Bankructwo Ciemnogrodu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 wrz 2018, o 20:37

"Tomaszowski Plebsie"

No tak. Ty arystokrata Pietia jesteś. CAR I
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2018, o 22:43

Zbakrutujemy właśnie przez takich nierobów jak Smerf, który zamiast wziąć się do roboty wyłudza rentę.
:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 10:49

Biedny Piotruś... płacze bo boi się o swoje świadczenia w opiece społecznej?Bo jak pier...lnie to wszystko :lol: Przypisujesz sobie przewidynie upadku miasta gdy tak naprawdę każdy to widzi a na to składa się wiele czynników nie tylko sposób rządzenia obecnego prezydenta.Głównym powodem upadku miasta jest rozpoczęta z początkiem lat 2000 emigracja społeczeństwa i zmniejszająca się ilość osób w wieku produkcyjnym.Wystarczy po patrzeć ile teraz dzieci w szkołach,koszta utrzymania placówek rosną a dzieci coraz mniej,to samo tyczy się z pracami związanymi nad poprawą dróg,chodników,parku itd itp. koszta są większe niż parę lat temu gdyż podniosły się ceny materiałów i za godzinę pracy.Miasto żeby się rozwijać musi brać kredyt gdyż z samych podatków nie sfinansuje tak wiele inwestycji.Składowa wszystkich czynników to dług który mamy... Natomiast jeżeli chodzi o brak pracy jest to efekt zaniedbań wszystkich z UM od roku 2004 gdy weszliśmy do UE i zaczeły spływać do polski pieniądze na różne inwestycję.Czego nie wykorzystano ich do rozwoju przemysłu w regionie,polepszeniu współpracy między dużymi zakładami pracy,uatrakcyjnieniu tak naszego regionu by zaistniała turystyka w naszym mieście.To ze miasto się zmienia jest czyste i schludne nie przyciągnie tu nikogo ani inwestorów ani turystów,trzeba myśleć ekonomicznie bo jeżeli nie będzie bum gospodarczego w regionie to będzie jak Piotruś wieszczysz syf,kiła i mogiła...Wydaje mi się że kto by teraz nie wygrał w wyborach powinien zająć się bardziej rozwojem w kierunku ekonomi miasta,uatrakcyjnienia regionu chociażby fundując zalew o którym była kiedyś mowa... wprowadzenia mniejszych opłat dla dużych i małych przedsiębiorstw zatrudniających ludzi z regionu itd itp....Bo skoro ludzie będą tu zjeżdżać i pracować to wszystko ruszy zakwitnie handel,usługi,rzemiosło bo babcia i dziadzio z rencinką 700zł czy rodzina zarabiająca tu najniższą krajową nie udźwignie naszej gospodarki,tylko napływ ludzi do dużych firm i ich wpłaty do budżetu miasta sprawią że będzie lepiej wszystkim.Przez miasto przebiega droga tranzytowa to przecież też można wykorzystać by ściągnąć turystów czy usługodawców.Jednym słowem Piotrusiu nie graj proroka... stój w kolejce jak stałeś i zamknij gębę albo weź się do roboty... otwórz działalność,wpłacaj podatki do kasy miasta i wtedy krzycz czego nie robią nic z tą kasą...Wytykać komuś że jest plebsem samemu nim będąc to jakaś hipokryzja.Ludzie tu pracujący chociaż chwile zasługują bardziej niż TY na te ochłapy z pomocy społecznej gdyż czasem starają się podjąć prace z której są płacone podatki na zasiłki.Ty chyba nigdy nie pracowałeś a rościsz sobie prawo do pobierania świadczenia uznając się tym samym za osobę wysoce inteligentną ,a z tego co słuchy mnie dochodzą masz papiery na upośledzenie umysłowe...Pasowało by,by ktoś zebrał te wszystkie Twoje wypowiedzi w kupę ukazujące Twoją mentalność i sposób myślenia w których przyznajesz się kim jesteś i wysłał do ZUS wtedy zobaczą że jesteś zdrowy i zdolny zarówno do pracy jak i świadczenia które pobierałeś przez lata nie były należnei wypłacane i żebyś je zwracał skoro uznajesz że nic Ci nie brakuje to i do pracy byś się zabrał tylko nie wiem kto takiego przemądrzała by przyją
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 11:34

