Convoy bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 lut 2012, o 08:53

Gość pisze:a ma ktos moze rozklad z tomaszowa do zamoscia? w jakiej cenie jest teraz normalny bilet?

Normalny kosztuje 8 zł.
Na górę

Postautor: max » 12 lut 2012, o 00:45

8zł to raczej nienormalny.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2012, o 13:26

max pisze:8zł to raczej nienormalny.



autem za 5 :) chetnie zabiore
Na górę

Postautor: Neiko » 14 lut 2012, o 12:21

Gość pisze:
max pisze:8zł to raczej nienormalny.



autem za 5 :) chetnie zabiore



o której wyjeżdżasz z Tomaszowa?? możesz dac dać jakieś namiary na siebie?z góry thx:)
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2012, o 13:58

wyjezdzam w roznych godzinach. czasami rano czasami okolo godz 12
moje gg 722 71 52
Na górę

Postautor: max » 14 lut 2012, o 17:21

Promujmy ruch społeczny pod nazwą zabiorę do zamościa za 5zł.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2012, o 16:23

Od 01.03.2012 r. bilety miesięczne dla uczni z ceny 102 zł. mają kosztować ponad 180 zł.
Panie P. mam nadzieję,że nie musi Pan posyłać dziecka do szkoły , które musi dojeżdżać .... ;/
Na górę

Postautor: Compair » 15 lut 2012, o 16:43

Заказывайте ремонт своих квартир здесь - [url=http://www.skl-invest.ru/]ремонт квартир.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2012, o 18:15

Gość pisze:Od 01.03.2012 r. bilety miesięczne dla uczni z ceny 102 zł. mają kosztować ponad 180 zł.
Panie P. mam nadzieję,że nie musi Pan posyłać dziecka do szkoły , które musi dojeżdżać .... ;/


A co przewoźnicy mają być firmami charytatywnymi? Nikt nie zwraca uwagi, że wraz z cenami paliwa podrożały inne
materiały eksploatacyjne oraz codziennego użytku. Pracownicy też są, zus-y podatki. Pewnie im na to wszystko z nieba spada a to co Wy płacicie to czysty zysk

Jeżeli 180zł za miesiąc jeżdżenia to tak wiele to policzcie ile razy sami za tę cenę jesteście w stanie pojechać bo moje auto obróci raptem 3 razy

I żeby nie było, nie mam nic wspólnego z tymi firmami, po prostu chcę zwrócić uwagę na to, że prowadząc firmę większą część miesiąca trzeba rypać na koszty a później chce się coś zarobić bo za 2 tys to lepiej pójść na etat i odbębnić do 16 niż mieć to wszystko na głowie
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2012, o 18:26

Gość pisze:
Gość pisze:Od 01.03.2012 r. bilety miesięczne dla uczni z ceny 102 zł. mają kosztować ponad 180 zł.
Panie P. mam nadzieję,że nie musi Pan posyłać dziecka do szkoły , które musi dojeżdżać .... ;/


A co przewoźnicy mają być firmami charytatywnymi? Nikt nie zwraca uwagi, że wraz z cenami paliwa podrożały inne
materiały eksploatacyjne oraz codziennego użytku. Pracownicy też są, zus-y podatki. Pewnie im na to wszystko z nieba spada a to co Wy płacicie to czysty zysk

Jeżeli 180zł za miesiąc jeżdżenia to tak wiele to policzcie ile razy sami za tę cenę jesteście w stanie pojechać bo moje auto obróci raptem 3 razy

I żeby nie było, nie mam nic wspólnego z tymi firmami, po prostu chcę zwrócić uwagę na to, że prowadząc firmę większą część miesiąca trzeba rypać na koszty a później chce się coś zarobić bo za 2 tys to lepiej pójść na etat i odbębnić do 16 niż mieć to wszystko na głowie


Sraty pierdaty zgodziłbym się z Tobą gdyby podwyżka wyniosła 1zł.
Co powiesz mi że przez dajmy na to ostatni rok firma przynosiła straty ?? Zapewniam cię że nie bo busiarz by sobie na to nie pozwolił nawet nie dał by rady na kreche przez rok prowadzić firmy. Firmy busiarskie przynosiły zyski włascicielom tylko że ci majac swiadomosc że mogą sobie pozwolic wrecz na wszystko podniesli sobie ceny o 100% czyli kwote wyssana z palca ktora nijak ma sie do wiekszych kosztow ponoszonych przez przewozników.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2012, o 18:57

W końcu to ich biznes i chcą na nim zarabiać. Nie pasuje Ci? To nie jedź albo otwórz swój
Na górę

Postautor: max » 15 lut 2012, o 20:12

Ot mądry się odezwał.
Lizydup jesteś czy właściciel albo rodzina właściciela ??
Na górę

Postautor: gosc » 22 lut 2012, o 16:54

Gość pisze:Od 01.03.2012 r. bilety miesięczne dla uczni z ceny 102 zł. mają kosztować ponad 180 zł.
Panie P. mam nadzieję,że nie musi Pan posyłać dziecka do szkoły , które musi dojeżdżać .... ;/



Bilety szkolne na trasie TOMASZÓW ZAMOŚĆ zostają po starej cenie czyli 102 zł. Nie wiem kto takie głupie ploty rozsiewa...
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2012, o 20:02

a skąd to takie pewne?
Na górę

Postautor: gosc » 23 lut 2012, o 16:16

Gość pisze:a skąd to takie pewne?

Pewne bo rozmawiałam z właścicielka
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”