Który zakład optyczny najtańszy w Tomaszowie??????????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 16:20

Który zakład optyczny jest najtańszy w Tomaszowie???Mam kupić nowe okulary i szukam najtańszego sklepu.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 17:45

odradzam na kolscielnej u starego dziada nie dosc ze wstawili mi tam inne szkła niz na recepcie to wyszlifowane były tak ze były szczeliny miedzy szkłem a oprawka...
napewno drogo jest na deptaku koło palermo bo ostatnio babka dała mi do przymierzania oprawki po 480 i 650 zł ;] i pare innych wcale duzo tansze nie było
proponuje sie poprostu przejsc zobaczyc bo tanio nie zawsze znaczy solidnie
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 20:02

Gość pisze:odradzam na kolscielnej u starego dziada nie dosc ze wstawili mi tam inne szkła niz na recepcie to wyszlifowane były tak ze były szczeliny miedzy szkłem a oprawka...
napewno drogo jest na deptaku koło palermo bo ostatnio babka dała mi do przymierzania oprawki po 480 i 650 zł ;] i pare innych wcale duzo tansze nie było
proponuje sie poprostu przejsc zobaczyc bo tanio nie zawsze znaczy solidnie


650 za kawałek plastiku szok
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 20:18

wszystkie zakłady mają wysokie ceny , to jest odnoga mafii w " białych fartuchach"
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 20:27

650 zl za kawałek plastiku ale to był kawalek plastiku od hugo bossa i pewnie ludzie płaca tyle za napis na oprawce ;/
do 200 zl mozna kupic ciekawe oprawki tylko naprawde jest ubogi wybor modeli.ja sie wybiore po polowie miesiaca bo niby maja byc dostawy/ nowe modele / wiec moze bedzie w czym wybrac
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 21:50

Gość pisze:650 zl za kawałek plastiku ale to był kawalek plastiku od hugo bossa i pewnie ludzie płaca tyle za napis na oprawce ;/
do 200 zl mozna kupic ciekawe oprawki tylko naprawde jest ubogi wybor modeli.ja sie wybiore po polowie miesiaca bo niby maja byc dostawy/ nowe modele / wiec moze bedzie w czym wybrac


Kto to jest" Hugo Boss" jakiś superoptyk ?
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 21:57

hugo boss to kolega versace i dolce&gabana chociaz tych 2ch oprawki do 200zl na internecie mozna kupic
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 22:32

Kiedyś-kilka lat temu, były tanie przy gabinecie lek. Misztala w Zamościu, ul. Nowy Rynek. Nie wiem jak teraz jest.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 23:12

Gość pisze:Kiedyś-kilka lat temu, były tanie przy gabinecie lek. Misztala w Zamościu, ul. Nowy Rynek. Nie wiem jak teraz jest.


Czy lek. Misztal też jest tani i dobry ?
Na górę

Postautor: beata » 2 sty 2013, o 18:41

200 zł za najtańsze oprawki, nawet bez flexu + szkła zwykłe plastikowe CR nawet bez powłoki olefobowej to również 200 zł. Ja się pytam za co?!? Takie same oprawki można kupić w aptece za 15 zł.. Tylko optycy NIE CHCĄ do nich montować szkieł (wiadomo dlaczego)
Ja osobiście polecam salony internetowe.. za 1/3 ceny. I nie mówcie mi że to się przekłada na jakość
Jedyna wada takiego rozwiązania, to że nie można poprzymierzać. Chociaż jeśli kupujemy same oprawki to jest możliwość zwrotu.
W tomaszowskich zakładach można się za to namierzyć aż się w głowie kręci, tyle tylko że 3/4 wzorów wygląda tak samo
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 19:07

Kup oprawki /cczytaj okulary/ w aptece lub w markecie, byle ci się podobały, każ w nie szkła wstawić
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 19:28

Gość pisze:
Gość pisze:Kiedyś-kilka lat temu, były tanie przy gabinecie lek. Misztala w Zamościu, ul. Nowy Rynek. Nie wiem jak teraz jest.


Czy lek. Misztal też jest tani i dobry ?


To nie jest o tym temat ale jak już pytasz, to odpowiem.
TAK, jest dobrym specjalistą okulistyki. Przepisał mi okulary z antyrefleksem (takie zielonkawe pod światło, tylko dziadek optyk -gdzieś, nie w TL, tak mi zrobił szkła, że szpary są po zewnetrznych stronach :evil: ), lek.zalecił i założył soczewki kontaktowe, witaminy i krople też konkretne zlecał. Wszystkie wizyty na NFZ. Prywatna wiz.chyba 50 zł. Leczy bliską mi osobę na jaskre wiele lat, a wzrok ma w miarę dobry, nie pogarsza się. Na wszyskie pytania zawsze odpowie. To naplepszy okulista jakiego znam.
Także szczerze go polecam :pazielony:
Na górę

Postautor: mjy » 4 sty 2013, o 12:54

Jeśli nie Misztal to kogo polecacie?
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2013, o 18:49

polecam sklep optyczny pod muzeum tanio i solidnie :P
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2013, o 19:10

W Zamościu jest pan doktor Mirosław Misztal, przesympatyczny człowiek, ale NIE OKULISTA, natomiast okulista Misztal sam nie wie, czy ma się zająć leczeniem czy polityką, konował jakich mało! Jak zbierał podpisy na radnego to na recepty przepisywał każdemu co kto chciał. Nie polecam.
Proszę popytać o pana PASZTAKA. Byłam raz u niego, nie mam dużej wady wzroku. Jego mogę polecić z czystym sumieniem. Poszłam bo zaciągnęłam opinii w poczekalni przychodni na Kilińskiego( nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie, w przychodni wizyta kosztowała wtedy 50 zł). Podobno tylko on jest godny zaufania. Wrażenie po wizycie odniosłam bardzo pozytywne. Konkretny człowiek. Ale proszę sprawdzić :D
Stanisław Misztal okulista, sam sobie pisze podziękowania do Tygodnika Zamojskiego oraz wszelkie inne pochwały i podziękowania "od wdzięcznych pacjentów". :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”