REKONSTRUKCJA-DĄBROWA TOMASZOWSKA

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 wrz 2012, o 20:16

Czy ktoś wie i powie : Ile nas kosztuje taka impreza - to nie jest chyba tajemnica - albo, jak zakamuflowano w budżecie miasta tą imprezę ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2012, o 20:33

statystami powinni być urzędnicy. najlepiej ci od wydawania decyzji w sprawie wysypiska. ostrzelaliby się trochę w boju :panzielony:
Na górę

Postautor: cichocie » 16 wrz 2012, o 20:54

Na górę

Postautor: cichocie » 16 wrz 2012, o 22:40

Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2012, o 10:36

Tak jak napisałem wcześniej impreza niedopracowana marketingowo ,powtarzalna,nic nie wnosząca do kalendarza wakacyjnego musi miec takie oblicze.
Szkoda mi bo szarzy ludzie sie napracowali,"żołnierze"nabiegali,konie zestresowały.Gromowcy(byli)ryzykowali połamania a może nawet i zycie skacząc z niskiego pułapu!no to było jedyne ciekawe zdarzenie,ale czy widzowie to docenili? słabo?
Kasa popłyneła.
Dyplomy rozdano .
"Niemcy"znowu tym zwycięstwem wzbudzili niesmak.Nawet jeden z widzów miał na ramieniu znaki bundeswery (czyzby znak czasu)
Widzowie bez entuzjazmu włączyli sie w piknikową zabawę.Niewielu wytrwało do końca :?
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2012, o 21:01

Dzisiaj 17 września przypada rocznica :idea: zdradzieckiej agresji Rosji na Polskę!
39 rok to dla nas podwójna trauma.
i nie wiedziec czemu uważalismy,ze Rosjanie TO MNIEJSZE ZŁO :(


CHWAŁA BOHATEROM POLEGŁYM W WALCE !
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2012, o 21:20

Gość pisze:Tak jak napisałem wcześniej impreza niedopracowana marketingowo ,powtarzalna,nic nie wnosząca do kalendarza wakacyjnego musi miec takie oblicze.
Szkoda mi bo szarzy ludzie sie napracowali,"żołnierze"nabiegali,konie zestresowały.Gromowcy(byli)ryzykowali połamania a może nawet i zycie skacząc z niskiego pułapu!no to było jedyne ciekawe zdarzenie,ale czy widzowie to docenili? słabo?
Kasa popłyneła.
Dyplomy rozdano .
"Niemcy"znowu tym zwycięstwem wzbudzili niesmak.Nawet jeden z widzów miał na ramieniu znaki bundeswery (czyzby znak czasu)
Widzowie bez entuzjazmu włączyli sie w piknikową zabawę.Niewielu wytrwało do końca :?

nie udała się germanizacja i rusyfikacja to smutny niemiec z ruszianiniem, ukraińcem i żydiem
Na górę

Postautor: cichoci » 17 wrz 2012, o 21:25

Dla tych co nie wytrzymali do końca.
http://www.youtube.com/watch?v=zlqQ3wez ... ture=g-upl
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2012, o 22:24

Dobra :idea: dosyć tych dywagacji.Było mineło.Kasa wydana ,konie napojone,pieśni wyspiewane.Władza i tak ma pojechane tak,że to zdarzenie juz chyba nie ma wiekszego znaczenia.

-----------------------------------
ale,że sceny nie było? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2012, o 15:36

Ile TO kosztowało????? ile kosztował BANKIET????? kto był na bankiecie????
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2012, o 15:43

Jak ktoś napisał powyżej jest kasa na imprezy , jest inna na gospodarkę .
Impreza godna tego aby robić ja nadal, impreza promuje mino wszystko nasz region , upamiętnia historię.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2012, o 15:50

Gość pisze:Jak ktoś napisał powyżej jest kasa na imprezy , jest inna na gospodarkę .
Impreza godna tego aby robić ja nadal, impreza promuje mino wszystko nasz region , upamiętnia historię.


e tam :(
nic nie promuje bo promotorzy do bani
nie rozwija sie bo kasy coraz wiecej trzeba
nudne bedzie jak za grosze bedzie organizowana
na jakiś czas znajdzmy jakies inne formy upamiętniania :roll: :idea:
Na górę

