tOMASZOWSKA HOŁOTO, NIE PLEĆ JUŻ BZDUR!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: SMERF » 8 sie 2012, o 09:56

Tomaszowska hołoto, niereformowalni ciemnogrodzianie. Jak długo jeszcze zamierzacie sami siebie okłamywać, tworzyć tematy opieczętowane chorymi tytułami? ,, czy burmistrz działa na rzecz mieszkańców", ,, nasze czy ich miasto"? Po co w nieskończoność powielać to co już było, co jest znane i co się nigdy nie zmieni? "Burmistrz działa nie na rzecz mieszkańców, ale na rzecz własnej partii politycznej"- Poważnie? ale mi odkrycie. Tak jakbym wczoraj się urodził. a na czyją rzecz ma działać? Nie wiedzieliście ciemnogrodzianie co to za człowiek w momencie głosowania na jego kandydaturę, kim był, jakie eksponowane stanowiska pełnił i co zdziałał? Pisałem o tym z uporem maniaka, o jego nieudanej kadencji wojewody, posła i generalnie tego, że nic nie robił oprócz przytulania pieniążków. To jego specjalność, podobnie jak i Grada oraz nieudaczników z Rady Miasta. Tomaszowski plebsie, zdecydujesz się w końcu i określisz o co ci chodzi. Wiocho, która opanowałaś miasto Tomaszów. Wracajcie do siebie na hektary, i dajcie normalnym ludziom żyć, funkcjonować i oddychać?!Czy oprócz wiecznego narzekania, pisania totalnych bzdur na forum potrafiCIE coś jeszcze? Czy kiedykolwiek przestaniecie posługiwać się kłamstwem, zmyślać i opowiadać niestworzone historie. To was obciążam pełną odpowiedzialnością za to co się stało w ciemnogrodzie. To przez wasze niewytłumaczalne lenistwo, kosmiczną głupotę, strach i nieuczestniczenie w sesjach zapanowała taka sytuacja jaka zapanowała. nie docierało do was przez tyle lat, że w Tomaszowie nie dzieje się najlepiej, że radni bezradni olewają was? Kogo wybieraliście do struktur rady, dlaczego nie rozliczaliście ich wówczas jak była okazja, moment, sprzyjająca koniunktura? co jeszcze pytałem wielokrotnie w tym miejscu musi się wydarzyć, ażeby pewne fakty dotarły do tych zakutych pał? Kiedy przestaniecie się mądrzyć tylko na ulicach ciemnogrodu, grać ekspertów niemalże w każdej dziedzinie.?Tylko TUTAJ rodzi się zasadnicze pytanie: czemu nie prezentowaliście tego na posiedzeniach? Kto przy zdrowych zmysłach może się liczyć ze zdaniem takiego zabobonu? dyskutujecie o Biłgoraju, o Hrubieszowie, Zamościu? Daleko wam jeszcze do mentalności ludzi tam zamieszkujących, oni znają swoje prawa, potrafią w pełni korzystać ze zdobyczy demokracji. Nie pierdolą w nieskończoność ,, a co zrobimy, to w całej Polsce", " a kiedy posiedzenie Rady Miasta? a można nam przyjść? Nie tomaszowska hołoto, wam już nic nie wolno. Nowe rozporządzenie Rady Miasta Ciemnogrodu tomaszowskiego już niedługo wejdzie w życie.
,, CIEMNOGRODZIANIE, NIE POSIADACIE PRAWA DO MÓWIENIA, ODDYCHANIA, KRYTYKOWANIA WŁADZY. WASZYM ŚWIĘTOJEBLIWYM OBOWIĄZKIEM JEST BEZGRANICZNE I ŚLEPE ODDANIE WŁADZOM MIASTA, ZGADZANIE SIĘ NA WSZYSTKIE DECYZJE. W POSŁUSZEŃSTWIE I KARNOŚCI Z UMIŁOWANIEM SWYCH RADNYCH, TOMALA żALIŃSKIEGO, CESARZA, SZKARADZIŃSKIEGO, DZIEKANÓW I INNYCH Z URZĘDU MIASTA MUSICIE PŁACIĆ ASTRONOMICZNE PODATKI NA NASZE UTRZYMANIE I DIETKI. A MY SWOIM ZWYCZAJEM SPOTKAMY SIĘ RAZ NA NA MIESIĄC, POPIEPRZYMY GŁUPOTY, POUDAJEMY ZAINTERESOWANIE PROBLEMAMI CIEMNOGRODZIAN, PONABIJAMY SIĘ I TYLE Z NAS. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ."
UCHWAŁA ZOSTANIE PRZEGŁOSOWANA JEDNOGŁOŚNIE.
CESARZ TAK SIĘ NAPRACOWAŁ Z ZIELIŃSKIM, ŻE NIEZWŁOCZNIE UDALI SIĘ NA ,, ZASŁUŻONY WYPOCZYNEK" NALEŻY SIĘ? A JAKŻE. CIEMNOGRODZIANIE ZAFUNDUJĄ SWYM ,, ODDANYM RADNYM I CESARZOWI" NIEJEDNE WAKACJE NA FULL WYPAS. NIE STAĆ ICH? STAĆ. ZA TYLE ,,SUKCESÓW" SIĘ NIE NALEŻY?
A JAKBY TO PODSUMOWAŁ LESZEK GALANT, MÓJ PRZYJACIEL, DORADCA I POWIERNIK. " TYM RAZEM LESZKU NIC MI NIE POWIESZ. BLADA TWARZ, SMUTNA MINA NA TWYM LICU OZNACZAJĄ JAKĄŚ NIE ZDIAGNOZOWANĄ CHOROBĘ. ABY NIE HISZPANKA. POZDRO
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 10:51

