tOMASZOWSKA HOŁOTO, NIE PLEĆ JUŻ BZDUR!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 15:11

Patrz jak sie przysłuzył społeczenstwu! hehehehehhe i juz go boli, ze chołota korzysta! Wyobraź sobie teraz taka sytuacje, ze burmistrz sie wypowiada na forum: basen zrobiłem, załatwiłem kase, sam nie korzystam a cała hołota sie kompie(jaki mam interes?)!!! Sa ludzie z powołaniem, którzy lubia pomagac innym i jeśli to lezy w ich gestii, mozliwosciach, to chetnie coś robia dla społeczenstwa i dla własnej satysfakcji! A ten link załatwił i sie juz fafluśni!!! (rozp***lasz mi serce przyjacielu...) Zasponsoruje Ci kurs na pawo jazdy i nowego laptopa jak chcesz, zrobie to bezinteresownie! Tylko powiedz czy ty je zdasz i ludzi nie pozabijasz, a laptop to raczej zaszkodzi niż pomoze mieszkańcom zanjąc Twoje ciśnienia i brak opanowania i poziomu krytyki! Ty taki krzykacz jak kaczka a twierdzisz, ze ty nie pisio(r)w :) Nadalibyscie sie do siebie jak ch**!!! I wogóle rydzyk to chyba Twój idol! Ja tu mam przerabane będąc liberalnych pogladów, niepraktykujacym katolikiem, nie uznajacych koneksji z kosciołem i wogóle jego wpier****nia sie do polityki, nie wspominajac o wzajemnych interesach... w miescie gdzie rzadzi pis, proboszcz, a na forum sami konfidenci, hejterzy i pozal sie boże społeczniaki wszelkiej maści wszystko wiedzacy, o wszystkim,za wszystko płacący, nic nie kradnacy( no normalnie misto ideałów)...! Zebrać tylko wasze adresy i nazwiska i was przez internet ubezwłasnowolnić, inwigilować przez telefon i kopać w d*** zeby wszyscy widzieli kto to taki madry tutaj :)
Na górę

Postautor: robin » 17 sie 2012, o 15:27

Nie wspomnę, ze okazałoby sie pewnie jakby ich prześwietlił, że to sami złodzieje, przemytnicy i kombinatorzy naduzywajacy swej władzy dla własnych korzysci... Nie działajacych ani w interesie panstwa,ani społeczenswa, bo nie wierze w lojalność i powołanie (od czasów prl-u nic sie nie zmieniło - wszyscy karadną! A polska juz dawno poszła w obce rece) Wiec mi tu k****wa nie mówcie, ze wy tacy idealni!!! Niech każdy pilnuje własnego nosa! Ipiotrek jedno: co wolno wojewodzie... - resztę sobie dokończ! Znaj swoje miejsce, a jak masz powołanie na wszystkich tu nap***lać i pod*****lać to uwazaj, bo może w końcu Ci sie ktoś do du py dobierze... A jak widzisz ludzie tu sa tolerancyjni - nie wykorzystuj tego! Bo za te brzydkie słowa grozi duuuuuza kara, zwłaszcza że ty odwazny i walisz incognito :)
Na górę

Postautor: DYZEK » 17 sie 2012, o 15:54

WIECIE CO CZYTAM TO WSZYSTKO I MYŚLĘ ŻE BEZ SĘSU DLA MNIE TO JEST WCALE NIE POWINNO BYĆ TYCH FORUM BO TO DURNOTA LUDZKA :roll: I KTO TO ZROBIŁ PRZECIEŻ SKĄD WIECIE KTO TO PISZE PO DRUGIEJ STRONIE OSKARŻAĆ KOGOŚ PISAĆ NA KOGOŚ PO CO KOMU POLSKI NARÓD SZCZERZE MÓWIĄC JEST GŁUPI BO JEDEN DRUGIEGO JAK TO MÓWIĄ W ŁYŻCE WODY BY UTOPIŁ ZAMIAST TRZYMAĆ SIĘ RAZEM WCALE SIĘ NIE DZIWIE ŻE RZĄD ROBI Z NAMI CO CHCE CIEKAWE KIEDY ZNOWU PODNIOSĄ PODATEK TYM BYM SIĘ MARTWIŁ A NIE JAKIMIŚ DURNOTAMI BO JEST CIĘŻKO ALE BĘDZIE JESZCZE CIĘŻEJ :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 16:20

