Szukam dobrego dietetyka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 cze 2013, o 14:42

A ja tak to czytam i sobie myślę, że tu nawet nie tyle chodzi o dietetyka, co o kogoś mądrego. Chyba zazwyczaj jest tak, że nawyki żywieniowe wynosimy z domu. Grubasom się wydaje, że tak jak oni jedzą wszyscy. Szczupli ludzie zazwyczaj nie żrą tylko jedzą mądrze. Pamiętam jak byłam kiedyś z koleżanką na wakacjach. I ona była strasznie zdziwiona, że ja nie smaruję gruuubo kromki chleba masłem, nie polewam ziemniaków tłuszczem, kawę i herbatę piję gorzką, zamiast soków, coli itp. piję wodę, jak coś smażę to oleju dosłownie kapię na patelnię, a nie wszystko w nim pływa. Także grubasy : my chodzi po prostu mniej jemy od was. Mniej ale częściej, i mądrzej. W tym jest sekret.
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2013, o 00:36

Gość pisze:A ja tak to czytam i sobie myślę, że tu nawet nie tyle chodzi o dietetyka, co o kogoś mądrego. Chyba zazwyczaj jest tak, że nawyki żywieniowe wynosimy z domu. Grubasom się wydaje, że tak jak oni jedzą wszyscy. Szczupli ludzie zazwyczaj nie żrą tylko jedzą mądrze. Pamiętam jak byłam kiedyś z koleżanką na wakacjach. I ona była strasznie zdziwiona, że ja nie smaruję gruuubo kromki chleba masłem, nie polewam ziemniaków tłuszczem, kawę i herbatę piję gorzką, zamiast soków, coli itp. piję wodę, jak coś smażę to oleju dosłownie kapię na patelnię, a nie wszystko w nim pływa. Także grubasy : my chodzi po prostu mniej jemy od was. Mniej ale częściej, i mądrzej. W tym jest sekret.


Może i tak tylko dla mnie "ktoś mądry" to w tym przypadku wiedza jak najbardziej przeciętna rozumiem że część społeczeństwa potrzebuje takich usług ale myślałem że to jakiś margines a zaczyna to urastać do rangii normy (tak nawiasem ostatnio w za a nawet pzeciw w trójce świetna audycja była o psychoterapii - czy to wogóle pomaga ....)
Na górę

Postautor: kaska » 9 cze 2013, o 19:40

Zapytaj tutaj Marta Chmiel ja jestem bardzo zadowolona pozdrawiam e.mail martazatorska@interia.pl
Na górę

Postautor: kaska » 9 cze 2013, o 19:42

Pani Marta jest za granicą dlatego podaje e-meil pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2013, o 21:20

kaska pisze:Pani Marta jest za granicą dlatego podaje e-meil pozdrawiam

a kto to dietetyczka? Gdzie pracuje? Ma doswiadczenie w zawodzie?
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2013, o 23:32

Gość pisze:Też u niej byłam, młoda ale naprawdę fajna. można ja znaleźć w internecie skończyłą dietetyke w Warszawie, moja kuzynka tez tam studiuje dietetyke (4 rok) i mówi że super studia jest ciężko (a zawsze uczyła się na piątki) ale porządnie uczą, najlepsi profesorowie i lekarze. Dolanowska wszystko tłumaczy i w ogóle nie ma takiego dystansu jak to zwykle u lekarzy, że nawet nie patrzą na człowieka. ja byłam u niej w kwietniu i mam wizyty kontrolne a to motywuje, schudłam już 6 kg,a próbowałam już chyba stu diet:)

mloda to pewnie nie ma doswiadczenia,lepiej isc do starego dietetyka jakiegos, chociaz sama nie wiem... :oops:
Na górę

Postautor: kaska » 12 cze 2013, o 04:42

Gość pisze:
kaska pisze:Pani Marta jest za granicą dlatego podaje e-meil pozdrawiam

a kto to dietetyczka? Gdzie pracuje? Ma doswiadczenie w zawodzie?

Pani Marta z zwodu jest dietetyczka wiem ze studiowala na Slaskiej Akademi Medycznej a co chodzi o doswiadczenie to powiem ze nie wiem , alejest naprawde dobra Polecam
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2013, o 11:09

Gość pisze:
Gość pisze:Też u niej byłam, młoda ale naprawdę fajna. można ja znaleźć w internecie skończyłą dietetyke w Warszawie, moja kuzynka tez tam studiuje dietetyke (4 rok) i mówi że super studia jest ciężko (a zawsze uczyła się na piątki) ale porządnie uczą, najlepsi profesorowie i lekarze. Dolanowska wszystko tłumaczy i w ogóle nie ma takiego dystansu jak to zwykle u lekarzy, że nawet nie patrzą na człowieka. ja byłam u niej w kwietniu i mam wizyty kontrolne a to motywuje, schudłam już 6 kg,a próbowałam już chyba stu diet:)

mloda to pewnie nie ma doswiadczenia,lepiej isc do starego dietetyka jakiegos, chociaz sama nie wiem... :oops:

jest dobra,bo ja i rodzice u niej jestesmy.. Mama schudla juz 10 kg,a tata lekarz leczyl stoperanem na biegunki i jak mowil ze jest oslabiony to lekarz na to ze to przesilenie,a ona zasugerowala ze to moze celiakia,i rzeczywiscie,a w zamosciu go przebadali i to potwierdzili. Nie je glutenu i jest dobrze. Wizyta u niej trwala z godzine,az tato byl potem niezadowolony,ale wypytala o wszystko i oplacilo sie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2013, o 22:19

