kasy fiskalne dla ksiezy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 mar 2013, o 22:21

Gość pisze:Nie zlapałam 55% tekstu :( nie wiem o jaką Dorotkę chodzi....ale zgadzam sie w 1000000000000000%...sami ich tego nauczylismy!....ale my głupi jesteśmy!


On się tak już od dłuższego czasu w różnych tematach czepia jakiegoś księdza , że niby ma jakąś Dorotkę w Zamościu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2013, o 22:22

ja rozumiem całość , i dodałbym kilkukrotnie więcej , ale myślenia nie przekaże drugiemu , musi sam się edukować
KK będzie kiedyś w historii opisywany jako zbrodnicza organizacja , tylko ludzie muszą dorosnąć rozumem by to zrozumieć
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2013, o 22:27

Gość pisze:
Gość pisze:Nie zlapałam 55% tekstu :( nie wiem o jaką Dorotkę chodzi....ale zgadzam sie w 1000000000000000%...sami ich tego nauczylismy!....ale my głupi jesteśmy!


On się tak już od dłuższego czasu w różnych tematach czepia jakiegoś księdza , że niby ma jakąś Dorotkę w Zamościu.

nie jakiegoś,tylko funkcyjnego!On nie jakiś tam,tylko proboszcz :wink:
Ona (z wielkiej litery jeśli łaska,podobnież jak On) też nie "jakaś".skoro została księżną,to chyba Pan chciał ,aby się stało co się stało,albowiem jeśli się stało,to znać,że stać się z woli i łaski Pana miało.amen
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2013, o 23:21

Gość pisze:ja rozumiem całość , i dodałbym kilkukrotnie więcej , ale myślenia nie przekaże drugiemu , musi sam się edukować
KK będzie kiedyś w historii opisywany jako zbrodnicza organizacja , tylko ludzie muszą dorosnąć rozumem by to zrozumieć


Jeżeli staje w obronie człowieka już od momentu jego poczęcia to według ciebie kościół jest zbrodniczy ? Coś ci się pomerdało
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 00:50

wues pisze:
Gość pisze:
No sory gregory , ale jeżeli dla ciebie chrzest jest ,,jakimś pogańskim rytuałem" , to dla mnie twoja mowa jest neandertalskim bełkotem albo wręcz bełkotem kogoś , kto uważa , że pochodzi od małpy. Inaczej odpowiedzieć ci niestety nie mogę , jest to odpowiedź na poziomie twojego bełkotu :?


Bo i człowiek w rzeczy samej od małpy pochodzi :) To co serwuje nam kościół (który naucza o miłości i kochaniu Boga, a do tej pory nie rozliczył się z czasów inkwizycji) na temat pochodzenia człowieka, można sobie między bajki włożyć :)

Kościół wydał kiedyś tak zwany katechizm, w którym znalazła się zmodyfikowana wersja Dekalogu. Piszę zmodyfikowana, by odpowiadała naukom kościoła. Natomiast jakimś cudem nie mówi się o dekalogu, który podaje Księga Wyjścia (20 rozdział, 3 i 4 werset), a w której to znajduje się taki oto zapis: " Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą "

Ojejku, jakoś kościół o tym zapomniał... :) A co z tego zapisu jasno wynika? Drugie przykazanie Boże surowo zabrania i zakazuje jakichkolwiek modlitw do obrazów, posągów, kamiennych i drewnianych podobizn Boga czy też figur umieszczonych w przydrożnych kapliczkach. Ponadto zdecydowanie potępia wszelkie pielgrzymki i modlitwy do tzw ." świętych obrazów ", krzyży, ulepionych figur czy też bóstw wymyślonych przez ludzi.
Pismo Święte informuje nas, że osoba, która oddaje pokłon i modli się do jakichkolwiek malowideł, glinianych figurek, drewnianych bożków i bożyszczy, stworzonych na podobieństwo Boga, łamie drugie przykazanie Boże. W zasadzie kłaniając się i klękając przed tymi rzeczami, osoba taka, daje dowód na to, że nienawidzi Pana Boga Wszechmogącego dokonując aktu bałwochwalstwa.

Zatem przykazanie to jasno mówi, że budowa świątyń z podobizną Boga Wszechmogącego, czyli kościołów, katedr itp. nigdy nie powinna mieć miejsca. Natomiast ciemny lud dał się zmanipulować kilku osobom, który na robieniu "kościoła" zwietrzyły niezły interes zakładając Stolicę Apostolską i wybierając na przedstawiciela Boga, zwykłego człowieka nazywając go papieżem.

Biorąc zatem tylko 2 przykazanie pod uwagę, nie powinno być kościołów (w sensie budowli) ani rytuałów w nich odprawianych. Więc z całą stanowczością stwierdzam, że wszelkie "ceremonie" odprawiane w kościele, są pogańskim rytuałem czy aktem bałwochwalstwa, gdyż Bóg jasno dał do zrozumienia, że nie życzy sobie, by stawiano mu jakiekolwiek świątynie, a czczenie jego osoby powinno odbywać się na zasadzie bezpośredniego łączenia duchowego każdego człowieka z nim. Więc jak wierzysz w Boga, to pogadaj sobie z nim przed snem szczerze, używając prostego języka, a nie klepiąc jakieś regułki narzucone ci przez kościół...


