tOMASZOWSKA HOŁOTO, NIE PLEĆ JUŻ BZDUR!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 sie 2012, o 12:12

a gangster z Prószkowa nastepny idol smerfa :) ... no coż nic dodać nic ujac ... :D
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2012, o 12:15

:D prawdao osobniku sama sie nasowa :lol: potorocze MIASTA TOMASZÓW :D
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2012, o 14:34

GOSCi pisze:Piotrek nie obrażaj ludzi. Ja jestem z Tomaszowa Lub a nie z Ciemnogrodu. Nie kłaniaj mi się na ulicy i daj ludziom spokojnie pracować. Jak się nie czepiasz księży , to burmistrza, a jak nie to radnych albo zaczepiasz dzieci w bibliotece. Daj spokój chłopcze weż się za robotę bo nogi i mózg ci wysiądzie.





NO OBIECUJĘ JUŻ, NIE BĘDĘ OBRAŻAŁ. KOCHAM WAS CIEMNOGRODZIANIE I CZEKAM NA DALSZY ROZWÓJ WYDARZEŃ. CESARZ W SWYM GRAFIKU MA CORAZ WIĘCEJ UROCZYSTOŚCI PATRIOTYCZNYCH. DZIECI W BIBLIOTECE POWIADASZ SZMACIARZU? A CO ROBIĄ DZIECI W BIBLIOTECE DLA DOROSŁYCH? UWAŻAJ [***] NA OSKARŻENIA, NIE DRAŻNIJ LWA, BO MOŻESZ OBUDZIĆ SIĘ W ZAKŁADZIE KARNYM ZA POMÓWIENIA, SZYBKO CI TO MOGĘ ZAŁATWIĆ. O MÓJ MÓZG IDIOTO SKOŃCZONY SIĘ NIE MARTW, A MOJE NOGI SĄ JESZCZE NA TYLE ZDROWE, ŻEBY CIĘ SPRAWDZIĆ PO IP I DOPROWADZIĆ PRZED WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI. UWAŻAJ, BO NIE BĘDĘ JUŻ SIĘ Z TOBĄ PIERDOLIŁ, KOCHANKU KSIĘŻY.
Na górę

Postautor: SMERF » 10 sie 2012, o 14:36

Gość pisze:a gangster z Prószkowa nastepny idol smerfa :) ... no coż nic dodać nic ujac ... :D


Z PRÓSZKOWA MISTRZUNIU? SŁYSZAŁEM JAK ZAŁATWIŁ WASZE BACHORY I PRACOWNIKÓW! MIAŁ RACJĘ. Z HOŁOTĄ NIE MA SIĘ CO PIEPRZYĆ. DO ZOBACZENIA.
Na górę

Postautor: SMERF » 10 sie 2012, o 14:42

Gość pisze:WARIAT jaki jest ,kazdy widzi. Ale to co widzi wariat nie jest już tak oczywiste. Ile prawdy jest w tym , co my ludzie powszechnie uznani za normalnych, nazywamy szaleństwem? Gdy chory umysł pdpowiada własne wersje rzeczywistości, trudno rozpoznać, która z nich jest prawdziwa.Logika zawodzi...wiec szkoda Twoich wypocin SMERFUSIU CZARUSIU bo w tej kwestii wszystko jest oczywiste :D



WARIATÓW W TOMASZOWIE PRZYBYWA. NO WŁAŚNIE, CO WIDZI WARIAT JEST WŁAŚNIE OCZYWISTE. CZY TY MOŻESZ BYĆ UWAŻANY ZA POWSZECHNIE NORMALNEGO?TO PO TYM WPISIE MOŻNA MIEĆ POWAŻNE WĄTPLIWOŚCI. SZALEŃSTWO TO WIDZĘ CO MIESIĄC NA SESJACH, KIEDY CESARZ I RADNI TWOJEJ STAREJ I EWENTUALNIE KOCHANCE PODNIESIE LOKALNE PODATKI DO POZIOMU WROCŁAWIA. ZASTANÓW SIĘ WÓWCZAS, CO PODPOWIADA CI TWOJA WERSJA RZECZYWISTOŚCI. LOGIKA ZAWODZI [***] CIEMNOGRODZIANIE? ZAWIODŁA WAS DAWNO TEMU, DLATEGO TO MIASTO WYGLĄDA TAK JAK WYGLĄDA.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2012, o 16:15

