Sklepy z materiałami budowlanymi

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 16:57

Zawsze ceny będą różne, w różnych miejscach. Ale postąp jak z lekarzami, z bolącym zębem do dentysty, z oczami do okulisty. W zakupach też to się sprawdza, w punktach wyspecjalizowanych, np. po elementy hydrauliczne do hydraulicznego, po elektryczne do elektrycznego itd. Ktoś kiedys powiedział , że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego , raczej miał rację, sprawdź.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2014, o 18:43

Gość pisze:
Gość pisze:a broń boże greinplast w tomaszowie !!! w zamościu ten sam sklep a na wiadrze farby 10 zł mniej !!!


Dziwny to sklep ten Greinplast. Ceny też powalają z nóg. Klej wysokoelastyczy - 73 zł. W Mrówce Tytan i Keracoll po 55 zł o tych samych parametrach.



fakt Keracoll jest dobrym klejem ale i Greinplast ma dobry produkt stąd cena , pisząc Tytan sam chyba nie wiesz o czym mówisz , Chemia budowlana Tytan to najgorszy badziew jaki tylko może być , z tego co mi wiadomo mało który wykonawca chce w naszych stronach pracować na pro.duktach tej firmy także Tytana nie polecam[/quote]
Ja zrobiłem na Tytanie tynki silikonowe, obejrzyj budynek Rogózieńska 16.[/quote]


nie neguje że ci się podoba ale w Bełżcu handlowali tym badziewiem i maja bardzo dużo reklamacji z tego co wiem to nikt już tego gówna nie chce
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2014, o 21:13

No w Bełżcu to już w ogóle mają dużo reklamacji na wszystko... Wszystko zależy kto jakie bonusy daje :)
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2014, o 22:16

Proponuję robić zakupy w marketach. Mrowka, Brico, Nomi, Castorama obojętnie. Żaden Greinplast nie da Ci dobrych cen, bo markety sieciowe mają dużo lepsze ceny zakupów towarów i niższe marże. Dogadaj się z jakimś kierownikiem co do cen ogólnego remontu i działaj.
Na górę

Postautor: jbg » 5 gru 2014, o 19:28

Gość pisze:Zresztą Kerakoll kupisz w całej Europie, a Greinplast w zaściankowym podkarpaciu i lubelszczyźnie. Nie ma nawet co porównywać tych produktów. Od kilku lat używam tylko klei Kerakoll i nawet nie wiedziałem, że można je kupić w Mrówce. Cena 73 zł mnie śmieszy.


Odkąd w Sławexie jest Kerakoll nie używam żadnych innych klei. A fugi epoksydowe Kerakoll'u to po prostu mistrzostwo świata. Greinplast i Mapei chcieli mi płacić, żebym robił na ich produktach ale tym błotem to się nie da pracować.
Sławex ostatnio był w odwrocie, ale już wracają na właściwe tory. Poszukajcie Irka z działu budowlanego. Bardzo kompetentny i fachowy człowiek. Wszystko ogarnia.

A od dzisiaj mają promocję na H40 z Kerakoll'u za 49 złotych, kilka worów znowu pojechało na budowę. Niech się Greinplast chowa ze swoimi 73.
Na górę

Postautor: fach » 5 gru 2014, o 20:10

jbg pisze:
Gość pisze:Zresztą Kerakoll kupisz w całej Europie, a Greinplast w zaściankowym podkarpaciu i lubelszczyźnie. Nie ma nawet co porównywać tych produktów. Od kilku lat używam tylko klei Kerakoll i nawet nie wiedziałem, że można je kupić w Mrówce. Cena 73 zł mnie śmieszy.


Odkąd w Sławexie jest Kerakoll nie używam żadnych innych klei. A fugi epoksydowe Kerakoll'u to po prostu mistrzostwo świata. Greinplast i Mapei chcieli mi płacić, żebym robił na ich produktach ale tym błotem to się nie da pracować.
Sławex ostatnio był w odwrocie, ale już wracają na właściwe tory. Poszukajcie Irka z działu budowlanego. Bardzo kompetentny i fachowy człowiek. Wszystko ogarnia.