Widze skruchę... :) Po to- Ci piotrek powiem: zeby tacy jak ty mieli sie gdzie wyżyć! Zwłaszcza tu, gdzie nie trzeba logowania, stalego nicku i weryfikacji adresowej! Na innych forach jest to niedozwolone! Autoreklama, wulgaryzmy, naruszanie dóbr osobistych, pomówienia...? Nie ma o tym mowy! Wszystko to jest karalne! A tu mówi kto chce, co chce, komu chce, po co chce...(z jednej strony wolność słowa i demokracja), ale pamietajcie o przyzwoitosci, zasadach fair play oraz szacunku do drugiego człowieka! Poczytajcie troche ustawy, kpc i zacznijcie zyć w zgodzie z tym co czujecie i mówicie! Bo narazie widze tu duzo prostactwa, naduzywania wulgaryzmów, słów obraźliwych oraz pierd***nia bez sensu! Prawo jest po to by je naginać (wedle własnych potrzeb), a nie je łamać! Prawo jest jak zagroda - bydło (czyli my) musi) stać w zagrodzie :) ...A inny morał: gwóźdź, który odstaje musi dostać w łeb! :) Wiec sie nie wychylaj i jak to ruski gada: tiszy jedziesz dalszje budzjesz :) A ty tu pyskówki wszczynasz i zgrywasz czegware i myslisz ze swiat tym zwojujesz... Rób swoje:' czytaj gazety, zaczepiaj młodzież, pisz prace leniwcom i módl sie do boga, zeby ten świat sie wreszcie obudził :) Ale tu na siłe nikogo nie nawracaj i umoralniaj - każdy swoje wie...
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 09:06

Tomaszowska hołoto, niereformowalni ciemnogrodzianie. Jak długo jeszcze zamierzacie sami siebie okłamywać, tworzyć tematy opieczętowane chorymi tytułami? ,, czy burmistrz działa na rzecz mieszkańców", ,, nasze czy ich miasto"? Po co w nieskończoność powielać to co już było, co jest znane i co się nigdy nie zmieni? "Burmistrz działa nie na rzecz mieszkańców, ale na rzecz własnej partii politycznej"- Poważnie? ale mi odkrycie. Tak jakbym wczoraj się urodził. a na czyją rzecz ma działać? Nie wiedzieliście ciemnogrodzianie co to za człowiek w momencie głosowania na jego kandydaturę, kim był, jakie eksponowane stanowiska pełnił i co zdziałał? Pisałem o tym z uporem maniaka, o jego nieudanej kadencji wojewody, posła i generalnie tego, że nic nie robił oprócz przytulania pieniążków. To jego specjalność, podobnie jak i Grada oraz nieudaczników z Rady Miasta. Tomaszowski plebsie, zdecydujesz się w końcu i określisz o co ci chodzi. Wiocho, która opanowałaś miasto Tomaszów. Wracajcie do siebie na hektary, i dajcie normalnym ludziom żyć, funkcjonować i oddychać?!Czy oprócz wiecznego narzekania, pisania totalnych bzdur na forum potrafiCIE coś jeszcze? Czy kiedykolwiek przestaniecie posługiwać się kłamstwem, zmyślać i opowiadać niestworzone historie. To was obciążam pełną odpowiedzialnością za to co się stało w ciemnogrodzie. To przez wasze niewytłumaczalne lenistwo, kosmiczną głupotę, strach i nieuczestniczenie w sesjach zapanowała taka sytuacja jaka zapanowała. nie docierało do was przez tyle lat, że w Tomaszowie nie dzieje się najlepiej, że radni bezradni olewają was? Kogo wybieraliście do struktur rady, dlaczego nie rozliczaliście ich wówczas jak była okazja, moment, sprzyjająca koniunktura? co jeszcze pytałem wielokrotnie w tym miejscu musi się wydarzyć, ażeby pewne fakty dotarły do tych zakutych pał? Kiedy przestaniecie się mądrzyć tylko na ulicach ciemnogrodu, grać ekspertów niemalże w każdej dziedzinie.?Tylko TUTAJ rodzi się zasadnicze pytanie: czemu nie prezentowaliście tego na posiedzeniach? Kto przy zdrowych zmysłach może się liczyć ze zdaniem takiego zabobonu? dyskutujecie o Biłgoraju, o Hrubieszowie, Zamościu? Daleko wam jeszcze do mentalności ludzi tam zamieszkujących, oni znają swoje prawa, potrafią w pełni korzystać ze zdobyczy demokracji. Nie pierdolą w nieskończoność ,, a co zrobimy, to w całej Polsce", " a kiedy posiedzenie Rady Miasta? a można nam przyjść? Nie tomaszowska hołoto, wam już nic nie wolno. Nowe rozporządzenie Rady Miasta Ciemnogrodu tomaszowskiego już niedługo wejdzie w życie.
,, CIEMNOGRODZIANIE, NIE POSIADACIE PRAWA DO MÓWIENIA, ODDYCHANIA, KRYTYKOWANIA WŁADZY. WASZYM ŚWIĘTOJEBLIWYM OBOWIĄZKIEM JEST BEZGRANICZNE I ŚLEPE ODDANIE WŁADZOM MIASTA, ZGADZANIE SIĘ NA WSZYSTKIE DECYZJE. W POSŁUSZEŃSTWIE I KARNOŚCI Z UMIŁOWANIEM SWYCH RADNYCH, TOMALA żALIŃSKIEGO, CESARZA, SZKARADZIŃSKIEGO, DZIEKANÓW I INNYCH Z URZĘDU MIASTA MUSICIE PŁACIĆ ASTRONOMICZNE PODATKI NA NASZE UTRZYMANIE I DIETKI. A MY SWOIM ZWYCZAJEM SPOTKAMY SIĘ RAZ NA NA MIESIĄC, POPIEPRZYMY GŁUPOTY, POUDAJEMY ZAINTERESOWANIE PROBLEMAMI CIEMNOGRODZIAN, PONABIJAMY SIĘ I TYLE Z NAS. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ."
UCHWAŁA ZOSTANIE PRZEGŁOSOWANA JEDNOGŁOŚNIE.
CESARZ TAK SIĘ NAPRACOWAŁ Z ZIELIŃSKIM, ŻE NIEZWŁOCZNIE UDALI SIĘ NA ,, ZASŁUŻONY WYPOCZYNEK" NALEŻY SIĘ? A JAKŻE. CIEMNOGRODZIANIE ZAFUNDUJĄ SWYM ,, ODDANYM RADNYM I CESARZOWI" NIEJEDNE WAKACJE NA FULL WYPAS. NIE STAĆ ICH? STAĆ. ZA TYLE ,,SUKCESÓW" SIĘ NIE NALEŻY?
A JAKBY TO PODSUMOWAŁ LESZEK GALANT, MÓJ PRZYJACIEL, DORADCA I POWIERNIK. " TYM RAZEM LESZKU NIC MI NIE POWIESZ. BLADA TWARZ, SMUTNA MINA NA TWYM LICU OZNACZAJĄ JAKĄŚ NIE ZDIAGNOZOWANĄ CHOROBĘ. ABY NIE HISZPANKA. POZDRO
:shock:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 09:18