SMERF pisze:
Gość pisze:a gangster z Prószkowa nastepny idol smerfa :) ... no coż nic dodać nic ujac ... :D


Z PRÓSZKOWA MISTRZUNIU? SŁYSZAŁEM JAK ZAŁATWIŁ WASZE BACHORY I PRACOWNIKÓW! MIAŁ RACJĘ. Z HOŁOTĄ NIE MA SIĘ CO PIEPRZYĆ. DO ZOBACZENIA.

A NIE DLUGO I CIEBIE ZAŁATWI ...SLYSZALEM :lol:
Na górę

Postautor: Gargamel » 16 sie 2012, o 22:14

Smerfie mówisz, że masz zdrowe nogi?! cieszy mnie to, bo również korzystam z biblioteki, w której to zawsze cię można spotkać. Straszysz kogoś sprawami, sprawdzaniem IP? haha dobry żart... Proszę bardzo idź na Policję tylko pamiętaj, że to ty tam częściej jesteś i by przypadkiem ciebie nie zabrali :) chwalisz się każdemu, że wygrałeś sprawę z policją?! (za darmo ci ręki nie połamali...) sprawę wygrali. Chylisz się gdy idę, ba mówisz do mnie bracie, a nawet podajesz mi rękę, ja cie olewam( bo nie zamierzam się z tobą zadawać..) , a ty mnie wyzywasz. Czy to jest normalne? fakt masz prawo do własnego zdania o mnie, ale nie masz prawa na obrażanie mnie, czy innych to sławnych osób. Każdy wie kim jesteś i zanim kogoś będziesz straszył sprawą, uważaj gdyż wystarczy wejść na forum, by mieć wystarczająco dowodów na ciebie. Mówisz na księży?(to po co tyle czasu spędzasz w kościele, lubisz śpiewać? zapisz się do chórku..) czym Oni ci zawinili? masz na nich jakieś dowody?- uważaj na to co mówisz i piszesz, by przypadkiem nie odwróciło się to ku tobie! Przypominasz mi http://www.youtube.com/watch?v=v7kIOkSTpeQ(dużo gadasz, mało robisz) proszę cię! wystartuj w następnej kandydaturze, a przekonamy się jak cię ludzie popierają,a gdy przejdziesz zobaczymy co ty takiego zrobisz dla społeczeństwa... Nie wiem czy wiesz, ale osoby piszące z włączonym caps lockiem są uważane za niezrównoważone psychicznie. A i jeszcze jedno na koniec, jak cie mijam nie witaj się ze mną a po 5 sekundach nie zachowuj się jak świnia.. bo tylko się ośmieszasz .

Przytoczę sobie jeszcze te słowa : "Bardzo ci dziękujemy za okazaną troskę i radę. Zaznaczamy w tym miejscu,że cieszy nas niezmiernie ciągła opieka jaką, tak bezinteresownie otacza to forum. Wskazówki twoje są jak latarnia i światłość co w ciemności świeci, co w tych trudnych czasach jest dla wielu z Nas skarbem trudnym do przecenienia.
Bóg zapłać. Parafianie"
Mała prośba nie bulwersuj się, bądź opanowany, gdy będziesz odpisywał, bądź spokojny, bo narobisz za wiele błędów.

