Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 kwie 2011, o 17:43

Gość pisze:Dlaczego tylko nie wurex tam jest aż tak źle?



ja tam prawo jazdy 2 lata temu robiłam... i mam bardzo dobre wspomnienia.. Dobrzy Instruktorzy. i z tego co wiec to Oni sie w wurexie nie zmnieli...;] wiec bym polecała
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2011, o 19:09

właśnie o to chodzi, ze w wurexie bardzo pozmieniali sie nauczyciele..odeszlo wielu naprawde dobrych
Na górę

Postautor: odBdoU » 3 kwie 2011, o 23:48

Auto-Lux, najlepsi instruktorzy, są niezłe jaja, dobrze tłumaczą, tanio. Zdane za pierwszym, polecam.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2011, o 23:49

Tylko nie ElDar prosze!To jakas porazka.
Na górę

Postautor: gosia1209 » 9 kwie 2011, o 09:46

Ja osobiście robiłam w wurex'ie jestem z nich bardzo zadowolona:) cabrio też niczego sobie:) ale carbio ma minusa u mnie! bo kupując jazdy to nie ma u nich przerwy między jedną a drugą godziną i początkującemu się bardzo myli bo wszystkie godziny ma zwalone na raz a np. w wurex'ie godzina jazdy godzina przerwy..... i to jest świetne bo mając godzinę wolnego mamy czas przemyśleć co źle się zrobiło jak można inaczej rozwiązać to uspokoić się ;) spokój bardzo dobrze wpływa na jazdę ;) ale jak kto i gdzie się zapisze? ja wyraziłam swoją opinię na temat tych dówch szkół nauki jazdy:) pozdrawiam i 3mam kciuki za egzaminy POZYTYWNE!! :)
Na górę

Postautor: KURSAANTKA » 9 kwie 2011, o 19:57

polecam "Gawex" właśnie tam robię.Dobrzy instruktorzy , miła atmosfera.Jazdy w dogodnych porach dnia.wyjazdy rano o 8 a nie o 7 można dłużej pospać
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2011, o 21:46

Gość pisze:moja dziewczyna robiła prawko w tamtym roku w cabrio i mówiła że nie jest do końca zadowolona gdyż potem jak nie zdała 3razy to wykupiła godziny w innej szkole(nie bede podawać nazwy bo uznacie że robie kryptoreklame)instruktorzy lepiej tłumaczyli niż w cabrio(miała wytłumaczone co i jak i dla czego),mieli inne podejście do kursantów,w cabrio(z tego co wiem tak było kiedys)uczą lub uczyli młodzi instruktorzy którzy lubia wozić się z młodymi dziewczynami i nieraz zamiast tłumaczyć dlaczego wykonujemy taki a nie inny manewr pokazują dziewczynie że tu robimy tak i tak(ale nie wytłumaczy takiej lasce dokładnie np: gdy na danej krzyżówce zgasna światła i jak wtedy jechać i czy mozna na niej zawrócić czy cos takiego) tylko połowe czasu poświecali na podrywanie lasek,nawet kiedys był tu zakładany post że samochody firmy ,,cabrio,,sa widywane w lasach pod Tomaszowem w późnych godzinach nocnych,wiadomo o co chodziło takim instruktorom.Moze i chłopaków dobrze nauczają ale z dziewczynami róznie bywa,więc zastanówcie się,moze i cabrio nie jest najgorszą szkołą ale nie patrzcie na ,,starą,, wyrobioną renome z przed lat tylko na ludzi którzy tam teraz w danej chwili pracują czy dobrze nauczają i jakie maja podejście do pracy i kursantów




Mi bez problemu tłumaczyli, co robić w sytuacji, gdy na danej krzyżówce zgasna światła i jak wtedy jechać i czy mozna na niej zawrócić czy cos takiego ;))) A jestem dziewczyną i miałam sposobność jeździć z wieloma instruktorami oraz instruktorkami z C.
Na górę

Postautor: ona18 » 10 kwie 2011, o 07:57

Robiłam kurs w PERFECT i jestem bardzo zadowolona. Wykłady były zrozumiałe i przedstawiane jak 'prostemu człowiekowi', bardzo dużo z nich wyniosłam ponieważ przydały się w jeździe praktycznej. Instruktorzy są dobrze przygotowani, tłumaczą błędy i zachowania na drodze czemu np tak a nie inaczej. Sprawdzają również naszą wiedzę w czasie poruszania się po drodze (jaki znak minelismy, bądź kto ma w danej chwili pierwszeństwo). Jest to bardzo pomocne, ponieważ na egzaminie musimy radzić sobie sami i mieć podzielną uwagę. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę PERFECT, bardzo mi pomogła. Na zachętę dodam ze ludzie po niezdanych egzaminach, wykupują godziny w PERFECT i są pozytywnie zaskoczeni;)
Na górę

Postautor: coorsant » 12 kwie 2011, o 00:51

Wie ktoś może ile kosztują godziny dodatkowe w cabrio? W poprzednim roku wiem, że było 35 zł za godzinę i jestem ciekaw czy coś się nie zmieniło w tej kwestii.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2011, o 07:44

w Cabrio godzina dodatkowa nadal kosztuje 35 zł. Pozdro
Na górę

Postautor: GoSiA00 » 12 sie 2011, o 13:03

Polecam szkołe jazdy "eLdar". Zdałam za pierwszym razem :D. Wszystko zależy od instruktora, więc zastanówcie się dużo razy.
Na górę

Postautor: ala » 26 lis 2011, o 14:55

Nie Polecam zdecydowanie Cabrio. Jak to się mówi, reklama dźwignia handlu i tak jest w tym przypadku. Może i cena jest atrakcyjna, ale nic poza tym. Nie mam jednego instruktora i coraz to się rozczarowuję. Najbardziej wkurza mnie obcinanie godzin i rozmowy przez telefon w czasie kursu i załatwianie swoich spraw podczas jazdy typu sklep. Nie podoba mi się i żałuję że tam jestem. Ostrzegam wszystkich, wszystkie inne szkoły tylko nie Cabrio
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2011, o 15:17

AUTO-LUX...
Zdecydowanie mili instruktorzy fajna atmosfera podczas jazd.. Aż przyjemnie jest tam chodzić na kolejne jazdy :D
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2011, o 18:28

Jesli zalezy Ci na milej atmosferze i spokojnej nauce bez spiny to polecam Eldar :) Bardzo fajny właściciel jak i instruktorzy :) Zero napinki :) Wszystko wytlumaczą jak należy i nie dość,że nauczysz się dobrze jeździć to jeszcze nie musisz się stresować,że ktoś morde na Ciebie wydrze za jakiś błąd.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2012, o 18:02

Gość pisze:Jesli zalezy Ci na milej atmosferze i spokojnej nauce bez spiny to polecam Eldar :) Bardzo fajny właściciel jak i instruktorzy :) Zero napinki :) Wszystko wytlumaczą jak należy i nie dość,że nauczysz się dobrze jeździć to jeszcze nie musisz się stresować,że ktoś morde na Ciebie wydrze za jakiś błąd.



dobre sam byłem świadkiem jak instruktor darł morde na kursanta aż przykro było słuchać...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”