A od dzisiaj mają promocję na H40 z Kerakoll'u za 49 złotych, kilka worów znowu pojechało na budowę. Niech się Greinplast chowa ze swoimi 73.


tam co? piasku dosypali? każdy dobry klej-ma dobra cene! elastyczny klej poniżej 60 zł badziewie,i niema co że promocia......albo stary,albo coś dosypali...............


(sorki że z bledami(....................telefon............
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2014, o 20:16

fach pisze:
Gość pisze: tam co? piasku dosypali? każdy dobry klej-ma dobra cene! elastyczny klej poniżej 60 zł badziewie,i niema co że promocia......albo stary,albo coś dosypali...............


(sorki że z bledami(....................telefon............


Nikt nic nie dosypuje. Klej jest rewelacyjny. Nie ma marż 50% stąd cena. Spróbuj a później się wypowiadaj.
Na górę

Postautor: kaja » 11 lut 2015, o 21:08

(sorki że z bledami(....................telefon............[/quote][/quote]

Nikt nic nie dosypuje. Klej jest rewelacyjny. Nie ma marż 50% stąd cena. Spróbuj a później się wypowiadaj.[/quote]

Szukam fajnej i ładnej płytki chyba dużej 60 na 60, mam ogrzewanie podłogowe na całym parterze i fachman mówił, że najlepiej to kupić Sopro lub Kerakoll, bo inaczej to on nie daje gwarancji na robote. A plytke chcę ładną, taką jasno beżowa, gdzie tego poszukać w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 22:26

kaja pisze:(sorki że z bledami(....................telefon............
[/quote]

Nikt nic nie dosypuje. Klej jest rewelacyjny. Nie ma marż 50% stąd cena. Spróbuj a później się wypowiadaj.[/quote]

Szukam fajnej i ładnej płytki chyba dużej 60 na 60, mam ogrzewanie podłogowe na całym parterze i fachman mówił, że najlepiej to kupić Sopro lub Kerakoll, bo inaczej to on nie daje gwarancji na robote. A plytke chcę ładną, taką jasno beżowa, gdzie tego poszukać w Tomaszowie?[/quote]

Czytaj wyżej. Jest wyraźnie napisane gdzie kupisz klej Kerakoll, a Sopro to nie wiem gdzie można kupić. Płytki masz w 3 sklepach na Łaszczowieckiej: była Laura, Rad-mark i Sławex.
Na górę

Postautor: gosc15 » 12 lut 2015, o 10:02

Polecam Rad Mark na Łaszczowieckiej, robiłem remont domu,profesjonalna obsługa,nie czekałem długo na realizację zamówienia.Idzie się dogadac co do cen,też sprawdzałem bo wiadomo nikt nie chce przepłacać.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 10:09

Przestrzegam przed Bricomarche,obsługa nie ma pojęcia co sprzedaje,na zamówiony towar czeka się nawet trzy dni i jeszcze łaskę robią że tak szybko.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 18:19

Gość pisze:Przestrzegam przed Bricomarche,obsługa nie ma pojęcia co sprzedaje,na zamówiony towar czeka się nawet trzy dni i jeszcze łaskę robią że tak szybko.


3 dni to i tak nie długo. Ja na płytki w Laurze czekałam prawie 2 miesiące.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2015, o 18:20

Gość pisze:
Gość pisze:Przestrzegam przed Bricomarche,obsługa nie ma pojęcia co sprzedaje,na zamówiony towar czeka się nawet trzy dni i jeszcze łaskę robią że tak szybko.


3 dni to i tak nie długo. Ja na płytki w Laurze czekałam prawie 2 miesiące.


Sorry - nie w Laurze, tylko Greenplascie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2015, o 15:01

Potwierdzam! Klej Kerakoll - rewelacja, a szczególnie ten H40. Kleję trochę płytek i w tej chwili nie ma lepszego na rynku. Miłego weekendu.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2015, o 18:40

Gość pisze:Potwierdzam! Klej Kerakoll - rewelacja, a szczególnie ten H40. Kleję trochę płytek i w tej chwili nie ma lepszego na rynku. Miłego weekendu.


Kleisz, ale zdania na forum, jaki to ten Kerakoll świetny.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”