Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 sty 2012, o 20:40

Gość pisze:
Gość pisze:Jesli zalezy Ci na milej atmosferze i spokojnej nauce bez spiny to polecam Eldar :) Bardzo fajny właściciel jak i instruktorzy :) Zero napinki :) Wszystko wytlumaczą jak należy i nie dość,że nauczysz się dobrze jeździć to jeszcze nie musisz się stresować,że ktoś morde na Ciebie wydrze za jakiś błąd.



dobre sam byłem świadkiem jak instruktor darł morde na kursanta aż przykro było słuchać...



haha ciekawe ja też tam robię i jakoś nikt nie krzyczy,za dużo pijesz
Na górę

Postautor: Daria » 9 mar 2012, o 21:15

Zgadzam się! AUTO LUX jest naprawdę dobry! Nigdy wcześniej nie jeździłam a już po godzinie jechałam po mieście. Oczywiście dlatego że już łapałam co i jak . W auto luxie panuje naprawdę miła atmosfera. Wszyscy są dowcipni i pogodni. Zwłaszcza instruktorzy. Polecam Huberta. Waldka i Mirka (z innymi nie miałam do czynienia ale na pewno też są dobrzy ) . Polecam! :)
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 16:08

AUTO LUX
najlepszy... własnie zaczełam jeździć... bardzo mi sie podobaja to jak postępują z czlowiekiem, do każdego podchodzą indywidualnie, a nie tak jak w innych np w GAWEXIE jak zwierzeta, bydło... chciałam sie zapisać do AUTO_LUXu ale niestety nie mogłam trafić i poszłam do gawexu.. nie miła nawet atmosfera...
w AUTO-LUXie szybko sprawnie i wspaniale... doskonale tłumaczą i świetnie mówia od razu czego mozna sie spodziewać na egzaminach maiłam dopiero pierwszą jazde i wszystkie wykłady i jestem zachwycona... naprawdę sie na tym znają... Polecam AUTO LUX
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 16:16

ostatni post pisał niemyślący idiota z auto-lux chce pograżyc konkurencję . Ale Idioto nie w ten sposób , wykaż się inteligencją . Ja nie należę do żadnej z tych band ale myślę . Powyżej pisze idiota: ponieważ nie było wolnych miejsc poszedłem do gawła . następne zdanie : w auto -lux miła i cudowna atmosfera , szybko uczą i w ogóle chciałoby sie ich pocałować w dupę . Jak nie byłes w auto lux to skąd wiesz jak tam jest IDIOTO ? Jako właściciel owej szkółki powinni ci odebrać kwalifikacje za brak logiki i bycie IDIOTĄ .
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 16:27

http://www.superprawojazdy.pl/auto-lux- ... -w,548.htm popatrzyłem na strone głupka , 6 ludzi tylko zdawało i w rankingu 1 . PANIE IDIOTO RYCEK , NADAJESZ SIĘ DO CHLEWU ŚWINIE DOIĆ A NIE PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 22:35

zanim zaczniesz kogoś oczerniać to sprawdź dokładne dane akurat AUTO-LUX ma największa zdawalność w Tomaszowie
Na górę

Postautor: jogi » 17 sie 2012, o 12:22

Ja mam już prawko ale wierzcie mi że nie ma czegoś takiego jak najlepsza zdawalność NIE WIERZCIE W TE BZDURY TO NIE PRAWDA chyba że komuś się uda zdać za pierwszym czy drugim razem albo będzie miał poprostu szczęscie ja SŁYSZAŁEM od kumpli ŻE AUTO-LUX NIE JEST wcale taką dobra szkołą ja nie wiem ale jeżeli tak mówią to coś w tym jest jakaś prawda są ci co na nich narzekają a wiadomo że jak komuś się uda zdać cudem za pierwszym razem to pochwali no cóż taka mentalność ludzi już WIĘC NIECH KAŻDY PRZEMYŚLI TAM GDZIE IDZIE ŻEBY PÓZNIEJ NIE BYŁO ZDZIWIENIA JAK W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH I NIE SŁUCHAJCIE NIKOGO WYBÓR NALEŻY TYLKO DO WAS A NIE ŻE KTOŚ WAS NAMÓWI.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2012, o 15:10