[***] [***], miernoto intelektualna. czy Jesteś tak ograniczony, że nie widzisz, iż ten post pisany był parę lat temu. czy nie widzisz, iż ktoś celowo wyciąga moje posty dawno pisane? przecież to są oczywiste prowokacje, szczególnie przed wyborami samorządowymi, bo już skończyły się czasy, jak smerf się produkował i próbował oświecić tomaszowskie bydło, skazę na mapie Polski. co do moich świadczeń, to się nie martw, bo ja nie pobieram, zostawiam je dla innego bydła, nie interesuj się mną, bo na pewno nie zaistniejesz, ja już dawno położyłem lagę na tomaszowską hołotę, niereformowalne ścierwa. cieszę się z faktu, iż burmistrz i orły intelektualne zasiadające w Radzie miasta potrafią manipulować szumowiną, która jest tak zdyscyplinowana, iż ściągalność podatków wynosi 99%. a o moje zdrowie się nie martw i tak się nie troszcz, zbytek łaski, nie martw się także tym, czy mam takie papiery czy inne. piszesz oczywistą nieprawdę, od wielu już lat atakujecie mnie tymi samymi argumentami. zmien płytę, nie odgrzewaj starych kotletów. ja ma swoje sprawy, a nie zajmowanie się hołotą tomaszowską, czy to miasto zbankrutuje czy nie. nie martw się szumowino tomaszowska, wieśniactwo i buractwo tomaszowskie. burmistrz i kolejna ekipa mają już dalekosiężnie plany, jak wyciągać kasę z kieszeni bydła, mają koncepcje i pomysły. napisałem dawniej, iż kołkiem wam wyjdzie ta wasza niezrozumiała głupota i strach, którym się wykazujecie tyle lat.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 11:43

Położyłeś lagę i sie nie interesujesz :roll:

to znaczy, ze ktoś się pod ciebie podszył na forum?

14 mar 2018

"Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej."

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 13:32

[***] [***], miernoto intelektualna. czy Jesteś tak ograniczony, że nie widzisz, iż ten post pisany był parę lat temu. czy nie widzisz, iż ktoś celowo wyciąga moje posty dawno pisane? przecież to są oczywiste prowokacje, szczególnie przed wyborami samorządowymi, bo już skończyły się czasy, jak smerf się produkował i próbował oświecić tomaszowskie bydło, skazę na mapie Polski. co do moich świadczeń, to się nie martw, bo ja nie pobieram, zostawiam je dla innego bydła, nie interesuj się mną, bo na pewno nie zaistniejesz, ja już dawno położyłem lagę na tomaszowską hołotę, niereformowalne ścierwa. cieszę się z faktu, iż burmistrz i orły intelektualne zasiadające w Radzie miasta potrafią manipulować szumowiną, która jest tak zdyscyplinowana, iż ściągalność podatków wynosi 99%. a o moje zdrowie się nie martw i tak się nie troszcz, zbytek łaski, nie martw się także tym, czy mam takie papiery czy inne. piszesz oczywistą nieprawdę, od wielu już lat atakujecie mnie tymi samymi argumentami. zmien płytę, nie odgrzewaj starych kotletów. ja ma swoje sprawy, a nie zajmowanie się hołotą tomaszowską, czy to miasto zbankrutuje czy nie. nie martw się szumowino tomaszowska, wieśniactwo i buractwo tomaszowskie. burmistrz i kolejna ekipa mają już dalekosiężnie plany, jak wyciągać kasę z kieszeni bydła, mają koncepcje i pomysły. napisałem dawniej, iż kołkiem wam wyjdzie ta wasza niezrozumiała głupota i strach, którym się wykazujecie tyle lat.
Masz racje trzeba zmienić płytę... przestać zwracać na takiego idiotę jak Ty uwagę a życie będzie spokojniejsze... Byłeś,jesteś i będziesz frustratem Tomaszowskim potrafisz tylko gębą kłapać a ze swoim życiem nie możesz sobie poradzić.Wyzywasz kogoś od najgorszych sam będąc pajacem znanym w całym mieście.Nie zakwestionowałeś iż masz papiery na swoją głupotę więc zapewne je posiadasz:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 14:13

