Jakie Okna Kupić??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Klybia » 16 sie 2016, o 00:52

A co powiecie o Gama okna i drzwi? Oferta wygląda przystępnie, okna ładne, zresztą drzwi też.
Na górę

Postautor: Kunik » 31 sie 2016, o 16:27

tito pisze:Dlatego warto brac ekipe od sprawdzonego producenta. Sprawdź sobie jak funkcjonuja takie marki jak Oknoplast albo petecki i zobaczysz ogromna przepaść.


ja zawsze wolałem zainwestować w segment premium i nie mieć później problemów. Kupujesz tanio-kupujesz dwa razy. Tej zasady sie trzymam i nigdy mnie nie zawiodła.
Na górę

Postautor: Ulisses » 1 wrz 2016, o 09:59

Kunik pisze:
tito pisze:Dlatego warto brac ekipe od sprawdzonego producenta. Sprawdź sobie jak funkcjonuja takie marki jak Oknoplast albo petecki i zobaczysz ogromna przepaść.


ja zawsze wolałem zainwestować w segment premium i nie mieć później problemów. Kupujesz tanio-kupujesz dwa razy. Tej zasady sie trzymam i nigdy mnie nie zawiodła.


To jest dobra taktyka do wszystkiego. ale akurat uważam że można oszczędzać na wielu rzeczach zwłaszcza jak się nie ma możliwości działać na najlepszych dostępnych opcjach, ale akurat na bezpieczeństwie nie ma co dusić grosza. okna, drzwi, to wszystko bardzo ważne elementy zwiększające komfort i bezpieczeństwo.
Na górę

Postautor: Aramis » 3 paź 2016, o 10:41

nie ma ważniejszej rzeczy niż dobrze wykonany montaż. Polecam zamówić porządne okna OD RAZU z usługą montażu. To minimalizuje ryzyko kiepskiego wykonania, bo ten kto dostarczy okna zadba żeby je dobrze zamontować.
Na górę

Postautor: Szulek » 4 paź 2016, o 11:48

Ja właśnie tak zrobiłem. Oknoplast okna dostarczył, zamontował i nie ma problemu. A w razie problemów gwarancję załatwiam w jednym miejscu.
Na górę

Postautor: Torment » 9 lis 2016, o 14:46

jak już padł temat montażu to możecie mi powiedzieć co z tym montażem ciepłym? wiem że jest taka opcja. Jest sporo droższa ale wydaje się być sensowna dosyć. Co myślicie?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2016, o 15:56

Torment pisze:jak już padł temat montażu to możecie mi powiedzieć co z tym montażem ciepłym? wiem że jest taka opcja. Jest sporo droższa ale wydaje się być sensowna dosyć. Co myślicie?


A gdzie bierzesz okna? Montaż ciepły jest dobrą opcją bo naprawdę poprawiają się osiągi cieplne. Poczytaj sobie taki artykuł, jest tam trochę przydatnych informacji http://oknotest.pl/montaz-okien/co-daje ... -okien-pvc
Na górę

Postautor: torment » 10 lis 2016, o 09:40

okna dostarcza mi oknoplast. firma montażowa jest lokalna i tam właśnie majster mówił mi że oferują montaż ciepły. trochę mi o tym poopowiadał, ale wiadomo że dla nich im drożej tym lepiej, a dla mnie niekoniecznie więc pytam czy są szanse na realną różnicę przy takim montażu. Dzięki za link, poczytam
Na górę

Postautor: figa » 18 lis 2016, o 11:11

Jeśli myślisz o wymianie okien, to okres wiosenno - letni jest najlepszy. Jesienią są spore opady i ekipa nie ma dobrych warunków do pracy + materiały montażowe mogą przemoknąć. Ale zawsze, gdy nie masz pewności kiedy zabrać się za remont, zadzwoń do producenta, a ten wskaże Ci najlepszą porę. A gdybyś do tej pory nie wybrał jeszcze firmy, od której kupisz okna, to ja proponuję Ci zamówić od Atos - http://www.atoslublin.pl/
Dobra jakość, duży wybór systemów Inoutic (warianty Arcade, Eforte, Prestige), kolorystyki stolarki + przystępna cena. Oferują także drzwi zewnętrzne Gerda i bramy garażowe Wiśniowski. A, że firma istnieje 20 lat na rynku to wydaje mi się sprawdzoną i pewną marką.
Na górę

Postautor: kecaj » 18 lis 2016, o 22:12

ja mam z vematu 7 lat póki co jest ok. taraz kupiłbym 3 szybowe ze względu na hałaśliwych sąsiadów i ich durne psy
Na górę

Postautor: ovidio » 24 lis 2016, o 19:26

Najlepiej inwestować w okna energooszczędne. Bardzo dobrze się sprawdzają i są praktyczne. Poza tym ich zakup szybko się zwraca, ponieważ dzięki nim można naprawdę sporo zaoszczędzić i cieszyć się ogromnym komfortem.
Na górę

Postautor: Bulward » 28 lis 2016, o 10:09

torment pisze:okna dostarcza mi oknoplast. firma montażowa jest lokalna i tam właśnie majster mówił mi że oferują montaż ciepły. trochę mi o tym poopowiadał, ale wiadomo że dla nich im drożej tym lepiej, a dla mnie niekoniecznie więc pytam czy są szanse na realną różnicę przy takim montażu. Dzięki za link, poczytam


Oczywiście że tak, pod warunkiem że robisz to w domu który ma Ci docelowo posłużyć na lata. Wtedy inwestycja Ci się zwróci i jezcze oszczędzisz.
Na górę

Postautor: TimKrul » 12 gru 2016, o 15:43

Gość pisze:
Torment pisze:jak już padł temat montażu to możecie mi powiedzieć co z tym montażem ciepłym? wiem że jest taka opcja. Jest sporo droższa ale wydaje się być sensowna dosyć. Co myślicie?


A gdzie bierzesz okna? Montaż ciepły jest dobrą opcją bo naprawdę poprawiają się osiągi cieplne. Poczytaj sobie taki artykuł, jest tam trochę przydatnych informacji http://oknotest.pl/montaz-okien/co-daje ... -okien-pvc



Właściwie nie wiem dlaczego nadal ktoś się zastanawia nad ciepłym montażem skoro to najlepsza opcja w tej chwili dostępna. Trzeba trochę więcej wyłożyć, ale to norma, jak się chce otrzymać lepszy produkt końcowy. Poza tym są opcje w postaci promocji, których w zimę jest całkiem sporo
Na górę

Postautor: Kulko » 19 gru 2016, o 14:45

Gdzie na przykład się taka promocja pojawiła? Ja jakoś na nic nie trafiłem. Poza tym nie wiem czy one dotyczą też usług montażowych, jak to zwykle robią zewnętrzne firmy prawda?
Na górę

Postautor: ToSzuk » 20 gru 2016, o 11:28

Okna mają spełniać określone warunki na jakich nam zależy i w ten sposób powinien odbywać się ich dobór, a nie na zasadzie na chybił trafił jak można tutaj przeczytać w niektórych wypowiedziach. Fajnie prezentują się systemy okien next które macie tutaj - http://stolmar24.com/system-okienny-next/ zresztą Stolmar to bardzo dobra firma zajmująca się produkcją okien i drzwi, więc tym bardziej warto zwrócić na nich uwagę.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”