FIRMA TRANSPORTOWA WOŚ

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 mar 2011, o 15:46

to jest wszystko do czasu, ja jakbym jeździła to bym zadzwoniła do ITD oni szybko załatwią ten problem.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2011, o 03:00

zlikwidują linię i będziesz jezdziła P K S -em.
Na górę

Postautor: max » 4 kwie 2011, o 00:41

Nikt niczego nie zlikwiduje ITD ani policja nic im nie zrobią bo w polsze nikt nie walczy z tandetą w wydaniu busiarzy czy jakimkolwiek innym u nas jest swoiste przyzwolenie na bagno, syf łamanie przepisów czy tez łamanie praw konsumenta czy nawet wiecej obywatela.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2011, o 09:50

nie zmienisz sytuacji piszac tylko na forum.
Na górę

Postautor: max » 4 kwie 2011, o 15:54

zmienię zmienię :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2011, o 18:19

jak nie chcecie jeżdzić busami to chudzcie na piechote :!: :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: Lena1970 » 10 kwie 2011, o 09:43

ZGADZA SIĘ PEŁNE CHAMSTWO W WYKONANIU KIEROWCÓW I WŁAŚCICIELA,LICZY SIĘ TYLKO ZYSK A NIE BEZPIECZEŃSTWO LUDZI.
Na górę

Postautor: Raczek1 » 11 kwie 2011, o 18:04

Czytam i śmiać mi się chce z tych narzękających.Przecież w tym wszyskim chodzi tylko o kasę.Goście wolą ryzykować zdrowie a nawet życie dla paru złotych.A potem wypisują że na całe zło jest najlepsza ITD i rozwiąże problem.Ale buraki,normalnie dramat.Pozd.
Na górę

Postautor: pasazer » 11 kwie 2011, o 23:17

Żeby dać dodatkowego busa to firma musi mieć pozwolenie na to. A taki kierowca to ma za fraki wywalić Ciebie jak chcesz dojechać bo ma limit ?Postaw się w jego miejscu.
Na górę

Postautor: max » 12 kwie 2011, o 12:35

Mie wiem dlaczego czepiecie sie tylko wosia to dotyczy 99% prywatnych przewozników jeżeli nie wszystkich. Bądźmy szczerzy i nie bądźmy wybiórczy to dotyczy wszystkich busiarzy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2011, o 16:23

ok od dzisiaj czepiamy sie wszystkich nieuczciwych przewoznikow -

Pamowie przewoznicy,my wasi klienci zadamy traktowanie nas zdodnie z obowiazujacymi przepisami . Badziemy na nieuczciwych i lamiacych prawo o przewozach przewoznikow nasylac kontrole , skladac zazalenia i informowac o tym jak nas traktujecie ,wszystkie mozliwe instancje zajmujace sie prywatnymi firmami przewozowymi .
Sami na to sobie zasluzyliscie .
Na górę

Postautor: max » 12 kwie 2011, o 18:03

Juz sie boją pewnie w majty juz narobili. Niestety nasze instytucje które powinny tym sie zajmować robią to nieudolnie sporadycznie i cechuje je całkowity tumiwisizm. Ale tak jest wszędzie niestety głupie przepisy jeszcze to potęgują. A wiadomo jaką mamy mentelność jako naród.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2011, o 22:20

Można zgłosić problem do ITD lub do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie bo to oni wydają licencje. Jak właściciel gra wariata za pośrednictwem swoich kierowców to nie znaczy ,że jest nietykalny wystarczy trochę wysiłku i można wybrać jajca takiemu gównojadowi, który naraża ludzi i ma ich za nic.
Na górę

Postautor: kakka » 26 maja 2011, o 18:15

nikt nikogo na siłę nie upycha jak serdelki
jak widzisz że nie ma miejsca to nie wsiadaj..poczekaj na następny odjazd... a robicie tak że płaczecie że musicieee tym pojechac bo wam się spieszy a potem macie pretensje że stoicie na śledzia..
ludzie! pomyślcie trochę! proponuję zostac kierowcą busa i ćwiczyć swą cierpliwość ;D
najłatwiej jest oceniac ludzi nie stawiając się w ich sytuacji
piszą to zapewne osoby które zawsze są uśmiechniete i miłe :)
ja osobiście nigdy nie spotkałam niemiłych kierowców busa, a jeśli taki się trafiał to tłumaczyłam sobie to jego zlym humorem i starałam się zażartować lub miłą rozmową poprawić mu nastrój... to też są ludzie którzy niejednokrotnie jeżdzą naście godzin za marną kasę i mają tyle samo zmartwień co każdy z nas. muszą mieścic się dokładnie w godzinach odjazdu, uważać na kiepskie warunki na drodze.. praca kierowcy jest wbrew pozorom stresującą pracą, wymagającą niezwykłej podzielności uwagi i skupienia...
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2011, o 22:00

Wiem coś o tym, kierowca busa nie ma spokojnego życia...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”