idioto, czytaj tekst ze zrozumieniem, bo ja nie mam już siły Ci tłumaczyć. napisałem wyraźnie, że od wielu już lat atakujecie mnie niektórzy tymi samymi argumentami, m.in to, iż mam żółte papiery. bo w sumie cóż innego możecie wymyślić? rozumiem, że powiedziałem o tym mieście i mieszkańcach za dużo prawdy, i ta prawda jest niewygodna, bo widzimy w Radzie miasta co cztery lata, jakie tuzy nas reprezentują. Skawiński, machoś, i inni. zasadnicze pytanie jakie należy sobie postawić w nadchodzących wyborach: jak długo będę nas reprezentować nas tacy nieudacznicy i bezmózgowce, radni, którzy oprócz pobierania diet w wysokości 1000 zł miesięcznie nic nie robią? poza tym dzielą się dodatkowymi stanowiskami, za które są dobrze opłacani. miałem okazję przez te wszystkie lata, a szczególnie w tej kadencji obserwować zaangażowanie i tzw aktywność radnych na sesjach. w tej kadencji. nie ma ani dyskusji, ani wniosków, zapytań. nic, kompletnie. tylko ślepe i posłuszne głosowanie, zgodnie z linią programową partii. pozbawienie mieszkańców prawa głosów także jest potwierdzeniem tego, jak ówczesna tomaszowska władza traktuje szumowinę tomaszowską. to jest demokracja? to jest PiS- dokracja. zapytuję, jak można tak bezmyślnie głosować na ludzi, którzy nie mają kompletnego pojęcia nad czym głosują? większość hołoty kieruje się tym, iż to PiS, ale nie zwraca uwagi nato, na jakich idiotów głosują. myślę, że jakby małpy startowały z PiS-U to bydło również tak głupio by głosowało. co do burmistrza. zgadzam się z opinią, iż jest to jeden z lepszych burmistrzów jak dotychczas, wyprowadził miasto na prostą, i to jest nie do zakwestionowania. nie ukrywam, iż kiedyś krytykowałem pewne poczynania obecnego burmistrza, czy jego poprzedników. ale czyniłem to w dobrej wierze. wiele złych rzeczy działo się za tamtych kadencjach, wiele zostało złych podjętych decyzji (lokalizacja sortowni, przegrana sprawa sądowa o lokalizację zakładu zagospodarowania odpadów). nie wspomnę o właścicielu galerii rynek, który mądrze i inteligentnie wystrychnął na dudka hołotę handlującą na jego placu, gdzie dwukrotnie za błędy administracji urzędu miasta zmuszeni zostali do podówjnego płacenia za dźwigowego, który te śmieszne budki musiał dwukrotnie przestawiać na innym placu). kto zna szczegóły tych wydarzeń, to tylko parsknie śmiechem i powie: no tak, hołota. kto wówczas stawił się za bydłem, który z radnych? bo jak mnie pamięć nie zawodzi, to żadny. nie wspomnę już o zadłużeniu zakładu pogrzebowego za kadencji dyrektora Kopra, który pełnił funkcję prezesa i był odpowiedzialny za to zadłużenie. kto je spłacił? hołota. Pan Koper w dalszym ciągu cieszy się dobrym samopoczuciem, bo w nagrodę za długi, które spowodował, otrzymał funkcję zaopatrzeniowca w PGKiM. jest wesoło, tańczy wkoło.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 14:21

