Szukam dobrego dietetyka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 sty 2014, o 01:06

W fabryce ten sam dietetyk co w larafit?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2014, o 16:45

jesli pani Dolanowska taka dobra i tylu odchudzila jak robicie jej taka reklame ,to dlaczego nie odchudzi swojego meza,popatrzcie i sie zastanowcie jak wyrzucacie pieniadze,z tego co slysze od wielu osob to sporadycznie kogos odchudzila
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2014, o 18:38

Gość pisze:jesli pani Dolanowska taka dobra i tylu odchudzila jak robicie jej taka reklame ,to dlaczego nie odchudzi swojego meza,popatrzcie i sie zastanowcie jak wyrzucacie pieniadze,z tego co slysze od wielu osob to sporadycznie kogos odchudzila

Nie pisz głupot zawistniku :) Specjalista od dietetyki czy to lekarz czy trener za opłatą może pokazać ci jak osiągnąć cel, zmotywować do pracy. A czy to wykorzystasz, dasz sobie radę z wyrzeczeniami i schudniesz/przytyjesz zależy wyłącznie od ciebie. Najczęściej wygląd zależy od tego jak żyjemy wykluczając osoby przewlekle chore (leki).
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2014, o 21:29

ja jestem juz ponad 3 miesiace na diecie dolanowskiej.obecnie waze +/- 80 kg gdzie w dniu rozpoczecia diety te 3 miesiace temu waga pokazala 99 kg wiec jednak dieta cos dala.tyle ze dieta to mala czesc sukcesu.reszta to motywacja i wytrwałosc.przez 3 miesiace nie mialem w ustach zadnego batonika ani nic co by wykraczalo poza diete i silownia 3 razy w tygodniu.
jak sie chce to moza a jak ktos mowi ze sie nie da to niech dalej wpier...a dalej do oporu slodycze a potem placze ze sie w ubrania nie miesci.
nie chce zachwalac dolanowskiej bo dietetyk jak kazdy inny ale rady dietetyka to tylko wskazówka jak jesc wiec szukanie w dietetyku cudotwórcy mija sie z celem
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2014, o 20:17

Gość pisze:jesli pani Dolanowska taka dobra i tylu odchudzila jak robicie jej taka reklame ,to dlaczego nie odchudzi swojego meza,popatrzcie i sie zastanowcie jak wyrzucacie pieniadze,z tego co slysze od wielu osob to sporadycznie kogos odchudzila

chyba mylisz ją z kims innym.ona nie ma męża!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2014, o 22:11

Gość pisze:
Gość pisze:jesli pani Dolanowska taka dobra i tylu odchudzila jak robicie jej taka reklame ,to dlaczego nie odchudzi swojego meza,popatrzcie i sie zastanowcie jak wyrzucacie pieniadze,z tego co slysze od wielu osob to sporadycznie kogos odchudzila

chyba mylisz ją z kims innym.ona nie ma męża!!

haha! Zanim cos napiszesz dowiedz sie co i jak. A tak w ogole to co? Myslisz ze od obcowania na co dzien z dietetykiem sie chudnie? Pani powyzej ma racje,dietetyk da ci wskazowki a nie zaklei ci geby plastrem!
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2014, o 21:52

Ja wypowiem sie z checia na temat p. Ani bo jest to przemila osoba z ktorej pomoca 2 lata temu stracilam dokladnie 24 kg. Teraz waze ok 65 kg,oczywiscie wciaz uwazam co jem,po prostu zmienilam nawyki zywieniowe. To naprawde cudownie ze w koncu mamy w Tomaszowie dietetyka.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2014, o 23:15

lipa nie dietetyk szkoda kasy
Na górę

Postautor: spanish » 14 gru 2014, o 18:08

Ja tyję od psychotropów i co mam zrobić? :o
Na górę

Postautor: gogosc » 14 gru 2014, o 19:02

Gość pisze:jesli pani Dolanowska taka dobra i tylu odchudzila jak robicie jej taka reklame ,to dlaczego nie odchudzi swojego meza,popatrzcie i sie zastanowcie jak wyrzucacie pieniadze,z tego co slysze od wielu osob to sporadycznie kogos odchudzila



Jej mężowi to przydałoby się przytyć, bo chuchro takie że hej
Na górę

Postautor: gabdan » 14 gru 2014, o 21:53

Ja byłam na 3 wizytach u pani dietetyk w Zamościu. Dr Szwed która przyjmuje w Luxmedzie na ul. Spadek. Dzięki niej przytyłam 2 kg. Na tych co chcą się odchudzić i przytyć jest doskonała. Można tez dostać się do niej do poradni w szpitalu.
Na górę

Postautor: qasanek » 12 gru 2016, o 09:24

Na górę

Postautor: solakas » 20 sty 2017, o 19:54

Ja polecam Labolatorium Zdrowia i Urody "Eliksir" Agnieszka Joniec w Tomaszowie na Lwowskiej w budynku KUL-u układa diety indywidualne. Ja miałam diete odchudzjaca system pracy niestety nie pozwala mi regularnie gotowac ale jestem zadowolona z efektów .
Na górę

Postautor: mart96 » 16 lut 2017, o 20:38

[url][/url]
Gość pisze:Witam serdecznie
Szukam dobrego dietetyka z tomaszowa badz okolic (zamość) do ktorego warto sie udac na konsultacje . Chciala bym tez zapytac czy mial ktos podobne problemy takie jak obuchniete nogi i dlonie . ??,?Co robic. Mam 156 wzrostu i waże 64 kg . Nie moge schudnac chodze na silownie pije 2 l wody i nic nie pomaga od czasu do czasu zwlaszcza po spaniu pojawia mi sie skrzepnieta krew w nosie . Co robic ? Moze mi ktos doradzic?
Pozdrawiam i prosze bez glupich komentarzy
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2017, o 08:22

zbadaj sobie najpierw tarczycę.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”