Znaki, gusła, święci, obrazki, sanktuaria. Cały teatr rzymski z czasów Cesarstwa. XXI wiek… co nie, wues?
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 07:53

Gość pisze:Lepiej zobacz podjudzaczyku jaką hiper kasę zbijają prywatnie przyjmujący stomatolodzy , ginekolodzy , czy lekaze o innych specjalizacjach :!: Mają kasy fiskalne? Dostajesz paragon? ............ dziecko chrzci się raz w życiu a do stomatologa czy ginekologa trzeba uczęszczać niestety wiele razy.
Za lewą kasę ,tą poza kasą fiskalną doktorki kupują hektarami ziemię na wioskach ,aby ukryć dochody.Tego procederu US nie ściga,a niech spróbuje tego numeru zwykły obywatel,to już kolega komornik zadba o budżetu interesy!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 08:18

Gość pisze:
Gość pisze:ja rozumiem całość , i dodałbym kilkukrotnie więcej , ale myślenia nie przekaże drugiemu , musi sam się edukować
KK będzie kiedyś w historii opisywany jako zbrodnicza organizacja , tylko ludzie muszą dorosnąć rozumem by to zrozumieć


Jeżeli staje w obronie człowieka już od momentu jego poczęcia to według ciebie kościół jest zbrodniczy ? Coś ci się pomerdało

Przypomne o inkwizycji i stosach.KK uwazal kobiete za siedlisko grzechu i za twor nie posiadajacy duszy.To przekonanie pokutuje do dzis.Cialo kobiety nie jest wlasnoscia Kosciola.Katechizm naucza co wolno a co nie w wystarczjacy sposob.Raczej trzeba zadbac o dzieci umierajace z glodu bo takie na swiecie sa.Niestety w tym drugim trzba by bylo wylozyc kase i tu KK juz nie broni zycia.Jak sie ma przepych Watykanu do glodujacego dziecka w afryce.Nie razi?
Na górę

Postautor: 450 » 12 mar 2013, o 08:23

Wues dobrze napisales!
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 08:51

Wues , nie spodziewałem się tego po tobie. Już niby taki prawoskrętny byłeś a tu nagle wyszło szydło z worka.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 09:06

Jeżeli staje w obronie człowieka już od momentu jego poczęcia to według ciebie kościół jest zbrodniczy ? Coś ci się pomerdało[/quote]



Przypomne o inkwizycji i stosach.KK uwazal kobiete za siedlisko grzechu i za twor nie posiadajacy duszy.To przekonanie pokutuje do dzis.Cialo kobiety nie jest wlasnoscia Kosciola.Katechizm naucza co wolno a co nie w wystarczjacy sposob.Raczej trzeba zadbac o dzieci umierajace z glodu bo takie na swiecie sa.Niestety w tym drugim trzba by bylo wylozyc kase i tu KK juz nie broni zycia.Jak sie ma przepych Watykanu do glodujacego dziecka w afryce.Nie razi?[/quote]

Co mnie obchodzi jakaś tam inkwizycja ze średniowiecza , człowieku !
A rząd broni życia tam gdzie trzeba wyłożyć kasę ??? Dzieci umierają , bo karetki nie dojeżdżają. Nawet Owsiak się bulwersuje taką sytuacją.Wiek emerytalny podnieśli tak aby jak najwięcej umarło przed tym wiekiem. Zdemontowali polski przemysł , zlikwidowali stocznię. Ludzie czekają miesiącami w kolejce do lekarza a minister zdrowia (zderzak) stroi durnia do kamery ! Ale ty oczywiście wszystko zwalisz jak zwykle na kościół żeby odwracać uwagę.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 09:14

Gościu, daj sobie spokój. Z kim chcesz dyskutować, ze zwyrodnialcem, skazą na polskim narodzie? Lewackie ścierwo jest nieprzejednane w swej nienawiści do kościoła. Jak wściekły pies, tak żyje i tak zdechnie jak pies. Pies mu mordę lizał.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 09:37

Nie wiedziałem Gabrielu,że oprócz zawodu pastucha jesteś hyclem :wink:
Ile osób w tym miesiącu oskubałeś?
Pozdro dla Dorotki i Potomstwa
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 09:52

msk pisze:Skoro sa wprowadzone kasy fiskalne to tez ksieza powinni je miec chrzty, pogrzeby, śluby i msze zamawiane nie mowiac juz o zaswiadczeniach za ktore trzeba placic.

Bóg sie z tobą rozliczy za takie szatańskie myśli
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 10:01

Gość pisze:
msk pisze:Skoro sa wprowadzone kasy fiskalne to tez ksieza powinni je miec chrzty, pogrzeby, śluby i msze zamawiane nie mowiac juz o zaswiadczeniach za ktore trzeba placic.

Bóg sie z tobą rozliczy za takie szatańskie myśli

- nie podjudzaj sprytnie :wink: , znamy twe sztuczki wychrzto
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 11:35

Gość pisze:
msk pisze:Skoro sa wprowadzone kasy fiskalne to tez ksieza powinni je miec chrzty, pogrzeby, śluby i msze zamawiane nie mowiac juz o zaswiadczeniach za ktore trzeba placic.

Bóg sie z tobą rozliczy za takie szatańskie myśli

Obronca uciśnionych sie znalazł A MOŻE SAM SIEDZISZ W TYM CZARNYM BAGNIE I BOISZ SIE O SWÓJ TYŁEK.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”