Pozdrawiam BIG BROTHER !
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 11:53

Gargamel pisze:Smerfie mówisz, że masz zdrowe nogi?! cieszy mnie to, bo również korzystam z biblioteki, w której to zawsze cię można spotkać. Straszysz kogoś sprawami, sprawdzaniem IP? haha dobry żart... Proszę bardzo idź na Policję tylko pamiętaj, że to ty tam częściej jesteś i by przypadkiem ciebie nie zabrali :) chwalisz się każdemu, że wygrałeś sprawę z policją?! (za darmo ci ręki nie połamali...) sprawę wygrali. Chylisz się gdy idę, ba mówisz do mnie bracie, a nawet podajesz mi rękę, ja cie olewam( bo nie zamierzam się z tobą zadawać..) , a ty mnie wyzywasz. Czy to jest normalne? fakt masz prawo do własnego zdania o mnie, ale nie masz prawa na obrażanie mnie, czy innych to sławnych osób. Każdy wie kim jesteś i zanim kogoś będziesz straszył sprawą, uważaj gdyż wystarczy wejść na forum, by mieć wystarczająco dowodów na ciebie. Mówisz na księży?(to po co tyle czasu spędzasz w kościele, lubisz śpiewać? zapisz się do chórku..) czym Oni ci zawinili? masz na nich jakieś dowody?- uważaj na to co mówisz i piszesz, by przypadkiem nie odwróciło się to ku tobie! Przypominasz mi http://www.youtube.com/watch?v=v7kIOkSTpeQ(dużo gadasz, mało robisz) proszę cię! wystartuj w następnej kandydaturze, a przekonamy się jak cię ludzie popierają,a gdy przejdziesz zobaczymy co ty takiego zrobisz dla społeczeństwa... Nie wiem czy wiesz, ale osoby piszące z włączonym caps lockiem są uważane za niezrównoważone psychicznie. A i jeszcze jedno na koniec, jak cie mijam nie witaj się ze mną a po 5 sekundach nie zachowuj się jak świnia.. bo tylko się ośmieszasz .

Przytoczę sobie jeszcze te słowa : "Bardzo ci dziękujemy za okazaną troskę i radę. Zaznaczamy w tym miejscu,że cieszy nas niezmiernie ciągła opieka jaką, tak bezinteresownie otacza to forum. Wskazówki twoje są jak latarnia i światłość co w ciemności świeci, co w tych trudnych czasach jest dla wielu z Nas skarbem trudnym do przecenienia.
Bóg zapłać. Parafianie"
Mała prośba nie bulwersuj się, bądź opanowany, gdy będziesz odpisywał, bądź spokojny, bo narobisz za wiele błędów.

Pozdrawiam BIG BROTHER !




