Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 mar 2015, o 14:12

Gość pisze:Kumpel ma nauke jazdy I powiedzial ze nie ma teraz dobrych instruktorow a zwlaszcza kobiety to nie praca dla nich i ciezko znalezc dobrego instruktora sam szukal i nie mogl znalezc bo nie sztuka jest zdac egzamin za pieniadze tylko sztuka jest czegos nauczyc dana osobe bo instruktorem kazdy moze byc ale jakim? Bo jak ludzie nie zadowoleni to znaczy ze zaden z ciebie instruktor prawda 8)


Moim zdaniem zawsze tak było i jest nadal, że cały kurs jest potrzebny do zdania egzaminu i uzyskania dokumentu. Jeździć trzeba nauczyć się samemu. Do mnie egzaminator powiedział "Jak ze dwa razy rozbijesz pan lampy w przyczepie to nauczysz się pan cofać. Zna pan zasady i egzamin panu zaliczam". Lamp nie pobiłem ale czym innym jest cofanie gdy nie ma bzdurnych linii, cofasz ile razy chcesz, podwórze czy plac jest jakie jest i nie masz przypuszczeń graniczących z pewnością że z zaczepem coś nie tak.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 15:07

Ja tez slyszalem ze u Wienia mozna sie nauczyc dobrze jezdzic, a co do p instruktor Katarzyny to ma niezaspecjalna opinie z tego co slyszalem od ludzi którzy mieli jazdyu niej . tez ide sie zapisywac juz niebawem na kurs do Wienia .
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2015, o 20:07

Gość pisze:Ja tez slyszalem ze u Wienia mozna sie nauczyc dobrze jezdzic, a co do p instruktor Katarzyny to ma niezaspecjalna opinie z tego co slyszalem od ludzi którzy mieli jazdyu niej . tez ide sie zapisywac juz niebawem na kurs do Wienia .

Mialem z Wieniem jazdy gosc konkretny stanowczy i dobrze szkoli dlatego zdalem za pierwszym warto z nim jezdzic i zapisac sie do tej szkoly a ta Pani Kaska sam slyszalem jak przyszla dziewczyna do biura i powiedziala ze chce zmienic na innego instruktora bo ta nic jej przez te godziny nie nauczyla nie wiem jaka prawda ale tak slyszalem jak tak to dobrze ze ja z nia nie mialem.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2015, o 10:26

Gość pisze:nie dajcie się oszustom w Cabrio byłam ostatnio u nich po drodze zapytać o godz. dodatkowe wiec pytam a ten pan w okularach od razu pani musi cały kurs robić a ja że robiłam parę lat temu no dobrze mówię jak tak mówi to może i tak ale wybrałam się jeszcze do starostwa w Tomaszowie bo potrzebny był mi profil zeby zapisać się i pytam gościa co wydaje te profile jak to jest tam mi powiedzieli że muszę robić cały kurs a już robiłam wiec gość może pani robić jak chce ale nie musi bo już pani robiła kurs bierze pani profil ten co wydam i jedzie od razu z nim do Wordu w Zamościu i pisze na teorię no i właśnie kto miał rację Panie z Cabrio ale wiem już o co mu chodziło o kasę chciał mnie naciągnąć złodzieje myślą że wszyscy są tacy głupi co im wierzą
> dlatego ludziska uważajcie na tych oszustów jak robiliście już kiedyś kurs i podchodziliście do egzaminu państwowego nie zdali a potem zawiesili to wystarczy pójść do starostwa powiedzieć jaka sprawa zapytać odebrać profil i podchodzić znowu można do egzaminu i dokupienia tyle godzin ile się chce a nie tak jak w Cabrio :x mi kazali naciągacze skandal

