Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gonzo » 21 lut 2011, o 22:13

ELDAR
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2011, o 07:47

Tylko CABRIO najlepsza szkoła
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2011, o 07:53

polecam cabrio
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2011, o 09:16

moja dziewczyna robiła prawko w tamtym roku w cabrio i mówiła że nie jest do końca zadowolona gdyż potem jak nie zdała 3razy to wykupiła godziny w innej szkole(nie bede podawać nazwy bo uznacie że robie kryptoreklame)instruktorzy lepiej tłumaczyli niż w cabrio(miała wytłumaczone co i jak i dla czego),mieli inne podejście do kursantów,w cabrio(z tego co wiem tak było kiedys)uczą lub uczyli młodzi instruktorzy którzy lubia wozić się z młodymi dziewczynami i nieraz zamiast tłumaczyć dlaczego wykonujemy taki a nie inny manewr pokazują dziewczynie że tu robimy tak i tak(ale nie wytłumaczy takiej lasce dokładnie np: gdy na danej krzyżówce zgasna światła i jak wtedy jechać i czy mozna na niej zawrócić czy cos takiego) tylko połowe czasu poświecali na podrywanie lasek,nawet kiedys był tu zakładany post że samochody firmy ,,cabrio,,sa widywane w lasach pod Tomaszowem w późnych godzinach nocnych,wiadomo o co chodziło takim instruktorom.Moze i chłopaków dobrze nauczają ale z dziewczynami róznie bywa,więc zastanówcie się,moze i cabrio nie jest najgorszą szkołą ale nie patrzcie na ,,starą,, wyrobioną renome z przed lat tylko na ludzi którzy tam teraz w danej chwili pracują czy dobrze nauczają i jakie maja podejście do pracy i kursantów
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2011, o 14:32

Ej a powiedzcie mi coś wiecej o nauce jazdy : auto-lux.Bo nawet mam chęć tam się zapisać i nie wiem..Powiedzcie mi z jakiego placu korzystają oraz kiedy są jazdy. :wink:
Na górę

Postautor: kursant » 22 lut 2011, o 16:01

A ja polecam AutoSpec z Zamościa, fajni instruktorzy, dobrze tłumaczą
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2011, o 16:34

Gość pisze:Ej a powiedzcie mi coś wiecej o nauce jazdy : auto-lux.Bo nawet mam chęć tam się zapisać i nie wiem..Powiedzcie mi z jakiego placu korzystają oraz kiedy są jazdy. :wink:

auto -lux to fajna szkoła ,zdałem za pierwszym razem,ale rok temu ,jazdy codziennie od 8 do 18-19, instruktorzy dobrze tłumaczą,
Na górę

Postautor: Dreelich » 23 lut 2011, o 12:33

A wiec piszecie że opłaca się iść Auto Luxu. Fajni instruktorzy ?... I czy wie ktos z jakiego placu manewrowego korzystają .. Czeakm na szybką odpoweidź. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2011, o 12:38

Gość pisze:ja też polecam auto-lux zdałem za pierwszym razem

te statystki odnośnie zdawalności nie są obiektywne....
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2011, o 14:22

Nie idź do Auto luxu to najgorsza szkoła. W cabrio jest superowo
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2011, o 14:50

Dreelich pisze:A wiec piszecie że opłaca się iść Auto Luxu. Fajni instruktorzy ?... I czy wie ktos z jakiego placu manewrowego korzystają .. Czeakm na szybką odpoweidź. 8)


plac mają na opuszczonej stacji benzynowej na jezierni, korzystali tez z placu Dobrej Szkoly w zmc. jeżeli chcesz dobrze sie nauczyć to tylko tam, każdym kursantem się interesują, do dzisiaj miło wspominam nauke :)

Gość pisze:Nie idź do Auto luxu to najgorsza szkoła. W cabrio jest superowo


w cabrio superowo? hahaha potwierdzam to samo co pisał ktoś o tym co tam sie dzieje. mało to osob z cabrio zrezygnowalo w trakcie nauki? cala masa. kumpel mi opowiadał jak wygladała jazda, koleś właczył sobie radio głośno, a jemu kazał jechac gdzie chce. nie no, nauka super na prawde
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2011, o 14:55

Gość pisze:
Dreelich pisze:A wiec piszecie że opłaca się iść Auto Luxu. Fajni instruktorzy ?... I czy wie ktos z jakiego placu manewrowego korzystają .. Czeakm na szybką odpoweidź. 8)


plac mają na opuszczonej stacji benzynowej na jezierni, korzystali tez z placu Dobrej Szkoly w zmc. jeżeli chcesz dobrze sie nauczyć to tylko tam, każdym kursantem się interesują, do dzisiaj miło wspominam nauke :)

Gość pisze:Nie idź do Auto luxu to najgorsza szkoła. W cabrio jest superowo


w cabrio superowo? hahaha potwierdzam to samo co pisał ktoś o tym co tam sie dzieje. mało to osob z cabrio zrezygnowalo w trakcie nauki? cala masa. kumpel mi opowiadał jak wygladała jazda, koleś właczył sobie radio głośno, a jemu kazał jechac gdzie chce. nie no, nauka super na prawde

mają jeszcze plac obok łaszczowa ,
Na górę

Postautor: Dreelich » 23 lut 2011, o 15:43

Ide do Auto Luxu życzcie mi sczęścia za trochę na egzaminie.Czekam oczywiście jeszcze na wasze opinie na temat Auto Luxu. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2011, o 16:49

Dreelich pisze:Ide do Auto Luxu życzcie mi sczęścia za trochę na egzaminie.Czekam oczywiście jeszcze na wasze opinie na temat Auto Luxu. 8)


jezeli potrzebujesz wiecej info to pisz: rlibox@wp.pl
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2011, o 16:56

Dreelich pisze:Ide do Auto Luxu życzcie mi sczęścia za trochę na egzaminie.Czekam oczywiście jeszcze na wasze opinie na temat Auto Luxu. 8)

napewno nie pożałujesz
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”