REKONSTRUKCJA-DĄBROWA TOMASZOWSKA

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: jasmina » 21 wrz 2012, o 13:20

Gość pisze:I czyniłaś to oczywiście w ramach wolontariatu czy należało to w twoich obowiązkach? Czy po był jakiś bankiet i za czyją kasę jak był?


A i owszem, wolontariat. Chciałam pomóc. i pomogłam. jest to dla mnie bardzo wartościowa impreza.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 13:21

jasmina pisze:
Gość pisze:I czyniłaś to oczywiście w ramach wolontariatu czy należało to w twoich obowiązkach? Czy po był jakiś bankiet i za czyją kasę jak był?


A i owszem, wolontariat. Chciałam pomóc. i pomogłam. jest to dla mnie bardzo wartościowa impreza.


Jaki znowu bankiet ? Bankiet wśród koni ? <facepalm>
Po imprezie było ogarnianie grup. itd.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 13:50

Gość pisze:
Gość pisze:Dziadek z zomo już się tak nie bój tej rekonstrukcji. Nie musisz już nikogo bić, zapomnij o tym, komunizmie. Daj sobie spokój, nie myśl .



sam żeś dziadek bo ci obwodnica niepotrzebna - auta nie masz przecież,co tam basen w twoim wieku. wysypisko,niewiele kupujesz ,niewiele wyrzucasz. ale msza i nadęte patriotyczne przemowy do życia ci niezbędne :panzielony:


paskudnik tomaszowski, paskudnik :evil: :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 14:41

jasmina pisze:
Gość pisze:I czyniłaś to oczywiście w ramach wolontariatu czy należało to w twoich obowiązkach? Czy po był jakiś bankiet i za czyją kasę jak był?


A i owszem, wolontariat. Chciałam pomóc. i pomogłam. jest to dla mnie bardzo wartościowa impreza.


Mocno głowa bolała po tej imprezie :lol:
Dużo wódy burmistrz zamówił na bankiet??
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 19:20

na durny film to wam nie szkoda ale na to co wartosciowe jak takie rekonstrukcje to i owszem .
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2012, o 07:11

tyle że to powinni być obok a nie zamiast. msze,nadanie imienia ulicy,rekonstrukcje. większa inwestycja to zegar słoneczny. no i teraz termomodernizacje z których kręcone są reklamówki. coby nie mówić w starostwie też zrobiono szkoły i nikt filmów nie kręcił. a i centrum sportu niezłe
to jest dobre raz na jakiś czas. co roku bez sensu. wynik walki się zmienił czy jak?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2012, o 08:24

to był moj obowiązek i sie z tego bardzo ciesze ze brałam czynny udzial .. aj dobra koncze tą konwersacje bo sie zniżam do waszego poziomu.. bez obrazy dla tych ktorzy brania tego waznego tematu ..
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 16:50

Nasz region to rolnictwo i przyroda trzeba w to inwestowac
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 14:45

zolnierz byl wielkim tej bitwy w odroznieniu od nieudolnych i tchorzliwych dowodcow
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 19:06

Jutro o 17.30 w pewnej TV
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 19:35

Jakiej tv?
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 19:40

Trwam. Cenną informację wam dałem co nie?
Na górę


Postautor: Gość » 8 paź 2012, o 19:14

Widzowie bez entuzjazmu
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2012, o 19:46

Zaraz znajdzie się a'la bob co się przyczepi.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”