szwajcaria stoll freres kontrakt od1 kwietnia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc2 » 23 lut 2017, o 19:17



tak bylem rok temu i w tym roku jade znowu. a co tam??
M
Mam kontrakt od 01.05(poniedziałek) Bus 28.04(piątek). Z tego co mi napisali ze Stoll muszę być na miejscu do 11.00. bo potem zamykają firmę.Wiadomo jak to bywa z busami i można zajechać później.Chciałbym mieć jakiś kontakt gdyby tak się stało,żeby w razie czego zadzwonić i nie zastać zamkniętej firmy.Jadę pierwszy raz.Mam parę pytań.
watpie aby ktoś zaczekał.może jakiś inny bus aby byc na piatek najlepiej
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2017, o 20:20


M
Mam kontrakt od 01.05(poniedziałek) Bus 28.04(piątek). Z tego co mi napisali ze Stoll muszę być na miejscu do 11.00. bo potem zamykają firmę.Wiadomo jak to bywa z busami i można zajechać później.Chciałbym mieć jakiś kontakt gdyby tak się stało,żeby w razie czego zadzwonić i nie zastać zamkniętej firmy.Jadę pierwszy raz.Mam parę pytań.
watpie aby ktoś zaczekał.może jakiś inny bus aby byc na piatek najlepiej
Wtorki .Nikt nie jeździ w czwartki.Może jeszcze gdzieś bym znalazł w środę.Ale nie wiem czy mogę tyle dni wcześniej przyjechać? Mi to bez różnicy ja mogę i we wtorek wyjechać ale nie wiem czy tak mogę.
Na górę

Postautor: gosc2 » 24 lut 2017, o 11:04


watpie aby ktoś zaczekał.może jakiś inny bus aby byc na piatek najlepiej
Wtorki .Nikt nie jeździ w czwartki.Może jeszcze gdzieś bym znalazł w środę.Ale nie wiem czy mogę tyle dni wcześniej przyjechać? Mi to bez różnicy ja mogę i we wtorek wyjechać ale nie wiem czy tak mogę.
gdybys w srode wyjechal i byl na czwartek to niepowinno byc problemu. bo w sobote nik niebedzie czekal
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2017, o 12:02



Wtorki .Nikt nie jeździ w czwartki.Może jeszcze gdzieś bym znalazł w środę.Ale nie wiem czy mogę tyle dni wcześniej przyjechać? Mi to bez różnicy ja mogę i we wtorek wyjechać ale nie wiem czy tak mogę.
gdybys w srode wyjechal i byl na czwartek to niepowinno byc problemu. bo w sobote nik niebedzie czekal

W środy też trudna sprawa.Wszystkie firmy wyjeżdżają we wtorki przynajmniej w naszych rejonach(lubelskie). Wyjadę we wtorek ,żeby nie ryzykować.Będę na środę ,myślę że nie będzie problemu z mieszkaniem.
Na górę

Postautor: Xxxaa » 24 lut 2017, o 15:41

Hej. A jedzie ktoś może na 15 mają? Z chęcią bym się zabrał oczywiście zapłacę Rzecz jasna :P
Na górę

Postautor: gosc2 » 24 lut 2017, o 18:20



gdybys w srode wyjechal i byl na czwartek to niepowinno byc problemu. bo w sobote nik niebedzie czekal

W środy też trudna sprawa.Wszystkie firmy wyjeżdżają we wtorki przynajmniej w naszych rejonach(lubelskie). Wyjadę we wtorek ,żeby nie ryzykować.Będę na środę ,myślę że nie będzie problemu z mieszkaniem.
wydaje mi sie ze nie.... napewno nie wygoni nikt
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2017, o 18:32

Na kiedy macie kontrakty?
Na górę

Postautor: gosc2 » 28 lut 2017, o 06:53

Na kiedy macie kontrakty?
1 kwiecien...
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2017, o 15:26

Na kiedy macie kontrakty?
1 kwiecien...
.
Ja też mam na 1 kwiecień.Czym jedziesz?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2017, o 15:31

Ja mam na 01.05.Ma ktoś w takim terminie?
Na górę

Postautor: gosc2 » 28 lut 2017, o 19:25


1 kwiecien...
.
Ja też mam na 1 kwiecień.Czym jedziesz?
pewnie busem a Ty
Na górę

Postautor: gosc09 » 2 mar 2017, o 21:55

Jadę na 1kwietnia samochodem. Ktoś chętny? Dwie osoby mogę zabrać
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2017, o 23:24

Na ile miesięcy macie kontrakty.Mi zaproponowali od 01.06 na trzy miesiące.
Na górę

Postautor: gosc2 » 3 mar 2017, o 07:03

Jadę na 1kwietnia samochodem. Ktoś chętny? Dwie osoby mogę zabrać
jestem chetny, daj jakis namiar
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2017, o 12:30

Jadę na 1kwietnia samochodem. Ktoś chętny? Dwie osoby mogę zabrać
jestem chetny, daj jakis namiar
To mój numer 669995060
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”