiaj dostałem e-mail że już nie potrzebują i nici z wyjazdu.Czy ktoś kiedyś miał e-mail z odmową a jak zwolniło się miejsce to dali znać.Mam czekać czy wysyłać później, za miesiąc ,dwa, drugi raz?
Na górę

Postautor: gosc2 » 24 mar 2016, o 22:00

podaj numer a załatwie Ci taka sama prace w szwajcarii od zaraz po swietach wyjazd,tez praca w polu
Na górę

Postautor: TOM-ASZ » 25 mar 2016, o 06:52

Przy czym ta praca i po ile godzin?Pracowałem w Szwajcarii i praca a praca to różnica,żadne pieniądze tego nie zrekompensują.Ja zarabiałem około 3tys franków ale wstawałem przed czwartą a z pracy przychodziłemo 21,więc po 15-16 godzin.Z tego co tu piszą w Stoll pracuje się po 8-9 to duża różnica a pieniądze takie same.Jakaś bardziej cywilizowana firma ten Stool bo z tego co się nasłuchałem od ludzi w busie to u chłopa zarabiają po 1800-2200 za cały dzień.
Na górę

Postautor: betka » 25 mar 2016, o 10:28

hejo! ja dostalam w czwartek kontrakt i mam od 11 kwietnia tam juz byc. jest ktos kto ma podobna date i jedzie tam do nich? jesli tak to prosze sie do mnie odezwac, podawałam juz nr wyzej.
a co do tej firmy to wydaje mi sie,ze jest w porzadku. poznalam ludzi ktorzy tam pracowali to na zarobki nie narzekali,ale wiadomo zawsze zanlazlo sie cos na co mogli by narzekac, ze za goraca,czy cos podobnego ,ale wiadomo nikt tam na wczasy nie jedzie,trzeba sie postrac dobrze pracowac,a bedzie dobrze i robic swoje.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2016, o 10:50

betka pisze:hejo! ja dostalam w czwartek kontrakt i mam od 11 kwietnia tam juz byc. jest ktos kto ma podobna date i jedzie tam do nich? jesli tak to prosze sie do mnie odezwac, podawałam juz nr wyzej.
a co do tej firmy to wydaje mi sie,ze jest w porzadku. poznalam ludzi ktorzy tam pracowali to na zarobki nie narzekali,ale wiadomo zawsze zanlazlo sie cos na co mogli by narzekac, ze za goraca,czy cos podobnego ,ale wiadomo nikt tam na wczasy nie jedzie,trzeba sie postrac dobrze pracowac,a bedzie dobrze i robic swoje.


Kiedy wysyłałaś CV?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”