ZACZNĘ MOŻE OD TEGO, ŻE NIE MA SENSU Z TOBĄ DYSKUTOWAĆ BOHATERZE, CO MASZ TYLE ODWAGI, ŻE NIE POTRAFISZ SIĘ NAWET PRZEDSTAWIĆ. JAK TO O TOBIE ŚWIADCZY TO WIDAĆ NAJLEPIEJ. Z POLICJĄ SKOŃCZONY IDIOTO NIE WIESZ JAK SIĘ ZAKOŃCZYŁO, TO RACZ SIĘ NIE WYPOWIADAĆ. A NIGDZIE NIE CHODZIŁEM I NIKOMU SIĘ NIE CHWALIŁEM. WIĘC NIE OPOWIADAJ BAJEK W STYLU CIEMNOGRODZIAN. POZA TYM MNIE NIE STRASZ, BO MAM NA TO WYJEBANE. MIEĆ TAKIEGO BRATA JAK TY , TO MOŻNA SIĘ TYLKO POCHLASTAĆ. ALE SIĘ PRZEJĄŁEM, NIKT CHYBA BARDZIEJ NIE OLEWA NIEKTÓRYCH LUDZI JAK JA. TO TACY JAK TY NIE MACIE NIC INNEGO DO ROBOTY JAK ZAJMOWAĆ SIĘ MOIM ŻYCIEM, INTERESOWAĆ SIĘ KAŻDYM SZCZEGÓŁEM. WIEM CO PISZĘ I WIEM CO MÓWIĘ, ZA KAŻDE SŁOWO BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. NIE PASUJE CI, ŻE PISZĘ O TAKICH JAK TY SZCZERĄ PRAWDĘ? WIEM , ŻE TO BOLI I TO,ŻE WIELE KWESTII PORUSZANYCH PRZEZE MNIE JEST NIEWYGODNYCH. NIE BĘDĘ UŻYWAŁ INWEKTYW POD TWOIM ADRESEM, PONIEWAŻ TO DO NICZEGO NIE PROWADZI. PROSZĘ, PRZEDSTAW SIĘ, TO PRZEKONAMY SIĘ WÓWCZAS, CZY NIC O TOBIE NIE NAPISZĘ. ZRESZTĄ I TAK WIEM KIM JESTEŚ, DOMYŚLAM SIĘ I WIĘCEJ NIE BĘDĘ SIĘ JUŻ PONIŻAŁ. NADESZŁA PORA NA ZMIANY. POZA TYM DOBRZE CI RADZĘ, TRZYMAJ SIĘ ODE MNIE I MOJEGO ŻYCIA Z DALEKA. A KSIĘŻY JAK CZĘSTO ODWIEDZASZ , TO NIE MOJA SPRAWA. ZAPEWNE MASZ SPORO NA SUMIENIU I CZĘSTO SIĘ SPOWIADASZ. A W CHÓRZE MOŻESZ ŚPIEWAĆ, NA PEWNO MASZ WYJĄTKOWY TALENT MUZYCZNY. LUBISZ TE KLIMATY? :lol: PISZESZ, ŻE JA KOGOŚ OBRAŻAM, A NA FORUM WIDAĆ, KTO PIERWSZY ZACZĄŁ OBRAŻAĆ. I CO CI TO DAŁO? POCZUŁEŚ SIĘ LEPIEJ? A O JAKICH TO SŁAWNYCH OSOBACH MÓWISZ RAMZESIE, PARKOCIE MARKU, ŻUKOWSKIM, ZIELIŃSKIM.?DOKONAŁEŚ WŁAŚCIWEGO WYBORU, STAJESZ SIĘ ICH ADWOKATEM? PROPONUJESZ MI START W WYBORACH, TO MOŻE SAM WYSTARTUJESZ. PRZECIEŻ Z TAKIM FENOMENEM JAK TY PRZEGRAŁBYM W PRZEDBIEGACH. MASZ PEŁNE POPARCIE MOJEGO OSIEDLA, ODWALĘ CI TAKĄ KAMPANIĘ JAKIEJ ŚWIAT NIE WIDZIAŁ. A CO DO SPOŁECZEŃSTWA TOMASZOWSKIEGO I JEGO POMYŚLNOŚCI, TO WYBACZ, ALE NIE MAM JUŻ NIC DO POWIEDZENIA W TYM TEMACIE. JAKIE TO SPOŁECZEŃSTWO JEST, TO WIDAĆ PO MIEŚCIE I RADNYCH ZASIADAJĄCYCH W RADZIE. ICH WYBÓR NAJLEPIEJ ŚWIADCZY O POZIOMIE TEGO SPOŁECZEŃSTWA. ONI SĄ ODZWIERCIEDLENIEM MENTALNOŚCI TEGO SPOŁECZEŃSTWA. MAM OKAZJĘ RAZ W MIESIĄCU OBSERWOWAĆ ODBICIE TEGO SPOŁECZEŃSTWA. UWIERZ, WYSTARCZY MI TO W ZUPEŁNOŚCI. A ZA OKAZANĄ TROSKĘ I RADY NIE MUSISZ DZIĘKOWAĆ. CZYNIĘ TO ,, BRACIE" Z MIŁĄ OCHOTĄ. LUBIĘ CZASAMI PODNIEŚĆ NA DUCHU UPADAJĄCE OSOBY, ALE UPADKU MIASTA JUŻ NIE POWSTRZYMAM. CAŁA NADZIEJA W TOBIE PRZYSZŁY WYBORCO, W TWOJEJ MĄDROŚCI, ŻYCZLIWOŚCI, MORALNOŚCI, PRAWOŚCI I ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA INNYCH. ZARZUCASZ MI NIEPRAWDĘ I HIPOKRYZJĘ? TYLKO DLACZEGO DZIEJE SIĘ TAK, ŻE JAK PROSZĘ O DOKŁADNE PRZEANALIZOWANIE TEGO CO PISAŁEM W PRZESZŁOŚCI I TEGO CO PISZĘ W TERAŹNIEJSZOŚCI, TO DYSKUSJA SIĘ KOŃCZY. PROSZĘ, WSKAŻ KONKRETNIE PRZYNAJMNIEJ JEDEN MÓJ POST, GDZIE NAPISAŁEM NIEPRAWDĘ. A NIE UCZYNISZ TEGO, PONIEWAŻ DOSKONALE WIESZ, ŻE NIE KŁAMIĘ. ALE I TAK TEGO NIE PRZYZNASZ, BO PRZECIEŻ MNIE OLEWASZ.
A CO DO CAPS LOCKA. PRZESZKADZA CI, ŻE PISZE DRUKOWANYMI? ZOBACZ ILU MAM NAŚLADOWCÓW. PRZEJRZYJ FORUM. ICH RÓWNIEŻ ,,BRACIE"ZALICZYSZ DO NIEZRÓWNOWAŻONYCH PSYCHICZNIE? DIAGNOZUJ, DIAGNOZUJ DOKTORZE, NIECH BĘDZIE MIŁO I SYMPATYCZNIE.
ŻEGNAJ MÓJ ,, BRACIE". ROZSTANIE Z TOBĄ STRASZLIWIE MNIE PRZYBIŁO. :(
PS. JESZCZE JEDNO, WIESZ, UŚWIADOMIŁEŚ MI JEDNĄ RZECZ I POSŁUCHAM CIEBIE. NIE WARTO PRZEJMOWAĆ SIĘ PROBLEMAMI CIEMNOGRODZIAN, BO W SUMIE CO MI TO DAJE? POWIEM WIĘCEJ, KOŃCZĘ Z SESJAMI. ZASTĄPISZ MNIE GODNIE. TO WIEM. BĘDĘ CZEKAŁ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA EFEKTY TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI NA NIWIE SAMORZĄDOWEJ.
Na górę

