Bankructwo Ciemnogrodu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 11:42

może Pietia dołożył 5 milionów do basenu :lol:
Mozliwe. Pewnie dlatego pisał, że mu Rada Miejska pomnik wystawi
Na górę

Postautor: dawno » 10 paź 2018, o 13:57

A co to za troskliwy mieszkaniec?
Weź się chłopie do roboty,a nie swoje dewiackie wypociny na forum poruszasz.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 14:13

No fakt. Ogłosić się Carem i napisać, że Rada Miejska pomnik postawi to normalne nie jest
Na górę

Postautor: keler » 11 paź 2018, o 10:21

Zwykle są dwa nurty, pierwszy mówi, że to człowiek powinien zadbać o swój los, jest kowalem własnego losu. Drugi nurt mówi, że to państwo powinno zadbać o obywatel. Państwo wskazuje, co jest dobre, a co dobre nie jest.
Tak jest np z pożyczkami, gdzie był raban, bo niektórzy zadłużyli się nadmiernie i roszczenia względem państwa, dlaczego na to pozwoliło? Czy państwo powinno się wtrącać w takie sprawy? Czy to obywatele powinni sami klkulować zdobywać informacje takie jak https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... ajlepszych analizować i porównywać?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 08:41

Ach Smerf Się Cieszy Z Nieuniknionego Bankructwa Tomaszowskiego Ciemnogrodu. Caringtonowie, Arystokracja Wiejsko-Miejska Wreszcie Przejrzała Na Oczy, Nie Szczędzą Słów Totalnej Krytyki Pod Adresem Cesarza, Zielińskiego I Innych Specjalistów Od Zarządzania Miastem, Od Zgardzińskiego Począwszy Na Rumcajsie Kończąc Oraz 'Wspaniałej, Odpowiedzialnej, Zatroskanej Problemami Ciemnogrodzian Rady Miasta I Niektórych Radnych", Nie Wiem Już Ilu Kadencji. Ciemnogrodzianie, Prawdziwe, Ciemne Chmury Nad Ciemnogród Dopiero Nadchodzą. To Co Jeszcze Szykuje Wam Cesarz Dopiero Was Zaskoczy, Bardziej Jak Abdykacja Benedykta Xvi. Zatęsknicie Jeszcze Za Sobczukiem I Jego Rządami. Kieszenie Będziecie Mieli Wydrenowane Do Zera. Komisje Zaczynają Pracować Pełną Parą, Intensywnie, Zastanawiając Się Jeszcze Nad Tym Jak Bardziej Zniszczyć I Zdewastować To Miasto. Upadek Jest Nieunikniony, Na Rozwój Nie Ma Żadnych Perspektyw. Najlepsze Czasy Minęły. A Co Pozostało: Smród, Brud, Ubóstwo, Ulice Wyludnione, Park Zasyfiony, Ruskie [***] Za Wschodniej Granicy I Strukturalne Bezrobocie. Ostanie Zakłady Pracy Padają, Następują Zwolnienia. Przynajmniej Zofija Swatowska W Urzędzie Pracy Będzie Miała Co Robić. A My. No Cóż, Nic Nam Ciemnogrodzianie Nie Pozostało, Tylko Być Biernymi Obserwatorami Rozgrywek Politycznych W Lokalnym Samorządzie I Zastanawiać Się Co Jeszcze Nasze Władze Mogą Spieprzyć. Bo W Sumie, Tu Już Nie Ma Co Spieprzyć. Żarliwie Komentujcie Zmiany Zachodzące W Mieście, Łącznie Z Przebudową I Wizualizacją Ronda, Której Realizacja Także Może Być Zagrożona. Mam Poważne Wątpliwości Czy Prezes Szwugier Zainteresowany Jest Propozycją Urzędu Miasta W Kwestii Wyremontowania Domu Handlowego (Reliktu Minionej Epoki). Podejrzewam, Że Andrzej Ma Własną Koncepcję I Cesarz Nie Będzie Mu Dyktował, Co Ma Robić I Jakie Działania Podejmować. Myślę I Piszę To Z Pełną Odpowiedzialnością, Że Bierności Hołoty Tomaszowskiej Nie Trzeba Uczyć, O Aktywności Zapomnijmy. To Słowo Dla Bydła Jest Zupełnie Obce. Nie Docierało Przez Tyle Lat, Że W Tomaszowie Panuje Nie Najlepsza Sytuacja, Że Nadchodzą Nie Najlepsze Lata Dla Rozwoju. Na Tle Innych Miast Wyglądamy