Opinia na temat Centrum Zdrowia w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 cze 2010, o 18:54

Z tego co wiem to godzinowe rezerwacje są tylko do pani Śmiech i chyba Gozdek. Do innych lekarzy NIE MA REZERWACJI GODZINOWYCH!!! Jak ktoś chce się zarejestrować do innych lekarzy nie ma problemu i rejestrują wszystkich.
Nie raz byłem świadkiem jak przychodziła osoba i mówiła, że chce zarejestrować chore dziecko do pani Śmiech, ale jak usłyszała że nie ma miejsc albo jej nie ma, lecz może przyjąć inny lekarz to rezygnowali.
Na górę

Postautor: Jaco » 11 cze 2010, o 20:14

Gość pisze:Też mamy problem z zarejestrowaniem się do Centrum Zdrowia. Powinniśmy zaszczepić dziecko, ale niestety od dwóch tygodni telefon albo jest zajęty, albo nie ma już wolnych miejsc.

Mam trójkę dzieci i nigdy nie miałem problemu ze szczepieniem w Centrum Zdrowia. Zawsze przyjeżdżam, bez problemu rejestruję się na miejscu i szczepię dziecko.

Z moich doświadczeń wynika, że problemy z dostaniem się są tylko do pani dr Śmiechowej, ale zawsze są do wyboru inni lekarze.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2010, o 14:48

Czy zawsze musi mieć dyżur człowiek, który ze słowem lekarz ma tyle wspólnego ile być może jego tatuś znajomości na uczelni ?
Na górę

Postautor: jacek placek » 27 paź 2010, o 07:50

witam,
ma ktoś może rozpiskę kto i o której przyjmuje na dole dla dzieci?
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2010, o 09:41

Gość pisze:no juz nie nażekajcie tak na te panie w przychodni,ja jak przychodze to jakos miejsce sie znajdzie i nie jestem ani znajoma ani kolezanka nikogo z tamtad.do szczepienia tez przychodze i jakos problemu nie ma wystarczy przyjsc przed 11 i czekac spokojnie,jak wam sie nie podoba to prywatnie sobie chodzcie.jak byscie codziennie przyjmowały bande oszołomow to by wam tez czasami nerwy puszczały.

największy oszołom to ty
Na górę

Postautor: gościu » 28 paź 2010, o 15:12

no juz nie nażekajcie tak na te panie w przychodni,ja jak przychodze to jakos miejsce sie znajdzie i nie jestem ani znajoma ani kolezanka nikogo z tamtad.do szczepienia tez przychodze i jakos problemu nie ma wystarczy przyjsc przed 11 i czekac spokojnie,jak wam sie nie podoba to prywatnie sobie chodzcie.jak byscie codziennie przyjmowały bande oszołomow to by wam tez czasami nerwy puszczały.



Jak wiadomo potencjalnymi pacjentami ,o których mowa są zazwyczaj dzieci więc nie wiem jak można je nazwać "oszołomami ".Poza tym są to dzieci w różnym wieku więc nie zawsze będą grzecznie czekać na swoją kolejkę.A gdyby było wszystkich stać na prywatne wizyty to 5 minut by się nie zastanawiali! Jeżeli pani z rejestracji puszczają nerwy ma trzy wyjścia 1. niech weźmie coś na uspokojenie 2.niech skorzysta z usług specjalisty(jak sama sobie nie radzi) 3. niech się zwolni z pracy lub założy własną przychodnię (zobaczymy ilu będzie miała pacjentów z takim podejściem do pracy)
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2010, o 15:16

Gość pisze:no juz nie nażekajcie tak na te panie w przychodni,ja jak przychodze to jakos miejsce sie znajdzie i nie jestem ani znajoma ani kolezanka nikogo z tamtad.do szczepienia tez przychodze i jakos problemu nie ma wystarczy przyjsc przed 11 i czekac spokojnie,jak wam sie nie podoba to prywatnie sobie chodzcie.jak byscie codziennie przyjmowały bande oszołomow to by wam tez czasami nerwy puszczały




bande oszołomow to ty masz w domu :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2010, o 23:09

Ja nie mam problemu bo jestem pacjentem Poradni Rodzinnej. Trzeba wejśc jedne drzwi wcześniej
Na górę

Postautor: 3UCI98J » 10 lis 2010, o 14:36

:lol: Pani w rejestracji dla dzieci powinne tam nie pracować nie wszystkie ale Pani Krawczyk to wyjątkowa osoba już to skomlenie do swoich znajomych to aż przechodzi ludzkie pojęcie a jeszcze ploteczki z całego miasta a ma swoje problemy .
Na górę

Postautor: mama » 18 mar 2011, o 14:16

ludzie ,narzekacie na wszystko i wszystkich,jak wy wykonujecie swoja prace ?
Na górę

Postautor: anula » 18 mar 2011, o 15:21

Tak opluwać innego może tylko katolik.Jak wam się coś nie podoba można od razu pójść do Dyrektorki a nie anonimowo pisać.Odwagi.
Na górę

Postautor: JPaaa » 8 sty 2020, o 15:26

Żona należy do lekarza w tej przychodni i zapisano jej zastrzyki. Pani pielęgniarka kazała kupić na następne zastrzyki igły i strzykawki. Biorą pieniądze a trzeba kupować igły. Dno nie przychodnia. :!:
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2020, o 17:37

Żona należy do lekarza w tej przychodni i zapisano jej zastrzyki. Pani pielęgniarka kazała kupić na następne zastrzyki igły i strzykawki. Biorą pieniądze a trzeba kupować igły. Dno nie przychodnia. :!:
Twoja żona a należy do lekarza...?
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2020, o 19:36

Żona należy do lekarza w tej przychodni i zapisano jej zastrzyki. Pani pielęgniarka kazała kupić na następne zastrzyki igły i strzykawki. Biorą pieniądze a trzeba kupować igły. Dno nie przychodnia. :!:
żona zdradza ciebie z lekarzem? :roll:
Na górę

Postautor: Mniszka » 9 sty 2020, o 12:50

Z tego co wiem to do zastrzyków zawsze kupowalo się igły i strzykawki.Już w dupach się przewraca ludziom. Ależ majątek.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”