Postautor: SMERF » 17 sie 2012, o 12:30

PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ COŚ JESZCZE ,, BRACIE". SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE I CZYTELNIKÓW. BĘDĘ DZISIAJ U NASZEGO CESARZA. IDĘ W SPRAWIE ODWOŁANIA ZAKUPÓW NOWYCH KOMPUTERÓW DLA BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ. I MASZ PECHA. BĘDZIESZ KORZYSTAŁ ZE STARYCH, WYSŁUŻONYCH. ZAWDZIĘCZACIE TO CIEMNOGRODZIANIE GARGAMELOWI. PRZECIEŻ TO ON SIĘ POSTARAŁ. MIAŁ MOŻLIWOŚCI CHŁOPAK. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Cesarz » 17 sie 2012, o 12:59

Pietia daj już spokój mnie i ciemnogrodzianom.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 13:21

To po co się rozpisujesz, skoro nie zamierzałeś dyskutować? zdecyduj się Smerfetko.
Przedstawić się mam takiemu komuś jak ty ? nie szukam znajomości ( w porównaniu do ciebie)/ nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym forum mało kto się przedstawia!
A NIGDZIE NIE CHODZIŁEM I NIKOMU SIĘ NIE CHWALIŁEM. WIĘC NIE OPOWIADAJ BAJEK W STYLU CIEMNOGRODZIAN.

