Jaka dobra firma okna i drzwi PCV Tomaszów L.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 cze 2015, o 11:10

Drutex sorki
Na górę

Postautor: soltys8 » 17 lip 2015, o 22:10

Tylko zwracajcie uwagę na solidność wykonania takich drzwi, muszą mieć jakieś systemy antywłamaniowe, bo inaczej złodzieje, będą mogli łatwo je sforsować. Jeśli nie orientujecie się za dobrze w tym temacie, polecam poradnik http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/antywlamaniowe-drzwi-balkonowe :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2015, o 23:11

olo1 pisze:A co powiecie o firmie vemat ,mam tam wycene ale jeszcze nie porownywalem w innych miejscach.Drodzy sa czy tani?


U mnie krzywo wstawiło. I poprawiali ale dalej złe.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2016, o 11:54

a ja nie polecam,dziadostwo,a uprosić żeby reklamacje zrobili,najlepiej to im wychodzi branie kasy,a potem klient się nie liczy
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2016, o 19:23

O jakiej firmie mówisz?
Na górę

Postautor: Lapszka » 12 mar 2016, o 09:08

Mnie wybór okien ułatwił salon okien Gama. Przejrzałam ich ofertę i szybko wybrałam solidne okna, które wzorowo mi służą.
Na górę

Postautor: Reeeeee » 30 lip 2019, o 15:02

Tandeta cena absolutnie nie adekwatna do jakości cała reszta również pozostawia wiele do życzenia ani ja ani nikt ze znajomych z czystym sumieniem nie poleci tej firmy porażka
Na górę

Postautor: Waldiss » 2 sie 2019, o 17:11

W salonie Prestige na ul. Rolniczej 1 mi fajnie doradzili panowie. Za ich radą wybrałem okna firmy Oknoplast, są to okna PCV. Jestem już po montażu jakieś 2-3 miesiące i uważam, że wybór był bardzo dobry. Fajni, mili sprzedawcy.
Na górę

Postautor: jkar » 2 sie 2019, o 19:52

sprzedawcy nie produkują okien, nie rób darmowej reklamy sobie i producentowi
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2019, o 20:54

W salonie Prestige na ul. Rolniczej 1 mi fajnie doradzili panowie. Za ich radą wybrałem okna firmy Oknoplast, są to okna PCV. Jestem już po montażu jakieś 2-3 miesiące i uważam, że wybór był bardzo dobry. Fajni, mili sprzedawcy.
Podpinam się. Okna montowane w 2014. Noc się nie dzieje z nimi. Okna bardzo dobrej jakości, sprzedawca bardzo konkretny. Trafiliśmy tam przypadkiem... O dobrze. Kolega robił rozeznanie na swoją budowe. Miał już wycene z innego salonu. Okazało się że w podobnej kwocie może mieć okna z lepszymi parametrami, rownież kupił w salonie Prestige. Jeżeli jeszcze nie kupiliście to zajrzyjcie i porownajcie patametry okien. Dla mnie bezkonkurencyjny.
Na górę

Postautor: Enderke » 23 sty 2020, o 12:17

My jakiś czas temu przeprowadzaliśmy remont generalny mieszkania. Nie mogliśmy się doczekać aż spółdzielnia wstawi nam okna tak wiec trzeba było się tym niestety ale zająć samodzielnie. Okna kupiliśmy w firmie Ekoplast - jest to jedna z większych firm, mają duże doświadczenie. Polecili nam ją znajomi. Tutaj jest ich strona: https://ekoplast-group.com/pl/okna/
Okna w technologii pcv ponieważ na drewniane nie było nas po prostu stać ale za to okna wykonane są bardzo porządnie, widać,,że z dobrych materiałów tak więc jestem z nich zadowolona. Przedłużyliśmy sobie również gwarancję.
Na górę

Postautor: dr_artur » 5 lip 2020, o 13:15

Ja mam z Oknoplast i są bardzo spoko ;)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”