Dramatycznie. Biłgoraj, Hrubieszów, Biała Podlaska, Aleksandrów. Tam Można Było, A W Tomaszowie Nie. Odpowiedź Jest Jednoznaczna, Nie. Miasto Tomaszów To Specyficzne Miasto, Mieszkańcy To Specyficzni Ludzie. Mam Takie Momenty, Że Mam Dość Używania Inwektyw Pod Adresem Ciemnogrodzian. Bo W Sumie Co To Daje, Jest To Syzyfowa Praca. Świńska Grypa Już Tu Była, O Wściekliźnie Nie Wspomnę. Jeszcze Jak Bóg Się Ulituje, To Spuści Siedem Plag Egispkich. Ciemnogrodzianie W Pełni Zasługują Na To Co Ich Spotkało W Tym Nieuleczalnie Chorym Mieście, Które Nawet Już I Turyści Unikają Szerokim Łukiem. Już Co Niektórzy Nie Chodzą Z Dumnie Podniesionymi Głowami, Nie Grają Milionerów. Stracili Pracę I Na Własnej Skórze Odczują Co To Znaczy. Przestaną Się Mądrzyć I Kłapać Ozorami. Pamiętasz Hołoto Jak Ostrzegałem W Moich Postach, Komentarzach, Przejrzyjcie Dokładnie, Skrupulatnie Tomaszowskie Forum, Poczytajcje I Postarajcie Się Nareszcie Zrozumieć, Co Przeze Ostanie Lata Smerf Czy Stawecki Chciał Wam Przekazać. Gnoiliście Janosa Krawczyka, Funkcjonariusza Sb, Ekipę Warsztatów Filmowych Za Film Dokumentalny. Nie Zostawiliście Wówczas Na Nas Suchej Nitki. A Co Pisał Wtedy Smerf. Poczytajcie I Uderzcie Się Nareszcie W Piersi. Cieszę Się Również Z Tego Powodu, Że Do Smerfa Dołączą Inni Bezrobotni, Ci Co Smerfa Tak Długo 'Utrzymywali" Z Podatków, Zasranych Pracusiów, Którzy Sami Wyciągali Rękę Na Przestrzeni Kilku Lat Po Zasiłki W Opiece Społecznej Stojących W Kolejce., A Widzieli Tak Tylko Smerfa. Pamiętasz Hołoto. Ta Kara Jaka Spadła Na To Miasto, To Kara Za Wasze Lenistwo, Wieczny Strach, Za Brak Solidarności, Jedności, Odpowiedzialności Za Miasto, Za Bezkarne Obrażanie Ludzi, Którzy Starali Się Cokolwiek Robić, Wówczas Gdy Spaliście Jak Trzeba Było Działać. Jaki Językiem Trzeba Było Się Posługiwać, Aby Wytłumaczyć Wam Ile Razy Popełnialiście Błędy Głosując Na Dinozaurów Z Rady Miasta, Którzy Tradycyjnie Czekali Tylko Na Dostanie Mandatu, A Potem Was Olewali Ciepłym Porannym Moczem. Jakimi Kryteriami Hołoto Kierowaliście Się Kiedy Nadchodziły Wybory Samorządowe, Gdzie Się Schowała Ta Stara Rura, Która Mówiła Mi Na Ulicy, Że Wybór Sobczuka Czy Żukowskiego Jest Najlepszą Alternatywą Dla Miasta, Że Nikt Inny Tylko Ci Panowie Nadawali Się Do Rządzenia? Nie Ma, Wyemigrowała, Zaćpała Się? Pamiętasz Hołoto, Kiedy Pisałem, Że Słono Będziesz Płacić Za Bezgraniczną Głupotę I Strach. Odechciało Się Wam Niektórym Krytyki I Gnojenia Niewinnych Ludzi Jak Stanęliście Przed Widmem Bezrobocia. Tak, To Musiało Się Stać, Ale W Dalszym Ciągu Będę Za Taki Stan Obciążał Pełną Odpowiedzialnością Ciebie, Tomaszowski Plebsie, Dla Mnie Zawsze Będziecie Niereformowalni I Nie Do Zresocializowania. Aby Tak Dalej, To Następne Proroctwo Smerfa Się Wypełni, Ze Z Tego Miasta Zostanie Pustynia. I Wszytko Zmierza Nieuchronnie W Tym Kierunku. Daj Boże.
A teraz popierasz Cesarza? :P
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 06:10

Ma rację Smerf, to do czego doprowadził Żukowski to jest tragedia, dlaczego np. w Zamościu, Biłgoraju czy Hrubieszowie maja tak wszystko poukładane, a z Tomaszowa śmieją się w całej Polsce, bo co był cały ten kabaret w wykonaniu Żukowskiego, Zielińskiego, co on zrobił dla Tomaszowa? A teraz burmistrz się ośmiesza i bierze z łapanki sobie zastępce, o co w tym wszystkim chodzi?
Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej.

