Jakie Okna Kupić??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Merik » 28 gru 2018, o 11:54

Gość, to czy okna są dźwiękoszczelne, czy nie, nie zależy od uszczelek, a od samej budowy okna i jego specyfiki. Jeśli chcesz by okna bardziej chroniły przed hałasem z zewnątrz, to zobacz sobie Winergetic Premium.
Na górę

Postautor: Mamuska » 6 mar 2019, o 15:46

A ja mam pytanie, czy jest tu ktoś, kto ma okna od Piaseckiego? Mają dobre ceny, ale znam tylko jedna osobę, która zamawiała u nich i jest zadowolona,to jak dla mnie za mało informacji. Pomożecie?
Na górę

Postautor: Kingaaa » 24 wrz 2019, o 11:38

Ja bym Ci poleciła okna z PCV bo sama mam i uważam, że są na prawdę wysokiej jakości. Zakupiłam je w salonie Prestige u nas w Tomaszowie i zostały wyprodukowane przez Oknoplast. Montowaliśmy je w 2014r. Wielu znajomych prosiło nas o namiary na nasze okna, bo widzieli, że są porządne. Też je zamówili i zadowoleni są ;)
Na górę

Postautor: arczi85 » 19 lis 2019, o 19:31

Fajnie Kinga, że piszesz o tej firmie bo się właśnie zastanawiam. Byliśmy wczoraj z żoną w salonie Prestige u nas w Tomaszowie. Spodobał nam się jeden model okien ale myśleliśmy też, by od razu zamówić drzwi i rolety zewnętrzne. Jak się okazało do końca roku Oknoplast ma promocję jak się dobierze coś więcej, także idealnie się wpasowaliśmy. Czekamy na wycenę i chyba zamówimy. Znajomi nam bardzo polecali okna tej firmy no i salon Prestige, że fajni ludzie, pomocni. No zobaczymy po wycenie ale jestem dobrej myśli.
Na górę

Postautor: Jedrek80 » 10 gru 2019, o 12:57

Polecam okna Salamander, brałem w takiej nowej firmie w Tomaszowie przy ul Rolniczej 18, firma się nazywa Team. Brałem też od nich rolety zewnętrzne, parapety i bramę Wiśniowski. Miła obsługa, bardzo dobre ceny i są słowni. Polecam. Jak coś to tylko okna Salamander. Znajomy z Lubyczy też brał od nich okna i dach na cały dom i jest bardzo zadowolony. On mi ich polecił.
Na górę

Postautor: jonek » 14 kwie 2023, o 16:36

Oknoplast Prismatic sobie sprawdź ;)


Ostatnio przesunięty w górę 14 kwie 2023, o 16:36 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”