FIRMA TRANSPORTOWA WOŚ

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 maja 2011, o 23:24

Gość pisze:Witam.Dzis tak sie składa że jechałem busem tej firmy do Tomaszowa no i zdziwił mnie fakt że kierowca upychał ludzi jak sardelki a gdy ktoś wspomniał o policji zaczął sie drzeć że nie myśli płacić mandatów i mówił o jakieś kobiecie która zadzwoniła ostatnio na policję bo cisneła się w busie i mówił że dowie sie która kto kobieta i więcej jej nie weźmie,miał do niej pretensje tylko dlatego że chciała dojechać w normalnych warunkach i bezpiecznie.Potem zadzwonił po drugiego busa i na koniec powiedział że podstawiają go dla bezpieczeństwa podróżnych(chodź do Tl zostało raptem 10km)Ta firma nic sobie nie robi z dbaniem o bezpieczeństwo i komfort jazdy(wiem że mają autokar)Mieliście takie sytuacje z tą firmą??Może czas na częstsze kontrole tej firmy??

IDŹ NA PIECHOTĘ I PO SPRAWIE
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2011, o 14:33

Gość pisze:to zastanowcie sie jak by zareagowal gdybyscie wybrali inny srodek lokomocji. nie ma pasazerow nie ma kasy. BOJKOT TRZA ODLOSIC LUDZISKA - PO TYG. ZMIEKNIE nie badzie mial wyjscia .
Jezdzac, narazacie sie na kalectwo czy nawet smierc
potem bedzie placz, jak dojdzie do wypadku, a kto wam zaplaci za leczenie , czy rente . ciekawe jaki ma ubezpieczenie ten przewoznik.
TO WSZYSTKO MOZNA SPRAWDZIC ; POLICJA CZY KONTROLA PRZEWDZOW PRZEPROWADZI KONTROLE ALE MUSI WIEDZIEC CO I KOGO MA KONTROLOWAC




widzisz co piszesz i o kim? to WOŚ. Mój szwagier go zna i wie jakie ma ukłądy. NIKT MU NIE PODSKOCZY! Ile razy mandat dostali? MILION RAZY!!!! Nic to nie dało. Ja jestem mądrzejsza i powiedziałam kierowcy żeby bił strzałę i przenioslam się na convoya. Nie wiem jak teraz się dzieje bo jeżdżę agmarem [polecam uczniom!!!] ale nigdy przenigdy moja noga nie postanie w firmie Wosia Srosia. Mam nadzieję ze mu podłażą świnię i w końcu skończy się ten proceder narażających ludzi na uszczerbek na zdrowiu.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2011, o 22:23

Gość pisze:
Gość pisze:Witam.Dzis tak sie składa że jechałem busem tej firmy do Tomaszowa no i zdziwił mnie fakt że kierowca upychał ludzi jak sardelki a gdy ktoś wspomniał o policji zaczął sie drzeć że nie myśli płacić mandatów i mówił o jakieś kobiecie która zadzwoniła ostatnio na policję bo cisneła się w busie i mówił że dowie sie która kto kobieta i więcej jej nie weźmie,miał do niej pretensje tylko dlatego że chciała dojechać w normalnych warunkach i bezpiecznie.Potem zadzwonił po drugiego busa i na koniec powiedział że podstawiają go dla bezpieczeństwa podróżnych(chodź do Tl zostało raptem 10km)Ta firma nic sobie nie robi z dbaniem o bezpieczeństwo i komfort jazdy(wiem że mają autokar)Mieliście takie sytuacje z tą firmą??Może czas na częstsze kontrole tej firmy??

IDŹ NA PIECHOTĘ I PO SPRAWIE




ty też idź ale do lekarza skoro nie rozumiesz tego że ludzie chcą bezpiecznie jezdzić!!!W poście zaczynającym temat przedstawiłem sytuacje gdzie kierowca busa wkurzał sie bo ktos chciał tylko bezpiecznie dojechać do celu,zamiast odrazu przydzwonić po busa gdy zrobił mu sie nadkomplet to zwlekał prawie do samego tomaszowa by drugi bus nabił jak najmniej kilometrów!!!W każdej chwili jak by miał (nie daj Boże) wypadek to duzo osób by w nim ucierpiało a może i zgineło!!!Zastanów się nad tym bo tu już nie chodzi tylko o wygode podróżujących a o ich bezpieczeństwo,a WOŚ skoro wie które godziny są najbardziej oblegane czego nie podstawia autobusu lub dwóch busów??liczy sie kasa ale przyjdzie mu jeszcze słono za to zapłacic tylko czekac kiedy przy głupiej stłuczce komus sie coś stanie wtedy nie wypłaci sie czy to za mandat czy tej osobie
Na górę