8 sie 2012, o 09:56

Tomaszowska hołoto, niereformowalni ciemnogrodzianie. :roll:

27 wrz 2018, o 16:59

hołoto niereformowalma, tomaszowskie bydło wiejsko-miejskie

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30

Czy to nie jest sianie nienawiści? :roll: Tyle w tym pogardy do drugiego człowieka. Do mieszkańców Tomaszowa. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 09:46

Hołota,bydło...skąd w tym człowieku tyle nienawiści?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 11:16

Takie wyzywanie jest bezkarnę?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 15:49

Ojej jaki tytuł tematu. To nie jest mowa nienawiści?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 15:54

Masz rację jest to mowa nienawiści, a ty TY? bij się w piersi i w niedzielę do kościoła na kolanach. Przecież sam tworzysz tematy i na nie w ten sposób odpisujesz, by jakiegoś łosia do dyskusji podłapać. Tak się dzieje od wielu lat.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 17:58

Gorączka nie spada?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 18:05

Masz rację jest to mowa nienawiści, a ty TY? bij się w piersi i w niedzielę do kościoła na kolanach. Przecież sam tworzysz tematy i na nie w ten sposób odpisujesz, by jakiegoś łosia do dyskusji podłapać. Tak się dzieje od wielu lat.
no coś ty :shock: ktoś podszył się pod Smerfa i dal taki tytuł tematu?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 09:59

