FIRMA TRANSPORTOWA WOŚ

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 mar 2019, o 19:33

Podziękować trzeba, za ten dar jeżdżenia .Najtańszy przewoźnik w okolicy.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 20:11

Tam słabo placą!
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 21:12

Może i podrożał ten bilet ale czy więcej nic nie podrożało ? ZUS poszedł do góry aż o 116 zł. podatki nawet śmieci, pieczywo i inne zeczy też a cena usługi ma stać w miejscu ! Jakby tak miało być, to gość by zbankrutował albo trzymał firmę bo trzymał, musi być zysk bo jeśli go nie ma to inaczej się nie opłaca i nie tylko mówię tu o usługach WOS. Ten kto nie miał działalności nie zrozumie przedsiebiorcy, nie wszyscy mają czym dojechać bo jakby mieli to by nie jeździli busem. Więc nie marudzcie, szkoda na bilet a nie szkoda na imprezę czy flaszkę albo wystawny stół dla gości np. na swieta, odpusty itp. Wstydźcie się.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 21:39

Nie tylko przedsiębiorcy kupują chleb, płacą za media czy śmieci. Ich pracownicy również.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 21:44

Aaaa to sorry, sorry nie wiedziałem!
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2019, o 08:44

Sam niech się wstydzi, że ma najdroższe bilety
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2019, o 08:51

Tam słabo placą!
To ta podwyżka biletów nie była na wyższe pesje dla kierowców?
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2019, o 12:47

Podwyżka biletów była, bo wszystko drożeje.
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2019, o 16:22

Podwyżka biletów była, bo wszystko drożeje.
Wszystko drożeje a pesja 🛑
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2019, o 14:44

Idź do szefa, napewno da Ci podwyżke. 😁
Na górę

Postautor: aros » 13 maja 2019, o 21:27

Twój tatuś albo mamusia kiedyś walczyli o to, żeby wykończyć PKS bo był za drogi i kierowcy nieuprzejmi. Na rynku pojawiły się busy, które były tańsze i szybsze. Ja doskonale pamiętam te czasy. Więc chłopczyku nie strasz tu nikogo policją bo wkrótce będziesz musiał taxi jeździć do szkoły albo rowerem.
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2019, o 22:01

Twój tatuś albo mamusia kiedyś walczyli o to, żeby wykończyć PKS bo był za drogi i kierowcy nieuprzejmi. Na rynku pojawiły się busy, które były tańsze i szybsze. Ja doskonale pamiętam te czasy. Więc chłopczyku nie strasz tu nikogo policją bo wkrótce będziesz musiał taxi jeździć do szkoły albo rowerem.
Jak wytrzezwiejesz to się odezwij!?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 07:44

Twój tatuś albo mamusia kiedyś walczyli o to, żeby wykończyć PKS bo był za drogi i kierowcy nieuprzejmi. Na rynku pojawiły się busy, które były tańsze i szybsze. Ja doskonale pamiętam te czasy. Więc chłopczyku nie strasz tu nikogo policją bo wkrótce będziesz musiał taxi jeździć do szkoły albo rowerem.
Co ty pieprzysz?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 10:21

Twój tatuś albo mamusia kiedyś walczyli o to, żeby wykończyć PKS bo był za drogi i kierowcy nieuprzejmi. Na rynku pojawiły się busy, które były tańsze i szybsze. Ja doskonale pamiętam te czasy. Więc chłopczyku nie strasz tu nikogo policją bo wkrótce będziesz musiał taxi jeździć do szkoły albo rowerem.
A teraz bilety tanie, kierowcy uprzejmi...........
Szkoda gadać
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2019, o 07:26

Wreszcie dziesiąty!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”