No to nie dziwię się dlaczego ten z Wolomina co prowadzi przedszkole mowi o nas ,,tomaszowska ciemnota'' skoro my sami do siebie szacunku nie mamy. A co do rady miasta to masz racje.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 10:56

Gość pisze:No to nie dziwię się dlaczego ten z Wolomina co prowadzi przedszkole mowi o nas ,,tomaszowska ciemnota'' skoro my sami do siebie szacunku nie mamy. A co do rady miasta to masz racje.
A tak o nas mówi? No ja w sumie się nie dziwię. Bo też i czemu?. Poznała się Doda, Kuba Wojewódzki, to i ten z Wołomina się nie pomylił
Na górę

Postautor: smerf » 8 sie 2012, o 10:58

Gość pisze:No to nie dziwię się dlaczego ten z Wolomina co prowadzi przedszkole mowi o nas ,,tomaszowska ciemnota'' skoro my sami do siebie szacunku nie mamy. A co do rady miasta to masz racje.
DZIĘKUJĘ, ŻE SIĘ ZE MNĄ ZGADZASZ. MODERATORKU, CZEMU USUNĄŁEŚ MÓJ POST POD TYTUŁEM ,,ŚLICZNY DOM KOMBATANTA" MIAŁEŚ ZNÓW TELEFON?
Na górę

Postautor: WMLan » 8 sie 2012, o 11:30

smerf pisze:
Gość pisze:No to nie dziwię się dlaczego ten z Wolomina co prowadzi przedszkole mowi o nas ,,tomaszowska ciemnota'' skoro my sami do siebie szacunku nie mamy. A co do rady miasta to masz racje.
DZIĘKUJĘ, ŻE SIĘ ZE MNĄ ZGADZASZ. MODERATORKU, CZEMU USUNĄŁEŚ MÓJ POST POD TYTUŁEM ,,ŚLICZNY DOM KOMBATANTA" MIAŁEŚ ZNÓW TELEFON?

Ja rozumiem niezadowolenie, ale rzucanie "mięsem" na lewo i prawo w co drugim wyrazie to już przesada - poprzedni dlatego usunięty i nie wiem co z tym tematem zrobić. Co temat to więcej "mięsa" w Twoich wypowiedziach, a to już dobrze nie jest.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 11:37

DZIĘKUJĘ, ŻE SIĘ ZE MNĄ ZGADZASZ. MODERATORKU, CZEMU USUNĄŁEŚ MÓJ POST POD TYTUŁEM ,,ŚLICZNY DOM KOMBATANTA" MIAŁEŚ ZNÓW TELEFON?[/quote]
Ja rozumiem niezadowolenie, ale rzucanie "mięsem" na lewo i prawo w co drugim wyrazie to już przesada - dlatego usunięty. Co temat to więcej "mięsa" w Twoich wypowiedziach, a to już dobrze nie jest.[/quote]JAKIM MIĘSEM? NIE RZUCAŁEM NIM. WĘDLINA SPORO KOSZTUJE. WYRAZIŁEM TRADYCYJNE SWOJĄ OPINIĘ. BYŁO ZOSTAWIĆ MÓJ POST, CIEMNOGRODZIANIE SAMI BY OCENILI CZY BYŁO MIĘSO, CZY GO NIE BYŁO. NAPISAŁEM TYLKO O KOLORYSTYCE DOMU KOMBATANTA, JEGO HISTORII I PANI DYREKTOR. CO W TYM ZŁEGO? A ŻADNEGO MIĘSA NIE BYŁO.
Na górę

Postautor: SMERF » 8 sie 2012, o 11:42

POZA TYM JAK MNIE OBRAŻALI I WYLEWALI KUBŁY POMYJ I OSKARŻEŃ NA FORUM, TO NIE USUWAŁEŚ TAK SZYBKO I SPRAWNIE TYCH POSTÓW. SAM SIĘ TERAZ ZASTANAWIAM CO Z TYM ZROBIĆ. A MAM NA TO DOWODY.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 11:50

