Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 lut 2014, o 20:18

ale tu nikt nie pisał o sądzie pracy tylko o sądzie karnym, kumasz różnicę?
no i pytanie zasadnicze, retoryczne; czy według ciebie przestępca może prowadzić przedszkole czy szkołę? może tobie wszystko jedno?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2014, o 20:41

Sytuacja hipotetyczna
Właściciel firmy to np. oszust, krętacz, kłamca, kombinator, despota i wyzyskiwacz wielokrotnie sądzony....ale ma dość sympatycznego kierownika i fajnych pracowników.
Pytanie: KTO BĘDZIE RZĄDZIŁ FIRMĄ i po czyjej myśli będzie szła? Właściciela , kierownika czy pracowników?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2014, o 11:51

Czyli Polska codzienność.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2014, o 16:06

to już nie wiem o co chodzi - o opiekę czy o właściciela?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2014, o 11:02

odpowiedz sobie na pytanie: czy przestępca może prowadzić przedszkole czy szkołę?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2014, o 22:14

czy to prawda ,że właściciel przedszkola dostał grzywne 5 tyś. i koszty sądowe? czy w karnym dają grzywnę, czy od razu zawiasy lub za kratki?
Na górę

Postautor: pixeli » 9 wrz 2014, o 12:37

Gość pisze:Sentymenty :roll: ba...
Czy ja plotkuję?hmm...nie nie plotkuję.Ja wyrazam swoje zdanie na temat!
A temat jak widze ni edo konca precyzyjny.Czyli jeszcze nie wiadomo czy to przedszkole będzie czy klub dziecięcy?
To wielka róznica :idea:
Przedszkole pośród sklepów bez zaplecza czy bezpiecznego otoczenia to kiepski pomysł i widac ktos jeszcze sie zastanawia jak jeszcze nie wiadomo :panzielony:
Co do jedzenia nie przekonuje mnie taki układ.A konkretnie jaka firma podjełaby sie realizacji zywienia codziennego tak małych dzieci?
konkretnie czy jest taka w okolicy?
Co do izolatki :panzielony: dzieci maja to do siebie ,ze jak rano wydaja się zdrowe jak rybki ( nomen omen)by po dwóch godzinach z goraczka lub wysypką zaskoczyć całe towarzystwo przedskolne.Tylko lekarz jest w stanie stwierdzic czy dziecko jest zdrowe a jak zycie pokazuje dawno zrezygnowane z tej procedury ze wzgledów finansowych- głównie.
Ubieranie gromadki dzieci tez jest sztuka zwłaszcza zimą :lol:
Nie jestem przeciwko prywatnej inicjatywie w branzy przedszkolnej czy złobkowej ale są wg mnie takie zasady,których nie nalezy łamac ani naginać.
wYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE to duże wyzwanie i powinno odbywac sie w warunkach najlepszych z mozliwych z "błogosławieństwem" władz ale i pod czujnym okiem społeczeństwa.

Hej. Ostatnio moje dziecko przechodziło rumień zakaźny i jakby nie było w tym nic groźnego to bym nie pisała, ale warto powtórzyć co mi mówił lekarz - ta choroba może być niebezpieczna dla matki, dla dziecka już mniej. Takie informacje znalazłam też w internecie: http://babyonline.pl/rumien-zakazny-obj ... ,r1p1.html radzę nie bagatelizować tej choroby, zachęcam do lektury i życzę zdrowia!
Na górę

Postautor: ella » 10 wrz 2014, o 13:57

Bez paniki z tym rumieniem, dzieci przechodzą bez żadnych powikłań. Muszą tylko uważać kobiety w ciąży, a nie jest to łatwe bo dzieci zarażają jeszcze zanim pojawi się wysypka
Na górę

Postautor: Ferdek » 11 wrz 2014, o 00:27

Coś z wyobraźnią masz Gościu nie w porządku. Jak nie ma facet w orzeczeniu sądu zakazu prowadzenia działalności gospodarczej to może taką prowadzić. I Twoje oburzenie jest w tym przypadku śmieszne. Jak Cię złapie policja za prowadzenie pod wpływem alkoholu pow. 0,5 promila to masz wyrok z zawieszeniem, zakaz prowadzenia i jesteś przestępcą ! Nie możesz wówczas prowadzić działalności gospodarczej, czy też możesz ? To tylko taki przykład.To,że się z nim sądzą pracownicy, czy też że gość był karany za naruszenie praw pracowniczych przez PIP, to też nie może być podstawą do zakazu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2014, o 21:13

nie masz racji Ferdek. Prowadzenie przedszkola to nie działalność gospodarcza tylko oświatowa i regulują ją przepisy oświatowe. W Ustawie o systemie oświaty jest zapis,że osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie może prowadzić placówki oświatowej. Może dlatego facet,,uciekł''od odpowiedzialności przekształcając spółkę z cywilnej w komandytową. U nas też takich ptaszków nie brakuje, co się chowają pod skrzydłami takich spółek, tylko, ze oni nie prowadzą szkoły czy przedszkola.
Zastanawiałeś się jakie,, wartości '' przekazuje w swoim przedszkolu czy szkole osoba z wyrokami?
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2014, o 21:19

Drogi Ferdku! Sądy z pracownikami to tylko kawałeczek tego tortu. A przedsiębiorcy tomaszowscy się z tym panem nie sądzili? Wyroki już zapadły, czy jeszcze nie?
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2017, o 20:25

co z tą baśniową bo słucham i słucham cały czas o nim
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2017, o 18:18

Odjazdowe przedszkole ;)
Na górę

Postautor: asiaaa » 27 kwie 2017, o 13:25

no własnie o co tak naprawde chodzi? czy to jest naprawde takie zle przedszkole? chce poslac tam corke bo tylko tam jeszcze sa miejsca.....
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2017, o 17:13

zapraszamy do pierwszego w Tomaszowie Lubelskim Przedszkola Dwujęzycznego Qbuś Puchatek
wiecej informacji na stronie
www.qbus-tomaszów.pl
pod telefonem
734 394 384
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”