Jasne cały Tomaszów to słyszał o twojej zadymie z policją, jaki to ty ważny nie jesteś oraz jak to ty się na prawie znasz. Fakt oczytany jesteś, ale czy przedstawisz mi swoje fakultety?
POZA TYM MNIE NIE STRASZ, BO MAM NA TO WYJEBANE. MIEĆ TAKIEGO BRATA JAK TY , TO MOŻNA SIĘ TYLKO POCHLASTAĆ. ALE SIĘ PRZEJĄŁEM, NIKT CHYBA BARDZIEJ NIE OLEWA NIEKTÓRYCH LUDZI JAK JA.
mistrzu, przecież nawet nie zamierzałem cię straszyć, tylko ostrzec! od kiedy to ty masz nagle wyjebke? czyżbyś znalazł dilera ? może teraz zamiast płacić ci za prace magisterskie załatwiają ci towar?
TO TACY JAK TY NIE MACIE NIC INNEGO DO ROBOTY JAK ZAJMOWAĆ SIĘ MOIM ŻYCIEM, INTERESOWAĆ SIĘ KAŻDYM SZCZEGÓŁEM. WIEM CO PISZĘ I WIEM CO MÓWIĘ, ZA KAŻDE SŁOWO BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. NIE PASUJE CI, ŻE PISZĘ O TAKICH JAK TY SZCZERĄ PRAWDĘ? WIEM , ŻE TO BOLI I TO,ŻE WIELE KWESTII PORUSZANYCH PRZEZE MNIE JEST NIEWYGODNYCH.
przytoczę ci poprzednią wypowiedź. Zdiagnozowałem !
Gość pisze:

Kod: Zaznacz cały

Nigdy w swoich wypowiedziach nie wypowiedziałeś się o kimś,o czymś przychylnie.Ciągle cos Ci nie pasuje.Zarzucasz innym brak argumentów a sam od roku zakładasz posty na ten sam temat.Nie wnikam w to jakie masz wykształcenie,czy żyjesz za pieniądze ,,Ciemnogrodzian" czy podoba Ci się kolor Domu Kombatanta czy latasz na te sesje czy płaczesz,że nikt na nie nie przychodzi i ty też powinieneś dać sobie spokój :) Jeśli jesteś w stanie każdemu coś zarzucić i to uargumentować powiedz co takiego ty zrobiłeś? Poszedłeś na sesje,gdzie z całym szacunkiem ale zostałeś ,,olany"? Co to zmieniło? Naprawiłeś świat i masz do każdego pretensje,że Ci nie pomógł? NIE! Otóż nic nie zrobiłeś prócz obrabiania ludziom D u p y,i oczernianiem na forum.To o czym piszesz od roku,jak nie dłużej wie każdy i co z tego? Tak jak my nic z tym nie robimy(bo możliwości nie mamy),tak ty prócz gadania nie robisz nic :) Jest wiele hipokryzji w twoich postach.A teraz mnie nazwyzywaj od Ciemnogrodzian pustaków plebsu  itd,bo to twoje argumenty numer 1 :) Zresztą po co ja to pisze? Pozdrawiam Cię smerfie
Gargamel
Zastanów się zanim coś napiszesz, i jak pisałem wcześniej nie spinaj się!
PISZESZ, ŻE JA KOGOŚ OBRAŻAM, A NA FORUM WIDAĆ, KTO PIERWSZY ZACZĄŁ OBRAŻAĆ. I CO CI TO DAŁO? POCZUŁEŚ SIĘ LEPIEJ
- jeżeli cię obraziłem, to przepraszam, bo moim poczynieniem było nakierowanie cię na lepszą drogę.
CZYNIĘ TO ,, BRACIE" Z MIŁĄ OCHOTĄ.
-cieszy mnie to, ale prosiłem skończ z tym bracie!
PROSZĘ, WSKAŻ KONKRETNIE PRZYNAJMNIEJ JEDEN MÓJ POST, GDZIE NAPISAŁEM NIEPRAWDĘ. A NIE UCZYNISZ TEGO, PONIEWAŻ DOSKONALE WIESZ, ŻE NIE KŁAMIĘ.
- nie ma sprawy, napisałeś:

Kod: Zaznacz cały

DOTYCHCZAS MIELIŚCIE JUŻ DWA PODSUMOWANIA, KTÓRYCH DOKONAŁA DODA I SOBCZUK. TO POWINNO ZMOBILIZOWAĆ DO MYŚLENIA. ALE JAK NAPISAŁ JEDEN Z FORUMOWICZÓW. CIEMNOGRODZIANIE SĄ NIE DO ZRESOCJALIZOWANIA.
z tego co za kandydatury Sobczuka opowiadałeś jaki to z niego szyderca, że ty o nim wszystko wiesz, i on ci wynagradza, to byś do niego więcej nie przychodził, ani nie poruszał jego tematu! -Brednia / Pracowałeś w urzędzie? TAK, tylko jako kto :) i przez ile. Co to się stało, że nagle liżesz dupę Panu Sobczukowi ? / Owszem kłamiesz na każdym kroku, obgadujesz społeczeństwo, radnych i wszystkich innych, czyżby z zazdrości stanowiska? i lepszego dobrobytu od twojego? ///
A CO DO CAPS LOCKA. PRZESZKADZA CI, ŻE PISZE DRUKOWANYMI? ZOBACZ ILU MAM NAŚLADOWCÓW. PRZEJRZYJ FORUM. ICH RÓWNIEŻ ,,BRACIE"ZALICZYSZ DO NIEZRÓWNOWAŻONYCH PSYCHICZNIE?
Naśladowców ? nie powiedziałbym! Raz piszesz jako smerf raz jako gościu więc obstawiam że te wiersze pisane Caps-lockiem to twoja robota! w ostatnim poście wystąpiłeś jako Gość. - Chyba nie muszę dłużej tłumaczyć!

ŻEGNAJ MÓJ ,, BRACIE". ROZSTANIE Z TOBĄ STRASZLIWIE MNIE PRZYBIŁO. :(
PS. JESZCZE JEDNO, WIESZ, UŚWIADOMIŁEŚ MI JEDNĄ RZECZ I POSŁUCHAM CIEBIE. NIE WARTO PRZEJMOWAĆ SIĘ PROBLEMAMI CIEMNOGRODZIAN, BO W SUMIE CO MI TO DAJE? POWIEM WIĘCEJ, KOŃCZĘ Z SESJAMI. ZASTĄPISZ MNIE GODNIE. TO WIEM. BĘDĘ CZEKAŁ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA EFEKTY TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI NA NIWIE SAMORZĄDOWEJ.
Poza tym bracie, wszystko mi się podoba.. gdyż widzę, że jednak co nieco zrozumiałeś... Na sesjach i tak nic nie wnosiłeś. Wiesz, uświadomiłeś mi że wiesz troszkę o polityce, gdyż to na spotkaniu z Korwinem, jako jeden z nielicznych się udzielałeś :) Powiem nawet że podobało mi się to !
Na sesjach różniłem się od ciebie tym że porównywałem nie tylko negatywne ale i pozytywne aspekty!

Pozdrawiam Cię Smerfie.
Gargamel
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 13:28

SMERF pisze:PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ COŚ JESZCZE ,, BRACIE". SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE I CZYTELNIKÓW. BĘDĘ DZISIAJ U NASZEGO CESARZA. IDĘ W SPRAWIE ODWOŁANIA ZAKUPÓW NOWYCH KOMPUTERÓW DLA BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ. I MASZ PECHA. BĘDZIESZ KORZYSTAŁ ZE STARYCH, WYSŁUŻONYCH. ZAWDZIĘCZACIE TO CIEMNOGRODZIANIE GARGAMELOWI. PRZECIEŻ TO ON SIĘ POSTARAŁ. MIAŁ MOŻLIWOŚCI CHŁOPAK. :lol: :lol:

Mnie tym nie zaszkodzisz, gdyż to ty najwięcej na tych komputerach siedzisz i tylko przy nich sapiesz.
Ja to mam jeszcze telefon oraz kafejki z dostępem do internetu dla anonimowych osób.
Pozdrawiam cię!
Papasmerf
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 13:33