A ta pani Marta gdzie i kiedy przyjmuje?
Na górę

Postautor: kaska » 19 cze 2013, o 05:02

mialam nr do Pani Marty kolerzanka mi polecila i powiem ze bylam w szoku zadzwonilam umowilam sie na pierwsza wizyte a reszta sie potoczyla bylam pod stala kontrola dietetyka . Wizyty odbywaly sie nawet u mnie w domu Pani Marta przyjezdzala i razem uczyla mnie zdrowych nawykow i powiem ze udalo mi sie zzucic 15 kg. Jestem naprawde zadowolona i musze powiedziec ze Pani Marta do kazdego pacjeta podchodzi indywidualnie tz nie uklada diety z kosmosu gdzie samo przyzadzenie takiego posilku kosztuje majatek ,tylko zwraca uwage n budzet . Tyle z mojej strony POLECAM KAZDEMU
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2013, o 21:11

ja tam nie chcę żeby dietetyk przyjeżdżał do mnie do domu - pewnie jeszcze w dodatku na czarno pracuje jeśli nie ma gabinetu - wystawiła ci rachunek??
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2013, o 21:13

kaska pisze:mialam nr do Pani Marty kolerzanka mi polecila i powiem ze bylam w szoku zadzwonilam umowilam sie na pierwsza wizyte a reszta sie potoczyla bylam pod stala kontrola dietetyka . Wizyty odbywaly sie nawet u mnie w domu Pani Marta przyjezdzala i razem uczyla mnie zdrowych nawykow i powiem ze udalo mi sie zzucic 15 kg. Jestem naprawde zadowolona i musze powiedziec ze Pani Marta do kazdego pacjeta podchodzi indywidualnie tz nie uklada diety z kosmosu gdzie samo przyzadzenie takiego posilku kosztuje majatek ,tylko zwraca uwage n budzet . Tyle z mojej strony POLECAM KAZDEMU

ile kosztuje dieta? ile wizyta?
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2013, o 15:17

Gość pisze:Witam serdecznie
Szukam dobrego dietetyka z tomaszowa badz okolic (zamość) do ktorego warto sie udac na konsultacje i pomoc w zrzuceniu kilogramow tak zeby nie kosztowalo mnie to majatku.
Studio larafit odpada bo jak dla mnie ceny za wysokie
Pozdrawiam i prosze bez glupich komentarzy

ja zapisałam się do Poradni Rodzinnej, napiszę jak będę po wizycie. na stronie lara fit jest cennik 300zł za dietę!!! a najlepsze jest to że to ten sam dietetyk - Anna Dolanowska, co w PR. gdyby ceny w larafit byly niższe to pewnie ludzie waliliby drzwiami i oknami, grubasów nie brakuje.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2013, o 02:03

Gość pisze:
Gość pisze:Witam serdecznie
Szukam dobrego dietetyka z tomaszowa badz okolic (zamość) do ktorego warto sie udac na konsultacje i pomoc w zrzuceniu kilogramow tak zeby nie kosztowalo mnie to majatku.
Studio larafit odpada bo jak dla mnie ceny za wysokie
Pozdrawiam i prosze bez glupich komentarzy

ja zapisałam się do Poradni Rodzinnej, napiszę jak będę po wizycie. na stronie lara fit jest cennik 300zł za dietę!!! a najlepsze jest to że to ten sam dietetyk - Anna Dolanowska, co w PR. gdyby ceny w larafit byly niższe to pewnie ludzie waliliby drzwiami i oknami, grubasów nie brakuje.


Nikt nie waliłby drzwiami i oknami - wybacz ale ułożyć sobie dietę to licealista potrafi a na palcach 1 ręki można policzyć otyłych którzy tacy są z niewiedzy dla większości to świadomy wybór ja plecam dietetyczkę która wypłynęła teraz przy wyborach w elblągu :

http://www.elblag.net/artykuly/naia-kan ... d,4949.htm
Na górę

Postautor: kaska » 28 cze 2013, o 04:51

Gość pisze:ja tam nie chcę żeby dietetyk przyjeżdżał do mnie do domu - pewnie jeszcze w dodatku na czarno pracuje jeśli nie ma gabinetu - wystawiła ci rachunek??

gosciu to jest mloda kobieta po studiacha ty juz odrazu doswiadczenie gabinet itp ..... zastanow sie co piszesz a pozatym wiesz jak dzis jest dla mnie nie jest wazne czy na czarno czy nie wazny jest finisz czyli zrzucenie 15 kg a po co ci rachunek rozliczysz sie z tego ......
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”