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15


:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 06:37

nie ma sensu odpowiadać, ponieważ są to prowokacje, ktoś z hołoty ma w tym cel. mam daleko gdzieś, to co bydło tu na mnie pisze. nie sensu ta dyskusja, bo co bym nie napisał, najprawdziwszą prawde, to bydło i tak to przekręci. nie ma sensu się już produkować.
Proste pytanie prosta odpowiedź ile ty podatku odprowadziłeś w swoim życiu , ze tak wszystkich rozliczasz?
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 15:22

idioto, czytaj tekst ze zrozumieniem, bo ja nie mam już siły Ci tłumaczyć. napisałem wyraźnie, że od wielu już lat atakujecie mnie niektórzy tymi samymi argumentami, m.in to, iż mam żółte papiery. bo w sumie cóż innego możecie wymyślić? rozumiem, że powiedziałem o tym mieście i mieszkańcach za dużo prawdy, i ta prawda jest niewygodna, bo widzimy w Radzie miasta co cztery lata, jakie tuzy nas reprezentują. Skawiński, machoś, i inni. zasadnicze pytanie jakie należy sobie postawić w nadchodzących wyborach: jak długo będę nas reprezentować nas tacy nieudacznicy i bezmózgowce, radni, którzy oprócz pobierania diet w wysokości 1000 zł miesięcznie nic nie robią? poza tym dzielą się dodatkowymi stanowiskami, za które są dobrze opłacani. miałem okazję przez te wszystkie lata, a szczególnie w tej kadencji obserwować zaangażowanie i tzw aktywność radnych na sesjach. w tej kadencji. nie ma ani dyskusji, ani wniosków, zapytań. nic, kompletnie. tylko ślepe i posłuszne głosowanie, zgodnie z linią programową partii. pozbawienie mieszkańców prawa głosów także jest potwierdzeniem tego, jak ówczesna tomaszowska władza traktuje szumowinę tomaszowską. to jest demokracja? to jest PiS- dokracja. zapytuję, jak można tak bezmyślnie głosować na ludzi, którzy nie mają kompletnego pojęcia nad czym głosują? większość hołoty kieruje się tym, iż to PiS, ale nie zwraca uwagi nato, na jakich idiotów głosują. myślę, że jakby małpy startowały z PiS-U to bydło również tak głupio by głosowało. co do burmistrza. zgadzam się z opinią, iż jest to jeden z lepszych burmistrzów jak dotychczas, wyprowadził miasto na prostą, i to jest nie do zakwestionowania. nie ukrywam, iż kiedyś krytykowałem pewne poczynania obecnego burmistrza, czy jego poprzedników. ale czyniłem to w dobrej wierze. wiele złych rzeczy działo się za tamtych kadencjach, wiele zostało złych podjętych decyzji (lokalizacja sortowni, przegrana sprawa sądowa o lokalizację zakładu zagospodarowania odpadów). nie wspomnę o właścicielu galerii rynek, który mądrze i inteligentnie wystrychnął na dudka hołotę handlującą na jego placu, gdzie dwukrotnie za błędy administracji urzędu miasta zmuszeni zostali do podówjnego płacenia za dźwigowego, który te śmieszne budki musiał dwukrotnie przestawiać na innym placu). kto zna szczegóły tych wydarzeń, to tylko parsknie śmiechem i powie: no tak, hołota. kto wówczas stawił się za bydłem, który z radnych? bo jak mnie pamięć nie zawodzi, to żadny. nie wspomnę już o zadłużeniu zakładu pogrzebowego za kadencji dyrektora Kopra, który pełnił funkcję prezesa i był odpowiedzialny za to zadłużenie. kto je spłacił? hołota. Pan Koper w dalszym ciągu cieszy się dobrym samopoczuciem, bo w nagrodę za długi, które spowodował, otrzymał funkcję zaopatrzeniowca w PGKiM. jest wesoło, tańczy wkoło.