Tomaszowska hołoto, niereformowalni ciemnogrodzianie. Jak długo jeszcze zamierzacie sami siebie okłamywać, tworzyć tematy opieczętowane chorymi tytułami? ,, czy burmistrz działa na rzecz mieszkańców", ,, nasze czy ich miasto"? Po co w nieskończoność powielać to co już było, co jest znane i co się nigdy nie zmieni? "Burmistrz działa nie na rzecz mieszkańców, ale na rzecz własnej partii politycznej"- Poważnie? ale mi odkrycie. Tak jakbym wczoraj się urodził. a na czyją rzecz ma działać? Nie wiedzieliście ciemnogrodzianie co to za człowiek w momencie głosowania na jego kandydaturę, kim był, jakie eksponowane stanowiska pełnił i co zdziałał? Pisałem o tym z uporem maniaka, o jego nieudanej kadencji wojewody, posła i generalnie tego, że nic nie robił oprócz przytulania pieniążków. To jego specjalność, podobnie jak i Grada oraz nieudaczników z Rady Miasta. Tomaszowski plebsie, zdecydujesz się w końcu i określisz o co ci chodzi. Wiocho, która opanowałaś miasto Tomaszów. Wracajcie do siebie na hektary, i dajcie normalnym ludziom żyć, funkcjonować i oddychać?!Czy oprócz wiecznego narzekania, pisania totalnych bzdur na forum potrafiCIE coś jeszcze? Czy kiedykolwiek przestaniecie posługiwać się kłamstwem, zmyślać i opowiadać niestworzone historie. To was obciążam pełną odpowiedzialnością za to co się stało w ciemnogrodzie. To przez wasze niewytłumaczalne lenistwo, kosmiczną głupotę, strach i nieuczestniczenie w sesjach zapanowała taka sytuacja jaka zapanowała. nie docierało do was przez tyle lat, że w Tomaszowie nie dzieje się najlepiej, że radni bezradni olewają was? Kogo wybieraliście do struktur rady, dlaczego nie rozliczaliście ich wówczas jak była okazja, moment, sprzyjająca koniunktura? co jeszcze pytałem wielokrotnie w tym miejscu musi się wydarzyć, ażeby pewne fakty dotarły do tych zakutych pał? Kiedy przestaniecie się mądrzyć tylko na ulicach ciemnogrodu, grać ekspertów niemalże w każdej dziedzinie.?Tylko TUTAJ rodzi się zasadnicze pytanie: czemu nie prezentowaliście tego na posiedzeniach? Kto przy zdrowych zmysłach może się liczyć ze zdaniem takiego zabobonu? dyskutujecie o Biłgoraju, o Hrubieszowie, Zamościu? Daleko wam jeszcze do mentalności ludzi tam zamieszkujących, oni znają swoje prawa, potrafią w pełni korzystać ze zdobyczy demokracji. Nie pierdolą w nieskończoność ,, a co zrobimy, to w całej Polsce", " a kiedy posiedzenie Rady Miasta? a można nam przyjść? Nie tomaszowska hołoto, wam już nic nie wolno. Nowe rozporządzenie Rady Miasta Ciemnogrodu tomaszowskiego już niedługo wejdzie w życie.
,, CIEMNOGRODZIANIE, NIE POSIADACIE PRAWA DO MÓWIENIA, ODDYCHANIA, KRYTYKOWANIA WŁADZY. WASZYM ŚWIĘTOJEBLIWYM OBOWIĄZKIEM JEST BEZGRANICZNE I ŚLEPE ODDANIE WŁADZOM MIASTA, ZGADZANIE SIĘ NA WSZYSTKIE DECYZJE. W POSŁUSZEŃSTWIE I KARNOŚCI Z UMIŁOWANIEM SWYCH RADNYCH, TOMALA żALIŃSKIEGO, CESARZA, SZKARADZIŃSKIEGO, DZIEKANÓW I INNYCH Z URZĘDU MIASTA MUSICIE PŁACIĆ ASTRONOMICZNE PODATKI NA NASZE UTRZYMANIE I DIETKI. A MY SWOIM ZWYCZAJEM SPOTKAMY SIĘ RAZ NA NA MIESIĄC, POPIEPRZYMY GŁUPOTY, POUDAJEMY ZAINTERESOWANIE PROBLEMAMI CIEMNOGRODZIAN, PONABIJAMY SIĘ I TYLE Z NAS. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ."
UCHWAŁA ZOSTANIE PRZEGŁOSOWANA JEDNOGŁOŚNIE.
CESARZ TAK SIĘ NAPRACOWAŁ Z ZIELIŃSKIM, ŻE NIEZWŁOCZNIE UDALI SIĘ NA ,, ZASŁUŻONY WYPOCZYNEK" NALEŻY SIĘ? A JAKŻE. CIEMNOGRODZIANIE ZAFUNDUJĄ SWYM ,, ODDANYM RADNYM I CESARZOWI" NIEJEDNE WAKACJE NA FULL WYPAS. NIE STAĆ ICH? STAĆ. ZA TYLE ,,SUKCESÓW" SIĘ NIE NALEŻY?
A JAKBY TO PODSUMOWAŁ LESZEK GALANT, MÓJ PRZYJACIEL, DORADCA I POWIERNIK. " TYM RAZEM LESZKU NIC MI NIE POWIESZ. BLADA TWARZ, SMUTNA MINA NA TWYM LICU OZNACZAJĄ JAKĄŚ NIE ZDIAGNOZOWANĄ CHOROBĘ. ABY NIE HISZPANKA. POZDRO

A kto ciebie Smerf sprowokował do nazwania mieszkańców Tomaszowa hołota i ciemnogrodzianami? :roll: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 18:50

Car tak do poddanych?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 13:49

A dlaczego Tomaszowska hołota a wiesmaki to też hołota mniej inteligentna, robienie plot zajmowanie się sprawami innych zamiast swoimi a co najgorsze wystarczy wcisnąć kit, bajkę i wszyscy wieżą w to nie znając prawdy ale tylko dlatego bo coś się usłyszało. Ciemnogród, nie można ludzi nazwać inaczej a czasami to i zwierze mądrzejsze od człowieka.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”