Na szczęście ja odebrałam profil od nich trochę był problem bo nie chcieli mi go oddać a wiem że powinni jak to się mówi łaski nie robią coś tam wpłaciłam i kasą też był problem ale dobrze że nie jezdziłam to też łaski nie robili wiec ludzie profil można w każdej chwili odebrać z każdej szkoły i przenieść się do innej sto procent jest taka możliwość pytałam w starostwie musicie być tylko stanowczy i już tak samo z kasą no chyba że już jezdziliście no ale też zależy ile godzin bo np. jak 4 to płacicie za te wyjeżdżone a resztę wam oddają i już bez problemu no cóż to Cabrio jedna klika czy to Tomaszów czy Zamość co to z nimi się dzieje tak kombinują że ludzie narzekają nie rozumiem co chcą tym osiągnąć :roll:
Na górę

Postautor: sksk » 11 mar 2015, o 17:07

Wiecie czy prawko na motor w cabrio zdaje się Tomaszowie czy w Zamościu ?
Na górę

Postautor: uytg » 12 mar 2015, o 00:34

Powyżej: w Zamościu.


Miałem kurs w Cabrio, odradzam tym co chcą się zapisać na kurs do nich. Wszystko co na poprzednich stronach jest napisane jest prawdą.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2015, o 08:17

sksk pisze:Wiecie czy prawko na motor w cabrio zdaje się Tomaszowie czy w Zamościu ?

w Zamościu ale jak już to nie w Cabrio w dobrej szkole polecam sam robiłem
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2015, o 13:55

Gość pisze:nie dajcie się oszustom w Cabrio byłam ostatnio u nich po drodze zapytać o godz. dodatkowe wiec pytam a ten pan w okularach od razu pani musi cały kurs robić a ja że robiłam parę lat temu no dobrze mówię jak tak mówi to może i tak ale wybrałam się jeszcze do starostwa w Tomaszowie bo potrzebny był mi profil zeby zapisać się i pytam gościa co wydaje te profile jak to jest tam mi powiedzieli że muszę robić cały kurs a już robiłam wiec gość może pani robić jak chce ale nie musi bo już pani robiła kurs bierze pani profil ten co wydam i jedzie od razu z nim do Wordu w Zamościu i pisze na teorię no i właśnie kto miał rację Panie z Cabrio ale wiem już o co mu chodziło o kasę chciał mnie naciągnąć złodzieje myślą że wszyscy są tacy głupi co im wierzą
> dlatego ludziska uważajcie na tych oszustów jak robiliście już kiedyś kurs i podchodziliście do egzaminu państwowego nie zdali a potem zawiesili to wystarczy pójść do starostwa powiedzieć jaka sprawa zapytać odebrać profil i podchodzić znowu można do egzaminu i dokupienia tyle godzin ile się chce a nie tak jak w Cabrio :x mi kazali naciągacze skandal

To prawda co do nich sama się przekonałam że to oszuści tablica wystawiona że kurs 890 a w biurze byłam pan mówi mi że 950 zł. jeszcze trzeba kupić książkę z płytą jak chcesz mieć z czego się nauczyć co to do cholery jest normalnie to nie chwyt tylko oszustwo żeby tylko zbawić klienta głupiego i nie myślącego już nie chodzi że cena wyższa ok nie mam nic przeciw ale niech i na tablicy bedzie wystawiona taka jak w biurze pan mówi i jaka jest naprawdę a nie odstawianie cyrków i kombinowanie teraz co mam się po tym do nich zapisać no przykro mi ale nie bo firma która robi takie rzeczy i oszukuje klientów którym jestem dla nich to nie jest dobrą firmą i wartą tego żeby skorzystać z jej usług.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2015, o 12:43

