Jaka dobra firma okna i drzwi PCV Tomaszów L.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 12:32

Potrzebuję zakupić same drzwi balkonowe dwukomorowe i może okna jednokomorowe ale to się okaże, jaka w Tomaszowie jest w miarę firma solidna, dobra i nie droga a nie żeby wcisnąć i kasę zwinąć, wiem że jest kilka i do każdej jakiej nie pójdę będą ładnie i pięknie mówić dlatego proszę was o pomoc podpowiedzcie gdzie warto zajrzeć może ostatnio ktoś kupował właśnie drzwi albo okna i sie orientuje a jeszcze jak cenowo.Z góry dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 14:19

Mixor na Rolniczej, polecam.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 15:29

polecam okna z ul. Piłsudskiego za wenecką plac po prawej stronie okna solidne fachowa obsługa i szybka realizacja
jak ktoś chce mogę pokazać wstawione okna od nich w moim domu
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 21:30

mixor
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2014, o 07:16

Gość pisze:polecam okna z ul. Piłsudskiego za wenecką plac po prawej stronie okna solidne fachowa obsługa i szybka realizacja
jak ktoś chce mogę pokazać wstawione okna od nich w moim domu

po proszę o zdjęcie
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2015, o 08:49

Gdzie polecacie zamowić okna i drzwi pcv w Tomaszowie oprócz tych wymienionych a może jakieś teraz sa promocje proszę o podpowiedzi dzięki.
Na górę

Postautor: Gosc2 » 12 cze 2015, o 12:12

Centrum Okien i Drzwi na Zamojskiej. Polecam ma dobre promocje. http://okna-tomaszow.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2015, o 13:09

Mamy zamontowane drzwi balkonowe duże dwuskrzydłowe z firmy Oknoplast na Rolniczej, użytkujemy je od dwóch lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Na górę

Postautor: olo1 » 13 cze 2015, o 00:03

A co powiecie o firmie vemat ,mam tam wycene ale jeszcze nie porownywalem w innych miejscach.Drodzy sa czy tani?
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2015, o 06:38

olo1 pisze:A co powiecie o firmie vemat ,mam tam wycene ale jeszcze nie porownywalem w innych miejscach.Drodzy sa czy tani?


Kupiłem od nich okna i jestem bardzo zadowolony.
Produkują z najlepszych profili, a klameczki pracują pięknie nawet po dłuższym czasie użytkowania.

Czy drogo? Niekoniecznie. Przy porównywaniu wycen zwróć uwagę co dokładnie masz wycenione, bo wiele firm u nas robi wyceny na odwal bez dokładnych opisów materiałów.

Vemat tutaj bije pozostałych na głowę podejściem do klienta i profesjonalnością.

Pozdrawiam.




PS. "Tanie mięso psy jedzą" ;)
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2015, o 13:29

Gość pisze:
olo1 pisze:A co powiecie o firmie vemat ,mam tam wycene ale jeszcze nie porownywalem w innych miejscach.Drodzy sa czy tani?


Kupiłem od nich okna i jestem bardzo zadowolony.
Produkują z najlepszych profili, a klameczki pracują pięknie nawet po dłuższym czasie użytkowania.

Czy drogo? Niekoniecznie. Przy porównywaniu wycen zwróć uwagę co dokładnie masz wycenione, bo wiele firm u nas robi wyceny na odwal bez dokładnych opisów materiałów.

Vemat tutaj bije pozostałych na głowę podejściem do klienta i profesjonalnością.

Pozdrawiam.




PS. "Tanie mięso psy jedzą" ;)

Dziękuje. Słyszałem że są ok . Mam ich z polecenia ,masz racje co tanie to drogie.
Na górę

Postautor: Kijan » 18 cze 2015, o 19:44

Nieważne na jaką firmę się zdecydujesz to pamiętaj o odpowiednim serwisowaniu okien, bo dzięki temu będą lepiej wyglądać i przede wszystkim spełniać swoją funkcję, szczególnie zimą. Wiem, że to śmiesznie brzmi, ale o okna trzeba dbać jak o inne rzeczy. Poczytaj sobie tutaj na czym polega serwis okien i co ile powinno się go robić http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/serwis-okien. Chyba, że już o tym czytałeś gdzieś szukając firmy?
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2015, o 23:23

Kijan pisze:Nieważne na jaką firmę się zdecydujesz to pamiętaj o odpowiednim serwisowaniu okien, bo dzięki temu będą lepiej wyglądać i przede wszystkim spełniać swoją funkcję, szczególnie zimą. Wiem, że to śmiesznie brzmi, ale o okna trzeba dbać jak o inne rzeczy. Poczytaj sobie tutaj na czym polega serwis okien i co ile powinno się go robić http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/serwis-okien. Chyba, że już o tym czytałeś gdzieś szukając firmy?

Dzieki zwroce na to uwage
Na górę

Postautor: ringo » 19 cze 2015, o 08:37

tylko nie vemat masakra
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2015, o 11:10

A moze mi ktoś coś powiedzieć o firmie ars pani Sobczyńskiej na lwowskiej 126 ma ktos z tamtąd okna ? Z firmy Drytex ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”