Skrzyżowanie Kościuszki-Żwirki i Wigury

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 12:56

Myślisz,że lepiej się nie zastanawiać i wszystko oddać w ręce garstki ludzi,którzy napiszą co wolno a co nie? To kataklizm samodzielnego myślenia i niebezpieczna droga.Lekceważymy glifosat,lekćewaźymy metale cięźkie,lekceważymy gmo.Jesteśmy głupi czy strachliwi?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 23:19

Nie lubię nawiedzonych. Od tłumaczenia szkodliwości napojów energy są rodzice. Tylko zakazy. Moze zakaz sprzedazy pączków? Bomba kaloryczna.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 09:01

Argument bez sensu.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2018, o 21:03

Argument bez sensu.
Dlaczego bez sensu. I te napoje i pączki nie są zabronione przez prawo. Czyli pozostają argumenty zdrowotne.

31,2 proc. ośmiolatków w Polsce ma nadmierną masę ciała. Z otyłością zmaga się 12,7 proc. z nich, a z nadwagą 18,5 proc. – to wstępne dane z badań Instytutu Matki i Dziecka pod auspicjami WHO.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/ ... zieci.html
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 22:36

teraz doszły banery
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 11:15

Na tym rondzie to jak gra w rosyjską ruletkę
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 13:20

Teraz kółka nie widac to wszyscy jada prosto.
:panzielony: aby do lata.
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 18:09

Teraz kółka nie widac to wszyscy jada prosto.
:panzielony: aby do lata.
:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2019, o 18:41

Kurczę,właśnie gościu z impetem mi wjechał bez hamowania na to rondo.Jak nie można nic z tymi żywopłotami zrobić to postawcie tam chociaż lustro!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2019, o 19:19

Kurczę,właśnie gościu z impetem mi wjechał bez hamowania na to rondo.Jak nie można nic z tymi żywopłotami zrobić to postawcie tam chociaż lustro!!!
Od ulicy Piłsudskiego goście jadą bez zwalniania, a może nawet przyśpieszają. Coś z tym trzeba zrobić. Kamery w razie ,,wu,, mogą wiele pomóc :?:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2019, o 21:45

Kamerki na latarni.Cokolwiek ale koniecznie trzeba cos zrobić.
Z wielkim napiem Rondo monitorowane :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 08:33

Przydałyby się jeszcze świata obok energetyków. Wszystko przygotowane a zakończenia brak. Ostatnio widziałem jak samochód na obcej rejestracji przejechał od strony rolgazu bez zatrzymywania myśląc że jest na drodze z pierwszeństwem
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 11:30

Też tak myślę.Temat tych skrzyżowań wałkowany od lat a rozwiązany połowicznie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 22:50

Przydałyby się jeszcze świata obok energetyków. Wszystko przygotowane a zakończenia brak. Ostatnio widziałem jak samochód na obcej rejestracji przejechał od strony rolgazu bez zatrzymywania myśląc że jest na drodze z pierwszeństwem
tu nic nie pomoże. przecież w obcym mieście też jesteś "obcy". nie patrzysz na znaki drogowe?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 11:32

pomoże! lustra sie majątek!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”