Gość pisze:
Gość pisze:nie dajcie się oszustom w Cabrio byłam ostatnio u nich po drodze zapytać o godz. dodatkowe wiec pytam a ten pan w okularach od razu pani musi cały kurs robić a ja że robiłam parę lat temu no dobrze mówię jak tak mówi to może i tak ale wybrałam się jeszcze do starostwa w Tomaszowie bo potrzebny był mi profil zeby zapisać się i pytam gościa co wydaje te profile jak to jest tam mi powiedzieli że muszę robić cały kurs a już robiłam wiec gość może pani robić jak chce ale nie musi bo już pani robiła kurs bierze pani profil ten co wydam i jedzie od razu z nim do Wordu w Zamościu i pisze na teorię no i właśnie kto miał rację Panie z Cabrio ale wiem już o co mu chodziło o kasę chciał mnie naciągnąć złodzieje myślą że wszyscy są tacy głupi co im wierzą
> dlatego ludziska uważajcie na tych oszustów jak robiliście już kiedyś kurs i podchodziliście do egzaminu państwowego nie zdali a potem zawiesili to wystarczy pójść do starostwa powiedzieć jaka sprawa zapytać odebrać profil i podchodzić znowu można do egzaminu i dokupienia tyle godzin ile się chce a nie tak jak w Cabrio :x mi kazali naciągacze skandal

To prawda co do nich sama się przekonałam że to oszuści tablica wystawiona że kurs 890 a w biurze byłam pan mówi mi że 950 zł. jeszcze trzeba kupić książkę z płytą jak chcesz mieć z czego się nauczyć co to do cholery jest normalnie to nie chwyt tylko oszustwo żeby tylko zbawić klienta głupiego i nie myślącego już nie chodzi że cena wyższa ok nie mam nic przeciw ale niech i na tablicy bedzie wystawiona taka jak w biurze pan mówi i jaka jest naprawdę a nie odstawianie cyrków i kombinowanie teraz co mam się po tym do nich zapisać no przykro mi ale nie bo firma która robi takie rzeczy i oszukuje klientów którym jestem dla nich to nie jest dobrą firmą i wartą tego żeby skorzystać z jej usług.


(Y)
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2015, o 15:08

POLECAM IGRASA FAJNIE UCZĄ DODAM ŻE ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2015, o 08:17

Byłem w Cabrio zapytać o jazdy dodatkowe bo zabrali mi prawko za alkohol no i muszę zdawać znowu ale co gość w tej szkole powiedział że muszę robić cały kurs, a znowu byłem w starostwie po tą kartę profil i powiedzieli że muszę całego kursu robić zdaję teorię a potem gdzie chcę i ile chcę jazd dokupuję a mogę i wcale no to się wkurzyłem że chcieli mnie naciągnąć na kasę krętacze co to za firma jak żeruję na ludziach ale żeby chociaż prawdę mówili a tu takie kity ludziom wciskają ja tam już nie wrócę nie do tych oszustów skandal tak sie nie robi panowie z Cabrio nie tak.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2015, o 08:17

Gość pisze:POLECAM IGRASA FAJNIE UCZĄ DODAM ŻE ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM

fajnie to każdy i w każdej szkole uczy ale czy dobrze :?: słyszałem że ten młodszy pan Igras nie za bardzo ale tylko tak słyszałem od znajomego co tam robił kurs mówił że zdał za czwartym więc
Na górę

Postautor: LOLEK » 19 mar 2015, o 08:52

A ja zdalem za pierwszym razem u Igrasa.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 14:12

Siemano. Zamierzam robić prawo jazdy kat A i mam nadzieje ze podpowiecie mi gdzie najlepiej robić w Tomaszowie i ile trzeba zapłacic za kurs
Na górę

Postautor: EmHaKa » 27 paź 2015, o 11:41

Pani Kasia to najlepsza instruktorka na świecie! :D jeździmy z Panią Kasią już jakiś czas i jest naprawdę świetnie ! ;) naprawdę potrafi nauczyć i wszystko super tłumaczy;) tylko jest jeden minus. Jest taką laską że ciężko się skupić na jeździe :D z jej urodą wszędzie mamy pierwszeństwo i zapewnione zdanie za pierwszym! Serdecznie polecam Panią Kasię bo takiej laski to ze świecą szukać. :D
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”