Coś ty taki zdziwiony. Wymyslasz mieszkańcom od hołoty, bydła, rogacizny, ścierw. A kto dał ci do tego prawo? Jaki ty masz wkład w budżet miasta skoro cały dzień tylko po Tomaszowie sie kręcisz. Każdy pracujący tomaszowiak ma jakis udział bo gmina dostaje jakąs cześć z podatku dochodowego.
Nic nie robisz tylko krytykujesz i wyzywasz ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 14:30

każdy pracujący tomaszowiak??? to znaczy, że co, w tomaszowie w ogóle nie ma bezrobocia? a Ci, którzy codziennie rano wychodzą z domów, pilnują swoich drzew, siedzą na rondzie i piją? znane nam "osobistości". jaki oni mają wkład w budżet miasta? żaden. a jaki mają wkład w budżet miasta Ci, co 26 stają w kolejce w MOPS i pobierają świadczenia? żaden, to są dopiero pasożyci i nieroby. ja nie jestem co miesiąc przed kasą MOPS i nie pobieram co miesiąc kasy. a nie mam obowiązku nikomu się tłumaczyć z jakich to źródeł się utrzymuję. a to, że codziennie spaceruję po Tomaszowie? można mi, jestem wolnym człowiekiem, demokracja nastała człowieku i nikt mi nie zabroni, przynajmniej wspomniana przeze mnie hołota.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 15:02

każdy pracujący tomaszowiak??? to znaczy, że co, w tomaszowie w ogóle nie ma bezrobocia? a Ci, którzy codziennie rano wychodzą z domów, pilnują swoich drzew, siedzą na rondzie i piją? znane nam "osobistości". jaki oni mają wkład w budżet miasta? żaden. a jaki mają wkład w budżet miasta Ci, co 26 stają w kolejce w MOPS i pobierają świadczenia? żaden, to są dopiero pasożyci i nieroby. ja nie jestem co miesiąc przed kasą MOPS i nie pobieram co miesiąc kasy. a nie mam obowiązku nikomu się tłumaczyć z jakich to źródeł się utrzymuję. a to, że codziennie spaceruję po Tomaszowie? można mi, jestem wolnym człowiekiem, demokracja nastała człowieku i nikt mi nie zabroni, przynajmniej wspomniana przeze mnie hołota.

Chłopie ile ty masz lat? W życiu nie pracowałeś. Co ty wniosłeś do społeczeństwa które tak obrażasz? Hołota,bydło, rogacizna, ścierwo...

Czy ktoś ciebie zmusił żebys się ogłosił Carem na forum? Napisałeś, że popierasz burmistrza. Tego którego nazywałeś Cysorzem i ostro na niego plułeś.

Jest 18 na 21 radnych z PIS. I to jest wola wyborców. Bez burmistrza którego popierasz nikt nie byłby nawet wystawiony na listy PIS na radnych. Więc co ty odpdalasz?

Za to obrażanie ludzi każdy normalny człowiek miałby już sprawę karną. Tylko nie ty. Więc co się dziwisz , że ludzie róznie o tobie myślą?
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 15:27