Postautor: buussss » 1 cze 2011, o 00:37

A kto to woś jest wogóle? Taki bizmesmen? Kto by pomyślał, pewno bogacz i ma ludzi za nic...A nie tak dawno sam busem dymał do włoch bez oddechu i z zapałkami w oczach.. Także jeśli to prawda co ludzie piszą to nie ładnie Panie Woś, nie ładnie...
Na górę

Postautor: max » 1 cze 2011, o 07:11

Mówmy wprost to dotyczy nie tylko firmy Woś ale wielu innych w ciemno mogę powiedziec ze wszystkich. Niestety to już patologia.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2011, o 11:29

wiadomo że wszystkie firmy tak robią ale temat tyczy się jednej firmy więc ludzie piszą tylko o niej,czepiacie się szczegółów że ktoś tu pisze tylko o WOŚ-u temat założyła osoba która akurat WOS-iem jeździła więc czego się dziwicie??Nie raz mijałem autem busy Wosia gdy stawały na drodze i przepakowywały ludzi do drugiego busa(tuż przed Tomaszowem) i się wcale nie dziwie że ludzie mają żal do tej firmy bo widzę ile ta Pani(Gosia) upycha osób do busa-wiem że to nie wina kierowców że tyle ludzi biorą,maja tak odgórnie zalecone żeby brali wszystkich(po co wtedy jechać na dwa busy) a przed Tomaszowem będzie robić się przesiadki,Ci którzy mało jeżdżą busami się dziwią bo nie pamiętają chyba jak to jest w upalne dni jechać przepełnionym busem,wdychając niekiedy nie miłe zapachy od przepoconych ludzi na dodatek narażając się na niebezpieczeństwo,całemu zamieszaniu jest winny szef firmy bo to on ustala czym jedzie się o danej godzinie czy busem czy autobusem(bo ma to i to)
Na górę

Postautor: sasiad » 1 cze 2011, o 12:38

Jaki właściciel taka firma. kozak zafajdany.. Niebawem upadnie ta lipna firma troche czasu trzeba :D pozdrawiam środkowym palcem
Na górę

Postautor: atam » 3 cze 2011, o 23:24

Niech wszyscy przewoznicy padna w tym grajdole bedzie spokoj.
Na górę

Postautor: maxim » 22 kwie 2012, o 09:06

To na tej liście będą wszyscy przewoznicy prywatni z regionu plus pks i pkp za to że go nie ma.
Na górę

Postautor: plac » 22 kwie 2012, o 10:07

Stan techniczny busów tego przewoźnika jest tragiczny ,a on ma jeszcze pretensje za wystawiane mandaty. No cóż taka jego świadomość i podejście do bezpieczeństwa-.Liczy sie tylko kasa ,a nie ludzie. Co tu wymagać!
Na górę

Postautor: helga » 22 kwie 2012, o 20:58

wielki mi biznesmen...zapomnial juz ile lat zapierdalal razem z zona u Niemca w polu i oborze?
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2012, o 21:54

helga pisze:wielki mi biznesmen...zapomnial juz ile lat [***] razem z zona u Niemca w polu i oborze?


A jaki to ma związek z tematem. Każdy dorabia sie jak potrafi ( chyba że ma rodziców kapitalistów ) . Ja widzę
stara się dobrze inwestować zarobioną kasę Pokaż Ty swoje możliwości ... :roll:

idiotyczne kody !!!!
Na górę

Postautor: katia » 22 kwie 2012, o 22:50

Jechałam jeden raz z tą firmą do Włoch i nie narzekam bardzo mili kierowcy i fajnie się jechało jak komuś nie pasuje to niech idzie piechotką straszne zmartwienie tak jak w tym kawale kup sobie bilet i zrób kierowcę w konia nie wsiadaj do busa tylko idż piechotą Panie Woś niech się pan niczym nie przejmuje .
Na górę

Postautor: maxim » 23 kwie 2012, o 18:46

Katia otrzezwiej. Katia nie idz tą drogą.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2012, o 15:21

Drodzy ..... Firma ta ma ponad 10 lat i to ludzie nie mają szacunku i są chamscy w stosunku do szefostwa .
Jeżeli wam coś nie pasuje , to po jakiego jeździcie tym busem ? I nie dziwię się , ze chcą sprawdzić kto zgłasza na inspekcję ich , bo są tacy , którzy zgłaszają i nadal jeżdzą z nimi . Niech znajdą sobie inny dojazd , jeżeli są wielkimi paniusiami , którym trzeba miejsca nie wiadomo ile .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”