Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 lis 2012, o 09:57

kamery tam zainstalowac
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 10:01

drogo tam
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 16:11

są jeszcze inne przedszkola w TL, jak komuś drogo czy nie odpowiada to w czym problem ? oddaj dziecko do lepszego i tańszego z chęcią pewnie przyjmą. Każdy posyła dziecko gdzie go stać, ale jak jest się bezrobotnym i chciałoby się żeby dziecko chodziło do przedszkola to pewnie że będzie wam za drogo! Moje dziecko chodzi do BK i jestem bardzo zadowolona i jak widać żadna tam się krzywda nie dzieje skoro co dzień z chęcią idzie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 18:14

Moi znajomi mają pieniądze ale oddali dziecko na Moniuszki i byli zadowoleni. Koleżanki z pracy oddały dzieci na T.Zamojskiego chociaż ich kiedyś namawiałam na prywatne. Jedna z nich kiedyś miała syna w Basniowej krainie, ale było tam wtedy zimno, dziecko często chorowało, a trzeba było dużo płacić. Dopiero niedawno(a minęło 2 lata) powiedziała mi ,że była niezadowolona z Baśniowej, bo dzieci nie miały sie czym bawić, wydzierały sobie zabawki i jakoś ponuro było od samego wejścia (stara szatnia?).Dziecko szło z niechęcią do tego przedszkola. Za niski standard jak na prywatne przedszkole za taką cenę.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 18:40

Jak masz pieniądze i taki kaprys to obok masz fajne przedszkole Maciuś. Przynajmniej warte swojej ceny. Ładne,jasne i kolorowe. Uśmiechnięte ,zadowolone panie i dzieci- wystarczy popatrzeć na spacerach. Byłam tam kiedyś- miła naturalna atmosfera, gwar i śmiech dzieci. Takie powinno być prywatne przedszkole.
Ale generalnie uważam ,że to kaprys bo standard porównywalny z niektórymi państwowymi.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 19:09

Gość pisze:Moi znajomi mają pieniądze ale oddali dziecko na Moniuszki i byli zadowoleni. Koleżanki z pracy oddały dzieci na T.Zamojskiego chociaż ich kiedyś namawiałam na prywatne. Jedna z nich kiedyś miała syna w Basniowej krainie, ale było tam wtedy zimno, dziecko często chorowało, a trzeba było dużo płacić. Dopiero niedawno(a minęło 2 lata) powiedziała mi ,że była niezadowolona z Baśniowej, bo dzieci nie miały sie czym bawić, wydzierały sobie zabawki i jakoś ponuro było od samego wejścia (stara szatnia?).Dziecko szło z niechęcią do tego przedszkola. Za niski standard jak na prywatne przedszkole za taką cenę.

Dawno cie z tego przedszkola wylali.Standard sie zmienil. Przestan nudzic bo tam ludzie pracuja a niektorzy nie mieliby gdzie dzieci oddac.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 19:27

Wy już jakąs obsesje macie. Ktokolwiek cokolwiek napisze o tym przedszkolu nie halo i od razu reakcja z pazurami. To taki zaszczyt tam praca? A ludzie stamtąd chcą to miejsce wykreślić z pamięci jak koszmar .
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 19:30

Standard sie zmienił? czyżby na gorsze? A może być gorzej?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 20:37

Już nie przesadzajcie, nikt tam nikogo chyba już na siłę nie trzyma. Jak komuś nie pasuje równie dobrze może odejść i zna lezć sobie inną prace i po co się męczyć jak jest tak zle! Tylko niestety u jakiego prywaciaża jest tak pięknie i ładnie w dzisiejszych czasach ? Czysty wyzysk i nic więcej!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 20:57

A dlaczego tam jest tak źle? To chyba trzeba coś z tym zrobić? A nie tolerować , głupie rady dawać i uogólniać.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2012, o 21:02

A w Maciusiu też wyzysk i skargi? Słyszał ktoś?
Na górę

Postautor: kaja11 » 11 lis 2012, o 00:17

taaaa...komedie robia w tym przedszkolu ale jesli chodzi o pracownikow.
znajoma mi opowiadala jak jeszcze tam pracowala,( juz ja zwolnili)pracowala na pelny etat a nawet wiecej a w zusie byla na..cwiartce.to moze wlascicielom podpowiedziec co tam cwiartki sa jeszcze osemki???
w zywe oczy tak robic...gdzie tu jakies kontrole
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 13:03

Urz,ad miasta nad tym nie panuje, a inne kontrole robią co mogą. ale wiesz Kaju wolomin to wyższa szkola jazdy.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 13:41

Ktoś se pewnie myśli że to zaszczyt tam pracowac, a to kurde siara...i życiowa koniecznośc.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 16:51

co wy piszecie?! przecież panie które tam pracują to sobie zachwalają tam pracę i mówią że jest im dobrze.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”