a co Ty takiego wniosłeś do tomaszowskiego społeczeństwa? przedstaw się, to wówczas przekonamy się, czym takim możesz się pochwalić? co Ty bredzisz? Jesteś na dopalaczach? kto obwoływał się Carem na tym chorym forum? nie ja zakładałem ten temat, zrobił to ktoś specjalnie! zatem o co Ci chodzi? zastanów się nad co piszesz. wola wyborców, 18 z PiS i dwóch z innej partii? a wiesz, jak przebiegała tamta kampania wyborcza? czy chociaż raz, przynajmniej jeden z kandydatów, tych tuzów intelektualnych obecnie zorganizowali jedno spotkanie przedwyborcze? ani jednego spotkania nie było. wiem jak wyglądała tamta i ta kampania, co obiecano, co mówiono. co wyprawiała m.in wojująca dieta Maria B, aby dostać się do Rady. czemu teraz tak się między sobą żrą, właśnie obecni radni z PiS? czemu tak się pchają do koryta? bo nadchodząca kadencja trwa 5 lat i chcą się nachapac. czemu nie zrezygnują z przysługujących im diet? za tamiej kadencji, Ci wspaniali radi dogadali się między sobą i podjęli decyzję o tym, aby to cudowne i wyjątkowe tomaszowskie społeczeństwo nie miało prawa wiedzieć, jak radni głosują i jakie tematy poruszają, był zakaz publikowania tych informacji na biuletynie informacji publicznej. i ty masz czelność mnie oceniać? co Cię obchodzi, gdzie pracowałem i co robiłem? to jest moja prywatna sprawa, ja nie pcham się do władzy i nie zmieniam poglądów politycznych w zależności od konkunktury politycznej, jak Skawiński i paru innych skoczków. pamiętam jak Ci Panowie mówili na Pana Burmistrza zanim zapisali się do PiS. ja jestem osobą prywatną, a nie publiczną. mam pełne prawo oceniać radnych, to są osoby publiczne. co do tego ma, czy ja pracowałem czy nie pracowałem? co ty możesz do [***] nędzy o mnie wiedzieć? tylko to co sam wyssiesz z palca. sprawa karna? a jak po mnie jeźdżli, wyzywali, obrażali, to co uważasz, że nie mieliby sprawy karnej? niejedną.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 15:42

poza tym widziałem co takiego tomaszowskie społeczeństwo wnosiło do życia tego miasta! obecność 100%. ale do mielenia ozorem są pierwsi. jak na sesję, to sraczka i padaczka. cudownie.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 15:46

"Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej."

z tego postu

"Ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby. liczy się kasa, a nie plebs. idąc ulicami Tomaszowa, mojego rodzinnego miasta, obserwuje "mądrych mieszkańców. tomaszowski ludek jak strasznie zdyscyplinowany, podatki lokalne płacą w pośpiechu o z uśmiechem na ustach. ściągalność 100%. i tak się żyję miło i fajnie naszej kochaniutkiej władzy, nikt nie pilnuje, nikt nie weryfikuje ich poczynań i władza górą. zbliżają się wybory samorządowe. będą bardzo ale to bardzo ciekawe. jak wiemy powszechnie liczba mieszkańców wynosi poniżej 20 tyś mieszkańców. zatem według przepisów prawa przyszła "rada mędrców" składać się będzię z 16 radnych. już słychać jak to niektórzy radni z PiS rzucają się sobie do gardła. a to dopiero początek. niektórzy radni tej kadencji nie zadają Panu Burmistrzowi pytań, bo nie potrafią sklecić, jednego konkretnego pytania. cóż się dziwić, jakie społeczeństwo taka rada. niektórzy radni podziękowania za decyzje burmistrza składają z kartki, którą wcześniej sobie przygotowali. tu p[rzoduje Radny Bednarz. kabaret w tym mieście trwał i trwać będzie. a czemu? bo hołota jest niereformowalna i tak już zostanie. radny Skawiński już lata z aparatem i znów szuka głupszych od siebie, aby na niego oddali głos,. machoś już raczej nie wystartuje, ponieważ wie, że elektorat z jego okręku ciut zmądrzał. do mieszkańców tego miasta jak i radnych pasuje jak ulał przysłowie: "koryto się nie zmienie tylko świnie, ale nie było by świń przy korycie gdyby nie barany przy urnach". kto jest świnią a kto baranem? no, chyba nie muszę mówić. ahoj, tomaszowska hołoto."


