Szukam dobrego tłumacza języka ukraińskiego.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 mar 2011, o 23:38

Witam,

Szukam dobrego tłumacza języka ukraińskiego w Tomaszowie. Macie może jakieś namiary?
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2011, o 00:52

Na ul. Wojska Polskiego za skrzyżowaniem za ul. Sybiraków ( przysięgły jest)
Na górę

Postautor: MaddaM » 26 lis 2015, o 09:56

Ja tłumaczyłam swoje dokumenty online korzystając z http://www.cklp.pl. Jest możlwośc tłumaczenia ze skanu albo wysyłka pocztą/kurierem. Bardzo wygodne rozwiązanie :)
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 10:37

Tłumaczenie ze skanu jest nieprawidłowe.Każda instytucja żąda aby tłumacz podpisał się ,że jest to tłumaczenie zgodne z oryginałem , a nie z kopii lub scanu.
Na górę

Postautor: Marx » 2 gru 2015, o 11:49

Niekoniecznie, bo niektóre instytucje przyjmują i jest ich coraz więcej. Poza tym do np. tłumaczeń nieprzysięgłych tłumaczenie ze skanu jest całkowicie ok.
Na górę

Postautor: ERG » 3 gru 2015, o 15:42

rozmowy o niczym bo to stary odkop w celu reklamy!

PS. Tłumacz poświadcza co tłumaczy, jeżeli tłumaczy skan, ksero, zdjęcie wydrukowane to jasno to opisuje i nadal to jest tłumaczenie przysięgłe, którego nie podważą. Żądania instytucji odnoszą się do interesanta, jeżeli wymagają dostarczenia tłumaczenia oryginalnego dokumentu to taki powinien przetłumaczyć u tłumacza, a nie np. skan.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2015, o 17:42

No. Tłumaczenie skanu. Tłumacz robi swoje. Czy skan jest dokumentem inna sprawa
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2015, o 19:31

Dużo Tłumaczy z rosyjskiego też dobrze tłumaczą ukraiński.Ważne jest żeby dobrze przetłumaczył tzn. żeby miał wiedzę a nie pieczątkę i podpisał sie pod tym.
Na górę

Postautor: ERG » 10 gru 2015, o 14:45

tłumaczą, ale tłumacz przysięgły j. rosyjskiego nie może poświadczyć tłumaczenia z ukraińskiego czy dowolnego innego języka bo niema uprawnień.
Na górę

Postautor: krystek3 » 15 paź 2019, o 20:39

Biuro ASD - polecam w 100%
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 21:05

Biuro ASD - polecam w 100%
I nareszcie jest reklama :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”