Zero logiki. Burmistrz wykonuje to co uchwala rada. Jak sam ma jakiś pomysł to i tak zatwierdza to rada miasta. Więc nie da sie oddzielić burmistrza od rady tym bardziej , że są z jednej partii bo 13 radnych z PIS na 15.
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 09:49

ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. ja się cieszę z tego, że Ciemnogród wymiera. jak zakończą budowę obwodnicy, to w tym mieście oprócz starych pryków zgromadzonych w Uniwersytecie III wieku, którego rektorem jest PIERWSZA DAMA LOKALNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW PANI SKAWŃska, zostaną już tylko bezpańskie psy.
Kiedy ten pomnik powstanie?
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 10:47

zasrany bohaterze. po co mam się z Tobą i innymi durniami przekomarza na tym nieszczęsnym forum, czy to ja piszę czy nie? gdybyś miał odwagę Pierdolcu, to sam byś się przedstawił i powiedział kim Jesteś. poza tym możesz mnie pocałowac tam gdzie słońce nie dochodzi, a do psychiatryka to ewentualnie Ty się nadajesz, jak i wielu innych z tego miasta, które stało się skazą na mapie POlski. a na wymioty mnie zbiera, kiedy codziennie mijam się na ulicyxz niektórymi Ciemnogrodzianami, takimi jak Ty, z których władza się codziennie śmieje i podnosi podatki. poza tym sprawdź u źródła, u moderatora i wówczas zorientujesz się, kto to pisze skończony idioto. już od dawna wycofałem się z forum i polityki tego [***] miasta, a te tematy wyciąga ktoś kto szuka prowokacji przed wyborami samorządowymi, sam zakłada tematy równocześnie podszywając się pod moją osobę. ja, chcę zbawiać miasto? tego miasta nie da się już zbawić, a hołoty tym bardziej zreformować. widzę, jakie orły intelektualne startują i pchają się do koryta. biedny Wojtek przez następne pięć lat nie będzie miał z kim współpracować, taki prezent zrobi mu bydło po wyborach, wybierając do Rady talich tuzów jak Skawiński, Galant Leszek, Machoś i i pary jeszcze debilów. widać jakie to miasto, ulice pustkami świecą już po godzinie 10 00, a nie wspomnę o godzinahc popołudniowych. kabaret w tym mieście trwał i trwać będzie, dopoki plebs tomaszowski nie zmądrzeje i nie wybierze normalnych radnych, tylko świnie, które przychodzi tylko do koryta po kasę. a hołotoa płaci, a jakże, bo któż utrzyma tą jakże udaną radę. no to teraz napisz to co zwykle moi fani o mnie piszę, nic nowego, tylko te same stare, zmyślone bajki. a czy sobie nagrabiłem? to nie tobie to oceniać, zajmij się sobą.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 10:36

"Ach Smerf Się Cieszy Z Nieuniknionego Bankructwa Tomaszowskiego Ciemnogrodu. Caringtonowie, Arystokracja Wiejsko-Miejska"

nienawidzisz mieszkańców wyraźnie
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 13:57


Ma rację Smerf, to do czego doprowadził Żukowski to jest tragedia, dlaczego np. w Zamościu, Biłgoraju czy Hrubieszowie maja tak wszystko poukładane, a z Tomaszowa śmieją się w całej Polsce, bo co był cały ten kabaret w wykonaniu Żukowskiego, Zielińskiego, co on zrobił dla Tomaszowa? A teraz burmistrz się ośmiesza i bierze z łapanki sobie zastępce, o co w tym wszystkim chodzi?
Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej.

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15

Ale mu sie odmienił :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 18:55

7 mar 2013, o 12:10
Ach Smerf Się Cieszy Z Nieuniknionego Bankructwa Tomaszowskiego Ciemnogrodu. Caringtonowie, Arystokracja Wiejsko-Miejska

hołoto niereformowalma, tomaszowskie bydło wiejsko-miejskie

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&t=127673
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2019, o 08:57

ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. ja się cieszę z tego, że Ciemnogród wymiera. jak zakończą budowę obwodnicy, to w tym mieście oprócz starych pryków zgromadzonych w Uniwersytecie III wieku, którego rektorem jest PIERWSZA DAMA LOKALNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW PANI SKAWŃska, zostaną już tylko bezpańskie psy.

Pomnik będzie w parku?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2019, o 18:07

7 mar 2013, o 12:10
Ach Smerf Się Cieszy Z Nieuniknionego Bankructwa Tomaszowskiego Ciemnogrodu. Caringtonowie, Arystokracja Wiejsko-Miejska

hołoto niereformowalma, tomaszowskie bydło wiejsko-miejskie

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&t=127673
likowany temat skasowany? ktoś żebrał u admina? :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”