Przecież to twój post Pietia. Nie panujesz juz nad tym co piszesz? :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 20:32

"Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej."

z tego postu

"Ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby. liczy się kasa, a nie plebs. idąc ulicami Tomaszowa, mojego rodzinnego miasta, obserwuje "mądrych mieszkańców. tomaszowski ludek jak strasznie zdyscyplinowany, podatki lokalne płacą w pośpiechu o z uśmiechem na ustach. ściągalność 100%. i tak się żyję miło i fajnie naszej kochaniutkiej władzy, nikt nie pilnuje, nikt nie weryfikuje ich poczynań i władza górą. zbliżają się wybory samorządowe. będą bardzo ale to bardzo ciekawe. jak wiemy powszechnie liczba mieszkańców wynosi poniżej 20 tyś mieszkańców. zatem według przepisów prawa przyszła "rada mędrców" składać się będzię z 16 radnych. już słychać jak to niektórzy radni z PiS rzucają się sobie do gardła. a to dopiero początek. niektórzy radni tej kadencji nie zadają Panu Burmistrzowi pytań, bo nie potrafią sklecić, jednego konkretnego pytania. cóż się dziwić, jakie społeczeństwo taka rada. niektórzy radni podziękowania za decyzje burmistrza składają z kartki, którą wcześniej sobie przygotowali. tu p[rzoduje Radny Bednarz. kabaret w tym mieście trwał i trwać będzie. a czemu? bo hołota jest niereformowalna i tak już zostanie. radny Skawiński już lata z aparatem i znów szuka głupszych od siebie, aby na niego oddali głos,. machoś już raczej nie wystartuje, ponieważ wie, że elektorat z jego okręku ciut zmądrzał. do mieszkańców tego miasta jak i radnych pasuje jak ulał przysłowie: "koryto się nie zmienie tylko świnie, ale nie było by świń przy korycie gdyby nie barany przy urnach". kto jest świnią a kto baranem? no, chyba nie muszę mówić. ahoj, tomaszowska hołoto."


Przecież to twój post Pietia. Nie panujesz juz nad tym co piszesz? :P

I dlaczego zamilkłeś? Napisz, że to twój nie post :P :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 21:51

[***] [***], miernoto intelektualna. czy Jesteś tak ograniczony, że nie widzisz, iż ten post pisany był parę lat temu. czy nie widzisz, iż ktoś celowo wyciąga moje posty dawno pisane? przecież to są oczywiste prowokacje, szczególnie przed wyborami samorządowymi, bo już skończyły się czasy, jak smerf się produkował i próbował oświecić tomaszowskie bydło, skazę na mapie Polski. co do moich świadczeń, to się nie martw, bo ja nie pobieram, zostawiam je dla innego bydła, nie interesuj się mną, bo na pewno nie zaistniejesz, ja już dawno położyłem lagę na tomaszowską hołotę, niereformowalne ścierwa. cieszę się z faktu, iż burmistrz i orły intelektualne zasiadające w Radzie miasta potrafią manipulować szumowiną, która jest tak zdyscyplinowana, iż ściągalność podatków wynosi 99%. a o moje zdrowie się nie martw i tak się nie troszcz, zbytek łaski, nie martw się także tym, czy mam takie papiery czy inne. piszesz oczywistą nieprawdę, od wielu już lat atakujecie mnie tymi samymi argumentami. zmien płytę, nie odgrzewaj starych kotletów. ja ma swoje sprawy, a nie zajmowanie się hołotą tomaszowską, czy to miasto zbankrutuje czy nie. nie martw się szumowino tomaszowska, wieśniactwo i buractwo tomaszowskie. burmistrz i kolejna ekipa mają już dalekosiężnie plany, jak wyciągać kasę z kieszeni bydła, mają koncepcje i pomysły. napisałem dawniej, iż kołkiem wam wyjdzie ta wasza niezrozumiała głupota i strach, którym się wykazujecie tyle lat.
Ty się do jakieś roboty weź? Ile ty masz lat Pietia? pracowałeś w swoim życiu w ogóle? ty będziesz oświecał ludzi?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”