jogi pisze:Ja mam już prawko ale wierzcie mi że nie ma czegoś takiego jak najlepsza zdawalność NIE WIERZCIE W TE BZDURY TO NIE PRAWDA chyba że komuś się uda zdać za pierwszym czy drugim razem albo będzie miał poprostu szczęscie ja SŁYSZAŁEM od kumpli ŻE AUTO-LUX NIE JEST wcale taką dobra szkołą ja nie wiem ale jeżeli tak mówią to coś w tym jest jakaś prawda są ci co na nich narzekają a wiadomo że jak komuś się uda zdać cudem za pierwszym razem to pochwali no cóż taka mentalność ludzi już WIĘC NIECH KAŻDY PRZEMYŚLI TAM GDZIE IDZIE ŻEBY PÓZNIEJ NIE BYŁO ZDZIWIENIA JAK W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH I NIE SŁUCHAJCIE NIKOGO WYBÓR NALEŻY TYLKO DO WAS A NIE ŻE KTOŚ WAS NAMÓWI.

Jak to mówi moja babcia :lol: święta racja
Na górę

Postautor: japa » 22 sie 2012, o 15:25

Gość pisze:http://www.superprawojazdy.pl/auto-lux-fw-rycek-w,548.htm popatrzyłem na strone głupka , 6 ludzi tylko zdawało i w rankingu 1 . PANIE IDIOTO RYCEK , NADAJESZ SIĘ DO CHLEWU ŚWINIE DOIĆ A NIE PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ

no toś dokopał gościowi :lol: :lol: :lol: coś ci chyba podpadł
Na górę

Postautor: kaczorek » 23 sie 2012, o 09:49

Kuzyneczko a czy tak ładnie polecać przyszłego męża hahhaha
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2012, o 09:49

kaczorek pisze:
Daria pisze:Zgadzam się! AUTO LUX jest naprawdę dobry! Nigdy wcześniej nie jeździłam a już po godzinie jechałam po mieście. Oczywiście dlatego że już łapałam co i jak . W auto luxie panuje naprawdę miła atmosfera. Wszyscy są dowcipni i pogodni. Zwłaszcza instruktorzy. Polecam Huberta. Waldka i Mirka (z innymi nie miałam do czynienia ale na pewno też są dobrzy ) . Polecam! :)



Kuzyneczko a czy tak ładnie polecać przyszłego męża hahhaha

HA HA NO TO WRĘCZ ŚMIESZNE :lol: NARZECZONA, PRZYSZŁA ŻONA A MOŻE KOCHANKA :lol: ,BRAT SIOSTRA I MAMA JESZCZE POLECA AUTO-LUK CAŁA RODZINA :roll: A DO TEGO SEKRETARKA :lol: UBAW PO PACHY :lol:
Na górę

Postautor: radzik » 6 lis 2012, o 16:02

a gdzie jest siedziba wienia ?? bo mam zamiar tam prawo jazdy robić , tylko nie wiem gdzie się znajduje
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2012, o 09:14

radzik pisze:a gdzie jest siedziba wienia ?? bo mam zamiar tam prawo jazdy robić , tylko nie wiem gdzie się znajduje

budynek PKS wejscie na przeciw sklepiku 101 drobiazgów na rogu gdzie był kiedyś szewc.Polecam dobry wybór też tam robiłem zdałem z pierwszym razem właśnie odebrałem już prawko.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2012, o 10:52

jak tam jest z rokładaniem godzin
Na górę

Postautor: radzik » 10 lis 2012, o 17:17

Kiedy Ci pasuje to możesz jeździć ;] nawet w niedziele
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”