Smerf...Ciebie nie chce się czytać...Tak dużo zółci i złości..Przyznaje...chyba nigdy nie skończyłam czytać Twoich wypowiedzi ze zdań wielokrotnie złożonych a na dodatek pisanych capsem
Na górę

Postautor: WMLan » 8 sie 2012, o 12:59

SMERF pisze:POZA TYM JAK MNIE OBRAŻALI I WYLEWALI KUBŁY POMYJ I OSKARŻEŃ NA FORUM, TO NIE USUWAŁEŚ TAK SZYBKO I SPRAWNIE TYCH POSTÓW. SAM SIĘ TERAZ ZASTANAWIAM CO Z TYM ZROBIĆ. A MAM NA TO DOWODY.

Ehh, jak Ciebie obrażali to nawet nie wiesz jak, bo te tematy które dotyczyły Twojej osoby zostały usunięte zanim je ktoś przeczytał, więc te dowody ja też mam, usunięte z prostej przyczyny - nie nadawały się do tego aby ktoś je czytał - bo były odrażające - więc zarzuty Twoje w tym miejscu są delikatnie pisząc nie na miejscu, ale o tym to nie wiesz i nie będziesz też wiedział co było tam napisane. Dobrze też wiesz że nie siedzę non stop "na forum" aby czytać co ktoś napisał, ale też nigdy nie odmówiłem Ci pomocy związanej z tym forum. Więc jak chcesz walkę "na dowody" to nie ma problemu, tylko nie wiem czemu to ma służyć. Inną sprawą jest to że część z nich chciałeś aby zostawić - sam osobiście - więc nie wiem w czym jest problem.

Co innego jest wyrażanie swojej opinii a co innego zniżanie się swoimi wypowiedziami do poziomu takiego, jakiego użyłeś określając np. kolor Domu Kombatanta.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 13:00

To zapraszamy do szkoły, należy nadrobić te braki w czytaniu ze zrozumieniem.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 13:50

PIOTR---ty wiesz co w UM piszczy-prawda to ze cofneli dotację do termomodernizacji??????????
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 14:45

Że tu chłopem wieje i ludzie sa beznadziejni, to kazdy wie - nie musisz tak wyzywać co chwile. Co ty chcesz zdziałać! I jeszcze te wyzwiska świadczą o Twoim hamstwie. Tak sie ciśnieniujesz jak byś chciał narzucać ludziom swoje herezje :) Pospulstwu nie potrzebne luksusy o które tak walczysz! Nic dla nas władze nie robią, bo i tak narzekanie tylko, wiec komu i po co na własne zyczenie sie narażać na nazekanie... Jak my sie pomiescimy wszyscy w tym UM? Ha? Nie każdy jest zainteresowany tym co sie dzieje dalej niż za czybkiem jego nosa, aczkolwiek sa zainteresowani i chadzają i mamy swoich reprezentantów, którzy po to sa zeby coś dla swojego okregu zrobić. Np. obok mnie sa nowe chodniki i krawężniki (nie wszędzie jeszcze), ale coś sie leje i układa co jakiś czas po troszku... A ty co tak manifestujesz? Chyba jedynie to ze jesteś holerykiem z ADHD i krzykaczem. Burmistrz pewnie sam nie wie co z tym grajdołem robić, ważne zeby sie dało dogadać z nimi w jakichs sprawach. Wszystkich sie zna, w zgodzie zyje to i załatwic sie da! A ty to pewnie masz wiecej wrogów niż kolegów i jeszcze błazna z siebie robisz, bo sie gówno znasz na polityce i lokalnych ugrupowaniach i stowazyszeniach, bo do zadnego nie nalezysz! Określ się czego ty od nas wszystkich chcesz i startuj w wyborach - kto Ci broni! Wtedy zobaczymy czy bedziesz krzyczał dalej, czy sie weźmiesz do roboty i pokazesz co potrafi reprezentacja ;)
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 15:23

Jesteście totalnie zapitym i zaćpanym społeczeństwem tomaszowskim nadającym się do resocjalizacji. Dziękuje za uwagę. :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 16:01

Gość pisze:PIOTR---ty wiesz co w UM piszczy-prawda to ze cofneli dotację do termomodernizacji??????????o cos ty?skad ci to nawet przyszło do głowy :roll: ?
Na górę

Postautor: FRANZ » 8 sie 2012, o 19:05

Gość pisze:Jesteście totalnie zapitym i zaćpanym społeczeństwem tomaszowskim nadającym się do resocjalizacji. Dziękuje za uwagę. :twisted:
Oczywiście wszyscy. Władze też na tą resocjalizację?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”