Najlepszy fizjoterapeuta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gabdan » 14 paź 2014, o 18:01

Proszę o pomoc w wyborze fizjoterapeuty. Zabiegi niby mam mieć w wybranym przez siebie miejscu. Proszę o wskazanie najlepszego fizjoterapeuty w Łaszczowie i jeśli można to stronę internetową i telefon do fizjoterapeutów.
Proszę o szybką odpowiedz.
Na górę

Postautor: gabdan » 17 paź 2014, o 14:53

Czy mogę prosić o doradzenie mi który jest najlepszy waszym zdaniem fizjoterapeuta z Łaszczowa?
Na górę

Postautor: gabdan » 17 paź 2014, o 17:36

dzięki. Niestety nie mgę pobrać tego dokumenntu.
Czy ktoś może mi doradzić który fizjoterapeuta z Łaszczowa jest najlepszy?
Czekam na szybką odpowiedz
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 08:02

gabdan pisze:dzięki. Niestety nie mgę pobrać tego dokumenntu.
Czy ktoś może mi doradzić który fizjoterapeuta z Łaszczowa jest najlepszy?
Czekam na szybką odpowiedz

witam z tego co mi wiadomo to w łaszczowie jest tylko jeden fizjoterapeuta Pan Bartek przyjmuje w starym osrodku zdrowia tam gdzie teraz przyjmuje chirurg Domagała. sama chodzilam na zabiegi do pana Bartka bardzo mily i uprzejmy. pozdrawiam
Na górę

Postautor: zuza123 » 20 paź 2014, o 11:54

hejka słyszałam że przy mleczarni tez jest jakaś rehabilitacja,w internecie są namiary
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 14:57

Ja tam do pana Konrada chodzę, i dobrze
Na górę

Postautor: gabdan » 25 paź 2014, o 17:01

A masz jakieś namiary?
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 21:31

A ja chodziłam a teraz nie chodzę ... :(
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 21:53

ja też chodziłam i nie chodzę bo nie ma potrzeby skutecznie i to bardzo mi pomógł dzięki mu za to
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 22:40

Gość pisze:ja też chodziłam i nie chodzę bo nie ma potrzeby skutecznie i to bardzo mi pomógł dzięki mu za to


http://www.youtube.com/watch?v=9YVcTfqCN-g

dzięki o Panie...
Na górę

Postautor: chory » 26 paź 2014, o 06:08

Polecam Panią chyba Guz z Tyszowiec ,skuteczna ,tania i kulturalna ,znam wiele osób które Ją chwalą
Na górę

Postautor: gabdan » 30 paź 2014, o 08:02

Wybieram 2 serię zabiegów u Pana Bartka w Łaszczowie. Jestem bardzo zadowolona. Doradził mi abym się zapisała na wizytę do prof. Tomasza Karskiego, bo nie wiadomo z czego bolą mnie te stopy. Miałam sterydoterapię lekiem na przytycie a teraz biorę 2 serię zabiegów i chyba się na niej nie skończy. Pewnie trzeba będzie więcej tych zabiegów.
Teraz to nawet mi żle chodzić w butach zimowych. Jak mam ból to najlepiej w sandałach których używałam w lecie i na wiosnę, bo po innych butach ból znów jest taki sam.
Na górę

Postautor: gabdan » 1 lis 2014, o 15:29

A co sądzicie na temat profesora Tomasza Karskiego, który przyjmuje w Łaszczowie?
Proszę o szybka odpowiedz
Na górę

Postautor: gabdan » 7 lis 2014, o 17:15

A jakie Pan Konrad ma nazwisko? Ten co w Łaszczowie przyjmuje.
Ortopeda Pan profesor Karski wykrył u mnie skróconego Achillesa i wtórne stopy płasko koślawe, skrócone zginacze kolan i brak przeprostu, małą skoliozę. I z tego mam najprawdopodobniej bóle stóp.
Teraz Pan Bartek zdecydował ze biorę 3 serię zabiegów od dziś. Czyli wirówka, termoterapia, pole magnetyczne i laser.
Jestem bardzo wdzięczna Panu Bartkowi bo ma najlepsze podejście do chorego pacjenta. Tak dalej trzymać Panie Bartku.
Na górę

Postautor: gabdan » 9 lis 2014, o 17:35

Jakie Pan Konrad ma nazwisko ten co w Łaszczowie pracuje- fizjoterapeuta? Ewentualnie strona www.
Nie wiecie może czy jutro jest otwarty ośrodek fizjoterapii w Łaszczowie tam gdzie pracuje Pan Bartek?
A jakie są Wasze opinie na temat Pana Bartka?
Bo moja opinia to jest taka że cechuje go profesjonalizm, to że jest uprzejmy i miły, zawsze go można się doradzić w sprawach rehabilitacyjnych. Pan fizjoterapeuta na 6 +++.
Bardzo proszę o szybką odpowiedz
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”