bus wieden z tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: maga » 3 sty 2014, o 00:01

firma bardzo rzetelna jezdze nia i bardzo polecam
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2014, o 08:25

Miałem okazje raz jechać z tym przewoźnikiem ( dodam , że rzadko podróżuje na tej trasie i nie mam rozeznania )Bus był sprawny , kierowca doświadczony, a po drodzę włączono nam fimy DVDi byłem na miejscu. W sumie czego więcej szukać ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2014, o 22:16

Firma "byla" ok jazda szybko i bez problemu ale klientów bylo malo 3 razy jeździłem nigdy kompletu szkoda że tak szybko właściciele się poddają. Pozdrawiam kierowce Rafała może jeszcze kiedyś będę miał okazję byc twoim pasazerem :-)
Na górę

Postautor: Bmitter » 21 sie 2016, o 16:52

Wlasciciel bardzo nie slowny,nie odbiera telefonu,robi sobie z ludzi kpiny.
Zawiodlam sie na tej firmie,juz ja nigdy z tej uslugi nie bede korzystac i dalej negatywna reklame robic.
Tak sie z ludzmi nie postepuje.Inteligentny czlowiek,dzwoni i mowi,jaka jest sytuacja bo wszystko jest ludzkie.
Mialby dosyc klijentow z Linzu a teraz PECH!!!
szkoda
Na górę

Postautor: pasazer » 15 lis 2016, o 21:50

Popieram slowa poprzednika. Wlasciciel firmy niesłowny, obrazil mnie i wykrzyczal swoje pretensje. Na stronie firmy mozemy przeczytac oferte "door to door" wiec podejrzewam ze wlasciciel nie wie co to oznacza, moze lepiej pisac po polsku...
Dzwoniac do wlasciciela aby wyjasnic zaisniala sytuacje,dalej obraza on ludzi, zamiast przyznac sie do winy, przeprosic za swoj blad, niedopatrzenie i znalezc jakies wyjscie z sytuacji... Szkoda mi jedynie pracownikow, ktorzy robia wszystko, zeby ratowac cala sytuacje (co moim zdaniem nie warto, bo szef zamiast podziekowac to jeszcze krzyczy na kierowcow...tylko wspolczuc takiego szefa).
Dodam tylko, ze zrezygnowalam z podrozy w jej trakcie i wlasciciel chytrze myslac, ze wzbogaci sie jedynie stracil. nie tylko na moim bilecie ale i na pasazerach, ktorzy jechali ze mna, bo skomentowali tylko zaistaniala sytuacje- SKANDALEM- i ze ostatni raz jada ta firma.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! ODRADZAM!!!! Jest duza konkurencja na rynku takze spokojne mozna znalezc profesjonalna rzetelna MILA obsluge :)
Ilona
Na górę

Postautor: pasazer » 15 lis 2016, o 21:58

zeby byla jasnosc w porzednim poscie napisalam o frmie "buswieden.pl"
Ilona
Na górę

Postautor: Tadeusz » 4 wrz 2017, o 08:02

Uwaga podróżni!! Nie korzystajcie z usług tej firmy. Krętacze i oszukańcy.
Na górę

Postautor: Andre56 » 16 kwie 2021, o 15:24

Witam ,

Posty trochę stare ale jakże aktualne.... Usługa była nie zrealizowana , napierw udało się dodzwonić a później przestali odbierać telefony . Pośrednik , przez którego kupowany był bilet , rozkłada ręce bo brak rekacji ze strony firmy na reklamację . Odradzam wszystkim , kiedyś karma do nich wróci . Oczywiście , odniosłem się na ich stronie firmowej ale tutaj jest zaznaczenie , że wszystkie posty są sprawdzane pod kątem obrażliwych słów , czyli czytaj : NIGDY NIE UJRZĄ ŚWIATŁA DZIENNEGO .... tam propaganda w opisach jak za PRL...

Pozdrawiam
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”