hip hop tomaszowski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: esha » 22 lip 2007, o 16:58

i jak bedziecie mnei jechac tu znowu to podpiszcie sei zebym potem wiedzial komu reki nie podawac na ulicy
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2007, o 14:46

"Biały murzyn patrzy w telewizor a z głośników ciągle słychać rap. biały murzyn nienawidzi siebie za to że białą skórę ma..."
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 00:21

Anonymous pisze:"Biały murzyn patrzy w telewizor a z głośników ciągle słychać rap. biały murzyn nienawidzi siebie za to że białą skórę ma..."

ni do rymu ni do taktu wsadz se huja do kontaktu
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 09:24

To, że jest to temat o rapie nie znaczy, że musi się rymować i mieć jakikolwiek takt szczylu.
Na górę

Postautor: Biały » 24 lip 2007, o 09:26

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:"Biały murzyn patrzy w telewizor a z głośników ciągle słychać rap. biały murzyn nienawidzi siebie za to że białą skórę ma..."

ni do rymu ni do taktu wsadz se huja do kontaktu

Zabolało? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 09:30

$$$FORSA$$$ pisze:
Anonymous pisze: Ludzie, którzy to piszą nawet nie zadadzą sobie trudu żeby poznać tę muzykę i jej różnorodność a potrafią jedynie szczekać na forum dając wyraz własnej ciemnoty. To, że np nie słucham disco nie oznacza, że będę opluwał ludzi, którym ta muzyka odpowiada, bo to żałosne i świadczy jedynie o braku intelektu i szacunku dla innych.



Nie mam nic przeciwko muzyce rap, i hip hop. Słuchałem hip hopu dyuzo z ciekawości. i ok, niech tworza sobie te rymy, ale na Boga - nie nazywajcie ich artystami bo do tego to im daleko...
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 24 lip 2007, o 10:54

Anonymous pisze:
$$$FORSA$$$ pisze:
Anonymous pisze: Ludzie, którzy to piszą nawet nie zadadzą sobie trudu żeby poznać tę muzykę i jej różnorodność a potrafią jedynie szczekać na forum dając wyraz własnej ciemnoty. To, że np nie słucham disco nie oznacza, że będę opluwał ludzi, którym ta muzyka odpowiada, bo to żałosne i świadczy jedynie o braku intelektu i szacunku dla innych.



Nie mam nic przeciwko muzyce rap, i hip hop. Słuchałem hip hopu dyuzo z ciekawości. i ok, niech tworza sobie te rymy, ale na Boga - nie nazywajcie ich artystami bo do tego to im daleko...



A niby dlaczego mam kogoś nie nazwać artystą? Bo dla ciebie nim nie jest? Patrzysz przez pryzmat ogółu, który też mi się nie podoba i w ogromnej mierze nie lubię hip hop-u. Są jednak nieliczne wyjątki i będę tych muzyków nazywał jak zechcę. W tej kulturze niestety jest jeszcze zbyt dużo prostactwa o czym zresztą świadczą niektóre komentarze obrońców hip hopu
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 11:21

jezeli niechec do sluchania wulgarnych tekstow nazywasz prostactwem to idź sie lecz - sorry ale cos z toba nie tak
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 11:57

Może zacznijmy od tego kogo można nazwać artystą?
Wg żeby mianować się zaszczytnym mianem artysty nalezy stworzyc cos niespotykanego, oryginalnego, nowego. Na dzień dzisiejszy uwazam że żaden wykonawca ani hip hopowy ani rozrywkowy nie zasługuje na to miano, no może za wyjątkiem OSTREGO za jego freestyle. Dla mnie to jest coś wyjątkowego, a niewielu umie składać rymy z taką szybkością i w tak inteligentny sposób.
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 24 lip 2007, o 13:27

A co powiesz o jego muzyce? Słyszałeś płytę "HollyŁódź"? Według mnie jest genialna muzycznie tyle, że mało kto potrafi to dostrzec. Polecam również "Oni tak chcą" 3W Kasty. Pozdro
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 24 lip 2007, o 14:32

Anonymous pisze:jezeli niechec do sluchania wulgarnych tekstow nazywasz prostactwem to idź sie lecz - sorry ale cos z toba nie tak


Nie zrozumiałeś chłopczyku
Na górę

Postautor: julek » 24 lip 2007, o 14:46

dziwne to dla mnie zjawisko, kiedy w gronie fanów jednego z gatunków muzyki panuje taka nienawiść i szowinizm. nie widać tego wśród fanów rocka, reggae, disco polo, techno a nawet metalu. coś w tej muzyce jednak takiego jest co wywołuje podziały i agresję pomimo intencji twórców. jako amator trochę innej nuty niż HH szanuję jednak jej wykonawców i zapewniam, że w każdym gatunku są lepsi i gorsi. nie daje to jednak prawa do żadnej nagonki czy piętnowania jeśli coś nam się nie podoba.

peace ! :D
Na górę

Postautor: hhtl » 31 lip 2007, o 01:11

email pisze:czesc,wiem ze moze nie znajde odpowiedzi na nurtujace mnie pytanko ale i tak spytam,wczoraj slyszalem plytke demo TOMASZOWSKIEGO HIP HOPU byl rewelacyjny chlopaki fajne maja sample i niezle im to wyszlo,chce sie dowiedziec czagos wiecej moze ktos zapoda linka moze meila do tych chlopakow,bo osobiscie chcialbym im pogratulowac,robota git ja lubie.powaga


Ale dokładnie o jaką ekipe ci chodzi?? Bo troszke czaje ten klimat i może moge ci jakoś pomóc, tylko powiedz jakiej ekipy słuchałes ze tak ci sie podobało ;]
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2007, o 10:05

raper=debil
Na górę

Postautor: Kronika » 31 lip 2007, o 18:10

mogliby sie nauczyć tanczyc :)[/quote]









ja pieprze a co ty [***] masz nas za Verbe Cieciu boze widzisz i nie grzmisz szczeka ten co ma najmniej do powiedzenia idz posłuchaj swojego dico polo czy innego chłamu i PozdrO esha ave psr
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”