Postautor: fbbb » 18 wrz 2012, o 16:39

Gość pisze:
Gość pisze:Jak ktoś napisał powyżej jest kasa na imprezy , jest inna na gospodarkę .
Impreza godna tego aby robić ja nadal, impreza promuje mino wszystko nasz region , upamiętnia historię.


e tam :(
nic nie promuje bo promotorzy do bani
nie rozwija sie bo kasy coraz wiecej trzeba
nudne bedzie jak za grosze bedzie organizowana
na jakiś czas znajdzmy jakies inne formy upamiętniania :roll: :idea:



inscenizacja historyczna z udziałem grup rekonstrukcyjnych to NAJLEPSZA FORMA PROMOCJI bo nic tak nie przyciągnie przeciętnetgo zjadacza chleba jak widok broni, wybuchy, samoloty itd itp gdzie nie będzie musiał się zbytnio wysilić poznać choć troche kawałeczek historii tym bardziej naszego regiony!!

Darmozjady które co do polskości mają tyle że jedynie tu mieszkają i mówią choć kulawo po Polsku, raczyły ruszuć swe wypasle dupy na widowisko i teraz marudzą że dupa żę sraczk....to po h...j tam szliście się pytam? Pewnie tylko po to by rozdziawić chapy na coś o czym nie macie pojęcia i teraz oceniać że się nie podobało, żer szkoda kasy, że....

"e tam :(
nic nie promuje bo promotorzy do bani
nie rozwija sie bo kasy coraz wiecej trzeba
nudne bedzie jak za grosze bedzie organizowana
na jakiś czas znajdzmy jakies inne formy upamiętniania ..."

Puknij sie pan w łeb! Prawdziwy Polak nie idzie tam oglądać jak banda przebierańców lata z karabinami i strzela ze ślepaków...tylko by choć w ten sposób przypomnieć sobie lekcje historii jaką miał Naród polski ubiegłego wieku! Kto jest ciut zainteresowany poznaniem materialnej i merytorycznej strony tamtych czasów to napewno jego ciekawość zostanie zaspokojona! W tym roku dla odmiany był tzw"zrzut" z udziałem grupy skoczków spadochronowych i za to dla władzy pochwała....a darmozjady niech w domu siedzą a nie tlenu i miejsca innym zabierają!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2012, o 16:55

Puknij sie pan w łeb! Prawdziwy Polak nie idzie tam oglądać jak banda przebierańców lata z karabinami i strzela ze ślepaków...tylko by choć w ten sposób przypomnieć sobie lekcje historii jaką miał Naród polski ubiegłego wieku! Kto jest ciut zainteresowany poznaniem materialnej i merytorycznej strony tamtych czasów to napewno jego ciekawość zostanie zaspokojona! W tym roku dla odmiany był tzw"zrzut" z udziałem grupy skoczków spadochronowych i za to dla władzy pochwała....a darmozjady niech w domu siedzą a nie tlenu i miejsca innym zabierają!!!



:roll:
1.80% polaków-tomaszowiakow idzie tam aby ogladać jak to ujaleś "bande przebieranców"bo biega z karabinami i strzela ze slepaków.Bo wybucha i sie dymi.Każdego fascynowal kiedyś Janek co miał oko jak nie wiem co i tygrysa niegdyś ubił!
2.Naród jak to mówisz jest zacofany i do nauk nie skory zwłaszcza historia nie jest jego mocną stroną :idea: nawet nie odróżnia generała od kapitana no chyba,ze wyjdzie w galowym mundurze na pole bitwy.
3.Cóz cichociemny powiadasz :roll: u nas nie bardzo często spotykani no bardziej zrzuty...znałen jednego i on raczej się do tego za bardzo nie przyznawał :roll:
4.Władza akrat to nie ma sie czym chwalić.
wiec spoko :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2012, o 20:33

W ławach władz mało znanych twarzy,normalni ludzie przyszli z ciekawości zobaczyć ,co nowego będzie i chwała im za to.
Radnych nie widać na zdjeciach,poza puszacy sie Burmistrzem,nikt się specjalnie w oko nie rzuca.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”