Bankructwo Ciemnogrodu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 10:53

Pietia ile ty masz lat? Przepracowałeśchociaż z 1 dzień w swoim życiu? To co się tak rzucasz do wszystkich?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 11:36

Pietia się nie rzuca, Pietia odpowiada na kłamstwa niektórych Ciemnogordzian. ale cóż innego ciemnota więcej potrafi, oprócz ujadania?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 11:43

Pietia się nie rzuca, Pietia odpowiada na kłamstwa niektórych Ciemnogordzian. ale cóż innego ciemnota więcej potrafi, oprócz ujadania?
Pietia. Kwestia jest taka co ty potrafisz :P Oprócz wyzywania tomaszowiaków od bydła i hołoty? Przepracowaleś w swoim życiu chociaż jeden dzień? Ile ty masz lat chłopie? Za to co ty tutaj wypisujesz każdy już dawno miałby sprawę sądową. Ale nie ty. Naprawdę nie domyślasz się dlaczego? :P Chyba nie wierzysz, że dlatego, że jesteś Pietią Carem I ? :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 12:11

jakich to niby tomaszowiaków? ilu tak naprawdę jest rdzennych tomaszowiaków, a ilu napływowych? tomaszowiaków, jak to dumnie brzmi!
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 12:37

jakich to niby tomaszowiaków? ilu tak naprawdę jest rdzennych tomaszowiaków, a ilu napływowych? tomaszowiaków, jak to dumnie brzmi!
Ty na pytanie odpowiedz. Ile dni w swoim życiu ty pracowałeś? Odprowadziłeś chociaż jedną złotówkę podatku? Udział w podatku dochodowym ma gmina. Ma z ciebie gmina jakiś pożytek?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 12:42

nie ma sensu odpowiadać, ponieważ są to prowokacje, ktoś z hołoty ma w tym cel. mam daleko gdzieś, to co bydło tu na mnie pisze. nie sensu ta dyskusja, bo co bym nie napisał, najprawdziwszą prawde, to bydło i tak to przekręci. nie ma sensu się już produkować.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 12:52

nie ma sensu odpowiadać, ponieważ są to prowokacje, ktoś z hołoty ma w tym cel. mam daleko gdzieś, to co bydło tu na mnie pisze. nie sensu ta dyskusja, bo co bym nie napisał, najprawdziwszą prawde, to bydło i tak to przekręci. nie ma sensu się już produkować.

Pietia nie ma co pisać. Nie pracowałeś w swoim życiu. Nie wniosłeś nawet złotówki do wspólnej kasy miejskiej. Za to bydło nie odpowiesz bo każdy wie , że nie ma sensu z się tobą szarpać. Masz immunitet :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 13:10

a bydło bydłem pozostanie, i nic, ale to nic tego nie zmieni. amen.
Na górę

Postautor: EM123 » 22 wrz 2018, o 13:26

a bydło bydłem pozostanie, i nic, ale to nic tego nie zmieni. amen.
Jak i smerf smerfem zostanie. Tylko wiesz to że jak w końcu umrzesz miasto odetchnie. Nic nie wnosisz dobrego tylko złego. Nie potrzebujemy ciebie i twojego ratowania miasta.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 13:37

ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. ja się cieszę z tego, że Ciemnogród wymiera. jak zakończą budowę obwodnicy, to w tym mieście oprócz starych pryków zgromadzonych w Uniwersytecie III wieku, którego rektorem jest PIERWSZA DAMA LOKALNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW PANI SKAWŃska, zostaną już tylko bezpańskie psy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 15:00

ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. ja się cieszę z tego, że Ciemnogród wymiera. jak zakończą budowę obwodnicy, to w tym mieście oprócz starych pryków zgromadzonych w Uniwersytecie III wieku, którego rektorem jest PIERWSZA DAMA LOKALNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW PANI SKAWŃska, zostaną już tylko bezpańskie psy.
Bezpańskie psy i TY :P Razem się będziecie włóczyć bez celu po Tomaszowie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 15:11

ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. ja się cieszę z tego, że Ciemnogród wymiera. jak zakończą budowę obwodnicy, to w tym mieście oprócz starych pryków zgromadzonych w Uniwersytecie III wieku, którego rektorem jest PIERWSZA DAMA LOKALNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW PANI SKAWŃska, zostaną już tylko bezpańskie psy.
Wiemy. Wiemy. Głosno jest o tym pomniku. Będzie wyglądał tak:

Obrazek

O twoich bezpańskich psach tez nie zapomniano
Na górę

Postautor: EM123 » 22 wrz 2018, o 16:32

ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. ja się cieszę z tego, że Ciemnogród wymiera. jak zakończą budowę obwodnicy, to w tym mieście oprócz starych pryków zgromadzonych w Uniwersytecie III wieku, którego rektorem jest PIERWSZA DAMA LOKALNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW PANI SKAWŃska, zostaną już tylko bezpańskie psy.
Taaa pomnik chyba pomnik cmentarny pod płotem. Jakie masz wysokie mniemanie o sobie. Nikt się z tobą nie liczy. Zacznij sam myśleć a nie powtarzasz czyjeś przeistaczając że są twoje
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:49

ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. ja się cieszę z tego, że Ciemnogród wymiera. jak zakończą budowę obwodnicy, to w tym mieście oprócz starych pryków zgromadzonych w Uniwersytecie III wieku, którego rektorem jest PIERWSZA DAMA LOKALNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW PANI SKAWŃska, zostaną już tylko bezpańskie psy.
Wiemy. Wiemy. Głosno jest o tym pomniku. Będzie wyglądał tak:

Obrazek

O twoich bezpańskich psach tez nie zapomniano
Na górę

Postautor: Kasia888 » 22 wrz 2018, o 23:00

Idiota. Leczyć się!! :panzielony: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”