Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gosc199 » 12 sie 2016, o 21:23

Kolego a mozesz napisac jaki to byl egzaminator ? bo rogowski tez mi to powiedzial
Na górę

Postautor: Marta966 » 12 sie 2016, o 21:33

Tez byłam u Oleszczaka dziwny gosc ale podobno to nie on jest wlascicielem tylko ktos z zamoscia a tu wynajmuja biuro od oleszczaka
Na górę

Postautor: PiotrekZ » 15 sie 2016, o 09:18

Hej niewiecie ile godzina jazdy u Wienia? (-;
Na górę

Postautor: kursant » 15 sie 2016, o 20:03

Uważam że najlepszą szkołą w Tomaszowie jest AUTO-LUX.
Widać to po ilości szkolonych tam osób.Nie z przypadku jest tam najwięcej osób chętnych do szkolenia.
Jeżeli ktoś pyta o cenę godziny jazdy dodatkowej to jest to żałosne.
Zapytaj gdzie przygotują Cię do zdania egzaminu.
Polecam AUTO-LUX.Profesjonalne szkolenie i super instruktorzy...Śpiesz się bo od 2017r. zmiany....
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2016, o 20:28

Wienio miał dobrych instruktorów ale już tam nie pracują.
Gdzie są nie wiem.Jest nowy ale nie wiem kto?
Poleciłem szkołę znajomemu i mego instruktora który mnie uczył.Stwierdził że tam już go nie ma.
Polecam tych instruktorów są super....
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2016, o 20:53

Najgorsza szkoła pod słońcem to cabrio.Byłem tam instruktorem szkoda gadać,cienko płacą,auta to złomy .Właściciel inwestuje w reklamę a nieświadome dzieci idą na kurs.Następnie zapisują się na egzamin a tam urządzają sobie strzelanie do kaczek(reperują statystyki)śmieją się tyłkami z waszej naiwności.To niestety cała prawda.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2016, o 09:18

kursant pisze:Uważam że najlepszą szkołą w Tomaszowie jest AUTO-LUX.
Widać to po ilości szkolonych tam osób.Nie z przypadku jest tam najwięcej osób chętnych do szkolenia.
Jeżeli ktoś pyta o cenę godziny jazdy dodatkowej to jest to żałosne.
Zapytaj gdzie przygotują Cię do zdania egzaminu.
Polecam AUTO-LUX.Profesjonalne szkolenie i super instruktorzy...Śpiesz się bo od 2017r. zmiany....

:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: TAKITAM » 9 paź 2016, o 12:55

ZDAŁEM U WIENIA ZA PIERWSZYM :P POLECAM INSTRUKTORA WOJTKA.
Na górę

Postautor: Jiolk » 22 paź 2016, o 06:08

Co na temat firmy Oleszczaka
Na górę

Postautor: Ewelka » 11 gru 2016, o 17:37

Jiolk pisze:Co na temat firmy Oleszczaka

Jesli chodzi o Oleszczaka to Oleszczak niejest ani szefem ani włascielem od niego wynajmuja budynek bo kiedys tam był PZM i to pozostałośc lokalu po tamtej siedzibie Wlascielem jest szkola jazdy Perfect, która znajduje sie w Tomaszowie na lwowskiej 40 oraz w Zamościu. Co do szkolenia to niemiałam zastrzezen instruktorzy tłumacza to co chcialam wiedziec Teoria zdałam za pierwszym a jazde za drugim bo za pierwszym niewłaczyłam swiatel a padal deszcz Ogolnie jestem zadowolona mam prawo jazdy juz
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2016, o 09:47

Weźcie już przestańcie z tymi naukami jazdy, bo już nudne się zrobiło i ble i ble która lepsza co za beznadzieja, niech każdy idzie gdzie chce i już a nie wyścigi robią, a durne ludzie wierzą i się nakręcają bzdety i tyle albo w szkole robią tak samo wyścigi kto zda za pierwszym, co za durnota ludzka a zwłaszcza tych dzieci, zamiast się w szkole uczyć to problem mają z prawkiem. Ludzie czemu jesteście tacy głupi każdy zda jak nie za pierwszym to drugim czy trzecim co to ma do rzeczy, ważne że się zda i jeździ jak trzeba. Wszyscy dobrze wiemy że nie tylko od nauki jazdy zależy egzamin państwowy ale też od samego zdającego bo egzamin państwowy to jak matura i nie przelewki a i Word musi zarobić przecież nie mogą wszyscy zdawać za pierwszym w jednym dniu bo by nie zarobili każdego dnia ktoś musi oblać niestety nawet jak dobrze jeździ to egzaminator tak złapie czasem na haczyk :P
Na górę

Postautor: Gosc98 » 13 gru 2016, o 17:59

Wreszcie ktos cos madrego napisał Pozdr.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2018, o 11:26

Kochana konkurencja nie śpi, wmawianie ludziom bzdur typu ,, odchodzą, wypisują się od niego " a jaka to ilości osób? bo tak to brzmi, można wiedzieć? problem macie też z samochodem który jest chwalony przez osoby zdające, czyżby przeszkadzało :) Zazdrość zżera chyba skoro atakujecie nakręcając siebie i kursantów. Ludzi starczy dla wszystkich normalnie cyrk? ludzie są mściwi lubią sensacje, bajki nawet jeśli nie jest to prawdą a wy wykorzystujecie ich wmawiając im nie świadomym osobom głupoty, żeby to była jeszcze prawda oj nie ładnie, plucie jadem oznacza strach a ideałów nie ma nigdzie. Powiedzenie: bo plotkują tylko o fajnych osobach :) ach ta kochana konkurencja :lol:
Na górę

Postautor: xyzn » 16 lut 2018, o 16:05

Polecam auto-lux
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 10:08

Polecam auto-lux
Polecacie się :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”