Poważnie, Piotrek, daj już sobie spokój z tym miastem i mieszkańcami. Człowieku nic nie zmienisz, tak trudno ci to zrozumieć? Jest to walka z wiatrakami. Do ciemnogrodzian i tak nic nie dociera i szybko nie dotrze. Wiem, że piszesz o rzeczach dla wielu niewygodnych, ale czy warto?. Oni tylko czekają na to, że będziesz się narażał. Naprawdę dobrze ci radzę, skończ. Fakt, piszesz dużo prawdy, ale to poważnie nic nie zmieni. Oni lubią żyć w tej nieświadomości. Nie będziesz Mesjaszem tego zaścianka! Sprawia ci przyjemność jak po tobie jeżdżą? Nie poniżaj się.
Na górę

Postautor: smerf » 17 sie 2012, o 13:51

Gość pisze:
SMERF pisze:PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ COŚ JESZCZE ,, BRACIE". SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE I CZYTELNIKÓW. BĘDĘ DZISIAJ U NASZEGO CESARZA. IDĘ W SPRAWIE ODWOŁANIA ZAKUPÓW NOWYCH KOMPUTERÓW DLA BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ. I MASZ PECHA. BĘDZIESZ KORZYSTAŁ ZE STARYCH, WYSŁUŻONYCH. ZAWDZIĘCZACIE TO CIEMNOGRODZIANIE GARGAMELOWI. PRZECIEŻ TO ON SIĘ POSTARAŁ. MIAŁ MOŻLIWOŚCI CHŁOPAK. :lol: :lol:

Mnie tym nie zaszkodzisz, gdyż to ty najwięcej na tych komputerach siedzisz i tylko przy nich sapiesz.
Ja to mam jeszcze telefon oraz kafejki z dostępem do internetu dla anonimowych osób.
Pozdrawiam cię!
Papasmerf




MYLISZ SIĘ. CORAZ RZADZIEJ PRZYCHODZĘ DO BIBLIOTEKI I KORZYSTAM Z KOMPUTERÓW. PRZYCHODZĄ STALI CZYTELNICY I TYLKO CZEKAJĄ NA TO, AŻ ZA NICH KTOŚ COŚ ZAŁATWI. OSTATNIMI CZASY PRZYCHODZIŁA STARA, WYMALOWANA LALA PODOBNA DO HOGATY I PRZESIADYWAŁA CZĘŚCIEJ NIŻ JA. POZA TYM CHOLERNIE BYŁA ZBULWERSOWANA TYM, ŻE NIE ZOSTAŁ ZAINSTALOWANY PROGRAM UMOŻLIWIAJĄCY PRZEGLĄD NIEKTÓRYCH LINKÓW. CZEKAŁA I MA. STWIERDZIŁA, ZE TO TAKŻE W MOIM INTERESIE POWINNO TO BYĆ ZAINSTALOWANE. POPROSIŁEM O POMOC W ZAŁATWIENIU TEGO. ROZWOLNIENIA DOSTAŁA NA WIEŚĆ O WIZYCIE U CESARZA. NO DO [***] NĘDZY. WSZYSTKO TYLKO W MOIM INTERESIE. A CAŁA HOŁOTA KORZYSTA.
Na górę

Postautor: DOKTOREK » 17 sie 2012, o 14:19

Pewnie sam chciałbyś się zatrudnić, ale boisz się przyznać. W każdym bądź razie według mojej osobistej
opinii pasujesz do zapierdalania w polu jak ulał. Dupny forumowy cwaniak. Chciałeś zaszpanować ciętą
ripostą? Może poprosisz o bana dla autora tematu za bycie chamskim wobec ciebie.. Ja osobiście wolę gościa, który zakłada taki temat dla beki, niż kretyna, który pragnie zabłysnąć takimi kretyńskimi tekstami, nie licząc obrażania
ubogich i cywilów mieszkających na koszarach, czym przejebałeś sobie już na starcie. Przykro mi to stwierdzić, ale inteligencją to Ty kolego nie
błyszczysz. Obyś nigdy nie zasiadł u władzy, to by była katastrofa :D

Prosiłbym o zamknięcie tego tematu, bo panu Koneserowi pewnie przyjdzie do głowy dyskutowanie, a dla mnie
to tak czy inaczej skończony Łoś.
Pozdro dla normalnych.
Przyjaciel Gargamela.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”